با سفر زائران به مشهد، همیشه انتخاب بهترین هتل در این شهر کمی دشوار است. از آنجایی که تعداد زیادی از هتل‌ها فعالیت خود را شروع کردند، مسافران نمی‌دانند در کدام یک اقامت داشته باشند. اما شما می‌توانید با اخذ اطلاعات بیش‌تر درباره هر یک از مجموعه‌های اقامتی این شهر، بهترین هتل را رزرو کنید. پیشنهاد ما، هتل رز درویشی است. هتلی که در بهترین موقعیت مکانی قرار دارد، با قیمت مناسبی رزرو می‌شود و امکانات خوبی در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. در این مطلب همراه ما باشید تا بهترین واحد اقامتی هتل رز درویشی را به شما معرفی کنیم.

چرا اتاق هتل رز درویشی را رزرو کنیم؟

از ساخت و زمان شروع فعالیت هتل رز درویشی مشهد خیلی نمی‌گذرد. این هتل در سال 1399 بود که در نزدیکی بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) ساخته شد. هتل سه ستاره رز درویشی مشهد با 22 طبقه و 107 واحد اقامتی در خیابان امام رضا فعالیت خود را آغاز کرد. همین موقعیت مکانی خوب هتل باعث می‌شود زائران به جاهای دیدنی مهم شهر دسترسی راحت‌تری داشته باشند. با رزرو هتل رز درویشی مشهد، سفر شما به یاد ماندنی خواهد شد.

اتاق‌های هتل رز درویشی

شما می‌توانید با ظرفیت یک تا چهار نفره، اتاق‌های هتل رز درویشی مشهد را رزرو کنید. رزرو اتاق‌های این هتل با سرو رایگان صبحانه امکان‌پذیر است. تمامی اتاق‌های این مجموعه اقامتی، امکانات یکسانی دارند که شامل سیستم اطفا حریق پیشرفته، تهویه مطبوع، تلویزیون، اینترنت، میز آرایش، سشوار، حمام، یخچال، چای ساز، صندوق امانات الکترونیکی و مینی بار است. تمامی اتاق‌ها درب با قفل الکترونیکی دارند و خدمات روم سرویس 24 ساعته برای مهمانان ارائه می‌شود.

 • اتاق دبل: تخت دو نفره
 • اتاق دبل اکونومی: تخت دو نفره و هزینه ارزان‌تر نسبت به اتاق دبل
 • اتاق رضوان: یک تخت دو نفره در دو حالت استاندارد و اکونومی و هزینه کم‌تر اتاق‌های رضوان اکونومی نسبت به اتاق‌های استاندارد آن
 • اتاق تریپل: یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره و در سه حالت تریپل، تریپل اکونومی و تریپل کینگ
 • اتاق ماه عسل: تخت دو نفره و مخصوص زوج‌های جوان
 • اتاق چهار نفره در هتل رز درویشی: یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره

اتاق‌های هتل رز درویشی

اتاق‌های رضوان هتل رز درویشی مشهد نمایی رو به حرم مطهر امام رضا (ع) دارند. نوع اکونومی اتاق‌های این هتل در طبقه اول ساختمان آن قرار گرفتند. نمای برخی اتاق‌ها رو به خیابان و برخی دیگر رو به حرم است که به این نکته هنگام رزرو اتاق‌ها توجه کنید.

سوئیت‌های هتل رز درویشی

علاوه بر اتاق‌ها، بعضی از واحدهای اقامتی هتل رز درویشی مشهد به‌صورت سوئیت در اختیار مسافران قرار می‌گیرند. با رزرو سوئیت‌های این هتل، گویی در خانه خود اقامت دارید. این سوئیت‌ها با ابعاد بزرگ خود باعث می‌شوند بتوانید به راحتی استراحت کنید و وقت بگذرانید. امکانات سوئیت‌ها و اتاق‌های هتل رز درویشی مشهد با هم یکسان هستند و تنها در دکوراسیون، تعداد تخت‌ها و در نهایت هزینه رزرو تفاوت دارند. پیش از رزرو هر هتلی باید درباره اتاق‌ها، امکانات و به طور کلی ویژگی‌های آن بیش‌تر بدانید. برای مثال هنگام رزرو هتل کیش از علی بابا، حتما اطلاعات هر هتل را با دقت بخوانید.

 • سوئیت استاندارد
 • سوئیت اکونومی
 • سوئیت رویال
 • سوئیت خانواده

سوئیت‌های هتل رز درویشی

بهترین واحد اقامتی در هتل رز درویشی کدام است؟

برای پاسخ به این سوال نمی‌توان به درستی جواب داد، زیرا بهترین اتاق برای هر یک از مسافران متفاوت است. اکنون که با انواع اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل آشنا شدید، راحت‌تر می‌توانید رزرو هتل رز درویشی مشهد را انجام دهید. در حقیقت برای انتخاب بهترین اتاق این مجموعه اقامتی باید عوامل مهمی را در نظر بگیرید.

 • تعداد همسفران شما چقدر است؟
 • چند خانواده هستید؟
 • به چه تعداد تخت نیاز دارید؟
 • بودجه شما چقدر است؟

رزرو بهترین واحد اقامتی هتل رز درویشی

در این مطلب درباره ویژگی‌های هتل رز درویشی و واحدهای اقامتی آن صحبت کردیم. اگر شما هم می‌خواهید سفری خاطره‌انگیز به مشهد داشته باشید و در هتلی بمانید که بهترین امکانات را دارد، پس هتل رز درویشی بهترین گزینه برای شما است. اما آیا به این فکر کردید که چطور بهترین اتاق این هتل را رزرو کنید؟

قطعا مشهد در هر فصل از سال شلوغ است و شما نمی‌توانید رزرو اتاق یک هتل را به همان روز سفر خود موکول کنید یا این کار را به‌صورت حضوری انجام دهید. در این صورت ممکن است هیچ اتاقی خالی نباشد. اما اکنون تکنولوژی پیشرفت کرده و شما می‌توانید از چند روز قبل سفر، بهترین اتاق هتل رز درویشی مشهد را به‌صورت آنلاین رزرو کنید. برای این کار کافی است به سایت اینترنتی علی بابا سری بزنید. فرقی نمی‌کند به کدام شهر سفر می‌کنید، زیرا حتی رزرو هتل کیش هم در این سایت اینترنتی امکان‌پذیر است. کافی است وارد صفحه هتل‌های شهر مورد نظر خود شوید.