• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32491

  طبق اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اتوبوس‌های مسافری جاده‌ای باتوجه به تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ روز اول فروردین ۱۳۹۲، طبق ساعت مندرج روی بلیت و ساعت رسمی کشور حرکت می‌کنند.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اعلام کرد: اتوبوسهای مسافربری جاده ای باتوجه به تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ یکم فروردین ماه سال ۹۲، طبق ساعت مندرج بر روی بلیت و ساعت رسمی کشور حرکت می کنند.

  مسافران باید طوری برنامه ریزی کنند که نیم ساعت قبل از حرکت در پایانه های مسافری حضور داشته باشند. همچنین مسافران نوروزی می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۱۴۳ نظرات و شکایات خود را ارسال کنند.

  بر اساس این اطلاعیه از آغاز طرح سفرهای نوروزی از ابتدای اسفندماه تا ۲۴ اسفندماه بیش از چهار میلیون و ۴۴۱ هزار نفر از مسافران بلیت خود را به صورت پیش فروش تهیه کرده اند که ۲۰ درصد آن به صورت اینترنتی بوده است.

  در طول اجرای طرح جابه جایی مسافران طرح نوروزی توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (از ۲۴ اسفند تا ۱۶ فروردین) ، بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ راهدار و تعداد ۱۹۰ هزار راننده و کمک راننده ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر و ۲۴۵۰ شرکت حمل و نقل مسافر، ۶۵ اداره کل حمل و نقل و پایانه و ادارات کل راه و شهرسازی در سراسر کشور خدمت رسانی می کنند.

  اتوبوس جاده حمل و نقل حمل و نقل عمومی خدمت رسانی راه و شهرسازی راهداری و حمل و نقل جاده سفرهای نوروزی طرح نوروزی مسافران نوروزی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها