• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32364

  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی از قابل پیگیری بودن معوقات عیدی کارگران تبدیل وضعیت شده قراردادمستقیم وزارت نفت خبر داد.

  به گزارش پارس غلامرضا تاجگردون در حاشیه مراسم تجدید میثاق با شهدا در گلزار شهدا گچساران به خبرنگار مهر گفت: با توجه به گزارشات رسیده از سوی برخی از این کارگران تبدیل وضعیت شده وزارت نفت، معوقات عیدی کارگران تبدیل وضعیت شده قرارداد مستقیم وزارت نفت قابل پیگیری و پرداخت است.

  وی با بیان اینکه طبق مصوبه قانون کار عیدی کارگران برابر با دوماه حقوق هر کارگر است، تاکید کرد: در صورتیکه که این قشر از جامعه زحمتکش کارگری این میزان عیدی را دریافت نکرده باشند به دفاتر نمایندگان مجلس در شهرستانهای خود مراجعه و در گچساران نیز به دفتر نماینده گچساران و باشت مراجعه کنند تا موضوع از مراجع ذیصلاح پیگیری شود.

  تاجگردون همچنین بااشاره به تلاش های کارگران زحمتکش صنعت نفت و گاز در کنار سایر کارکنان رسمی این وزارتخانه پیگیری حقوق این قشر را از وزارت نفت خواستار شد.

  به گزارش خبرنگارمهر، پیش از این از قول معاون نیروی انسانی وزارت نفت اعلام شده بود که عیدی کارگران تبدیل وضعیت شده وزارت که قرارداد مستقیم با این وزارتخانه امضاء کرده اند، همانند عیدی کارمندان پرداخت خواهدشد.

  جامعه حقوق عیدی قانون کار مجلس شورای اسلامی معاون نفت و گاز نیروی انسانی وزارت نفت وزارتخانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها