• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34936

  مدیر بازرسی شورای اصناف تهران گفت: از یکم تا پانزدهم فروردین ماه سال جاری ۱۰ هزار و ۴۸۳ بازرسی صورت گرفته است که منجر به تشکیل ۲۲۹۱ پرونده به ارزش ریالی ۲۹ میلیارد و ۶۱۵ میلیون و ۵۵۵ هزار و ۵۷۰ ریال شده است.

  به گزارش پارس داوود اسکنداری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، اظهار کرد: بیشترین تخلف اصناف استان تهران در طول ایام عید مانند طول سال، گرانفروشی بوده که صنف میوه بیشترین تخلف را به خود اختصاص داده است.

  وی تصریح کرد: در این مدت ۲۶۸۸ بازرسی از صنف میوه صورت گرفت که ۱۰۰۸ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۹۷۰ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۵۰ ریال برای آنان تشکیل شد.

  مدیر بازرسی شورای اصناف تهران درباره دلایل افزایش قیمت میوه یادآور شد: گوجه فرنگی، خیار، کاهو و سبزی همه ساله در بهار به دلیل تغییر بار، برداشت جدید و حمل ونقل تا میدان دچار تغییر قیمت می شود. همچنین عدم تناسب در عرضه و تقاضا و کمبود میوه در تهران نیز در افزایش قیمت ها تاثیرگذار بوده است.

  وی درباره جشنواره فروش پوشاک بیان کرد: این جشنواره هر سال برگزار می شود که سال گذشته بدون هیچ مشکلی برگزار شد و در بررسی های به عمل تخلفی مشاهده نشد.

  مدیر بازرسی شورای اصناف تهران در پایان گفت: بیشترین شکایات مردمی درباره آجیل و پرتقال بوده است که از هشتم فروردین ماه گزارش های گرانفروشی و کمبود پرتقال به اوج خود رسید.

  استان تهران افزایش قیمت ایام عید دانشجویان ایران شورای اصناف گوجه فرنگی تهران ریال تخلف بازرسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها