• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33086

  همراه اول در اولین ماه بهار، در قالب طرح ۵۵+۵ تا سقف ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان هدیه می‌دهد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: بر اساس این طرح در فروردین ماه ۹۲ در صورت ثبت نام مشترکین دائمی و اعتباری، در ساعات غیر اوج مصرف (روزهای عادی از ساعت ۲۱ الی ۸ و تمامی ساعات شبانه روز ایام تعطیلات رسمی و روزهای جمعه) پس از اتمام ۵ دقیقه مکالمه در یک تماس درون اپراتوری (به همراه اول و تلفن ثابت) ، دقایق بعدی تا سقف ۵۵ دقیقه رایگان خواهد بود.

  ثبت نام در این طرح از طریق ارسال عدد ۱ لاتین به ۸۰۵۵ صورت می گیرد. (هزینه پیامک طبق تعرفه محاسبه شده و مشترک هزینه اضافه جهت ثبت نام پرداخت نمی کند) .

  طرح مذکور صرفاً برای انواع مکالمات درون شبکه (به همراه اول و تلفن ثابت) بوده و شامل مکالمات خارج از شبکه (سایر اپراتورها) ، رومینگ بین‏ الملل، خارجه و سایر خدمات و سرویس‏ های همراه اول نمی شود.

  در هر تماس درون شبکه (به همراه اول و تلفن ثابت) بیش از ۵ دقیقه، فقط هزینه ۵ دقیقه اول مکالمه محاسبه و پس از دقیقه پنجم در همان تماس تا ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان است.

  مشترکین دائمی همراه اول در طول اجرای طرح، می‏ توانند جهت اطلاع از میزان تخفیف بهرمند شده، عدد ۰ لاتین را به شماره ۸۰۵۵ پیامک کنند.

  بازه زمانی اجرای طرح و مهلت ثبت نام فروردین ماه ۹۲ است.

  علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال اپراتور اول به نشانی WWW. MCI. IR مراجعه کنند.

  ایام تعطیلات ایران پیامک تلفن شرکت ارتباطات سیار ماه همراه دقیقه رایگان مکالمه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها