• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34949

  طی سال گذشته میزان استفاده از گوشی‌های هوشمند در دنیا دو برابر افزایش یافته و هم‌اکنون از هر سه نفر یک فرد صاحب گوشی هوشمند است.

  به گزارش پارس، فارس به نقل از ژاپن تایمز نوشت، این طور که نظرسنجی ها نشان می دهد در فوریه امسال ۳۵.۴ درصد مردم صاحب گوشی هوشمند بوده اند که این رقم برای مدت مشابه سال قبل ۵/۱۹ درصد گزارش شده بود.

  این مطالعه را مرکز Central Research Services انجام داده و اعلام کرده است که اگر بخواهیم میزان استفاده از گوشی های هوشمند در گروه افراد ۲۰ ساله را بررسی کنیم باید بگوییم که ۷۵ درصد این افراد گوشی هوشمند دارند.

  برای آن دسته از افرادی که در سنین ۵۰ سالگی به سر می برند هم گفته شده است که ۳۰ درصد آن ها گوشی هوشمند دارند. همچنین گفته شد که ۱۰ درصد افرادی که در سنین ۶۰ سالگی هستند از این دستگاه الکترونیکی همراه استفاده می کنند.

  از بین کسانی که در سنین ۵۰ سالگی هستند ۱۶.۰ درصد گفتند که تمایل دارند برای خود گوشی هوشمند خریداری کنند که این رقم بین تمامی گروه های سنی بیشترین درصد بوده است.

  این بررسی همچنین نشان داد که ۹.۲ درصد از کسانی که در این بررسی شرکت کرده بودند رایانه لوحی داشته اند و ۹.۶ درصد از آن ها هم گفتند که در آینده قصد خرید این محصول را دارند.

  جهان رایانه ژاپن گوشی های هوشمند گوشی هوشمند مردم درصد هوشمند سالگی گوشیهای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها