آیفون های تصویری در سمت داخلی و خارجی هر ساختمان نصب می شوند، به همین دلیل، کیفیت آیفون تصویری در مقولات مختلف اهمیت ویژه ای می یابد. پنل خارجی شامل میکروفون، بلندگو، دوربین فیلمبرداری و دکمه های تماس در کنار درب ورودی قرار میگیرد و از تغییرات آب و هوایی مستقیما تاثیر می پذیرد، از این رو، علاوه بر کیفیت تکنولوژی بکار رفته شده در سامانه خارجی آیفون های تصویری، جنس مواد اولیه بکار گرفته شده برای ساخت آن اهمیت می یابد. اما این تنها وجه برای بررسی خرید آیفون تصویری نیست. آیفون تصویری در واقع بخشی از نمای بیرونی یک ساختمان محسوب می شود و به همین دلیل از منظر زیبایی شناختی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. هر چند ممکن است تصور کنید که سامانه بیرونی آیفون تصویری در مقابل دیگر اجزای نمای بیروی ساختمان بسیار کوچک و ناچیز است، اما دقت داشته باشد، فاصله نزدیکی که در ارتباط افراد با سامانه ی خارجی آیفون تصویری برقرار می شود، با سایر بخش های نمای بیرونی ساختمان برقرار نیست و در نتیجه نمی توان گفت زیباشناسی سامانه های بیرونی آیفون های تصویری در نمای بیرونی ساختمان ها بی اهمیت است.شما می توانید مقاله بهترین آیفون تصویری را مطالعه کنید و یک آیفون تصویری با کیفیت را انتخاب کنید.

در دنیای پرشتاب امروز که امنیت و آرامش بیش از پیش ضرورت یافته، صنعت آیفون های تصویری بعنوان یکی از تجهیزات ضروری روز به روز در حال توسعه است و هر یک از فعالین این صنعت تلاش می کند تا خدمات بهتری را در این زمینه به مشتریان خود ارائه دهد. هر چند این صنعت تقریبا صنعت نوپایی محسوب می شود اما با توجه به شتاب تغییرات و پیشرفت ها در این صنعت می توان از سنت در صنعت آیفون تصویری سخن به میان آورد. بدین معنی که برخی از عاملین صنعت آیفون تصویری هنوز پایبند به روش های سنتی خود بوده و هنوز به عرصه های جدید صنعت آیفون تصویری ورود نکرده اند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری می یابد که افزایش قیمت ها و یا تورم را نیز در تحلیل های خود لحاظ کنیم. بویژه در ایران و با توجه به تورم سال های اخیر دستگاه های آیفون تصویری به لحاظ قیمتی جهش های زیادی را از خود نشان داده است. هر چند هزینه دستگاه آیفون تصویری در مقابل سایر هزینه های ساخت ساختمان کم اهمیت بنظر بیاید، اما آیفون های تصویری بعنوان یک کالای بادوام در شکل دهی به تجربه ی شما از زندگی در ساختمانی که ساخته اید، بویژه از بعد امنیتی نقش حائز اهمیت است.

بهترین آیفون تصویری

مهم ترین مسئله پیش از خرید بهترین آیفون تصویری باید انتخاب بر اساس مرغوبیت کالا باشد، تولید کنندگان در هر سطحی باید حین تولید از مرغوبیت محصول تولید شده اطمینان حاصل نمایند، بنابر این در حین تولید یک محصول تست های متفاوتی انجام خواهد شد.به عنوان مثال یکی از مهم ترین قطعات در یک محصول الکترونیکی و مخصوصا یک آیفون تصویری قسمت تغذیه می باشد این قسمت علاوه بر اینکه وظیفه تامین توان مورد نظر برای قسمتهای دیگر را دارد وظیفه دارد در برابر نوسانات برق شهر و همچنین اسپایکهایی روی برق شهر اتفاق می افتد مقاوم باشد ، پس در ابتدا باید خودش چار مشکل نشود و سپس برق مورد نیاز و مناسب بخشهای دیگر را تامین نماید، در این خصوص باید به این نکته اشاره شود که طراحی و تولید بردهای پاور در شرکت کالیوز توسط مهندسین این شرکت انجام شده است. از مزایای این بردهای تغدیه می توان به مقاوم بودن در برابر نوسانات برق شهر که از ولتاژ70 تا 300 ولت در ورودی برق شهر را می تواند تحمل نماید و خروجی آن دچار حتی 0.1 ولت تفییر هم نشود و این سبب می شود تغذیه ایجاد شده برای قسمتهای دیگر درب بازکن که معمولا ولتاژهای پایین هستند کا ملا تثبیت شده باشد و دیگر قسمت ها دچار مشکل نشوند.

آیفون تصویری ایرانی

آیفون تصویری ایرانی

بهترین آیفون تصویری، گارانتی و خدمات پس از فروش آن است که یکی از مهم‌ترین ملا‌ک‌ها برای خرید است . ممکن است مدتی بعد از استفاده از آیفون تصویری، کارکرد آن دچار اختلال شود یا قطعه‌ای بسوزد. در صورتی که آیفون تصویری را از نمایندگی معتبر خریداری کنید و محصول گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد می‌توانید از خدمات نصب و تعمیر استفاده کنید.

به عبارت دیگر اهمیت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش یک آیفون تصویری ایرانی این است که در صورت خرابی آیفون تصویری می‌توانید در مدت گارانتی از خدمات تعمیر رایگان استفاده کنید. به‌طور معمول تولیدکننده‌های معتبر 4 سال آیفون تصویری را گارانتی می‌کنند و بابت تعمیرات آن هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند

آیفون تصویری ضد آب (ضد باران)

آیفون تصویری ضد آب (ضد باران)

وجود ویژگی ضد آب در یک آیفون تصویری می‌تواند یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب یک خرید باشد. در زیر مزایا و دلایلی که ویژگی یک آیفون تصویری ضد آب مهم است، آورده شده‌اند:

امکان استفاده از آیفون تصویری در هر شرایط جوی، از جمله باران، برف به کاربر اطمینان می‌دهد که حتی با دست مرطوب عملکرد مناسبی را از خود نشان دهد.این ویژگی مخصوصاً برای آیفون‌های تصویری نصب شده در بیرون از ساختمان‌ها مهم است.

طراحی به گونه ای است که در مقابل آب، باران، یا رطوبت مقاومت نشان دهد.این ویژگی می‌تواند از خراب شدن دستگاه درمقابل قطرات آب یا رطوبت جلوگیری کند. در نتیجه، اگر نقش ضدآب برای شما اهمیت دارد و قصد استفاده از آیفون تصویری در شرایط محیطی مختلف را دارید، انتخاب یک مدل با ویژگی ضدآب می‌تواند تجربه استفاده شما را بهبود بخشد و دستگاه را از خسارات آب محافظت کند.

کیفیت آیفون تصویری

کیفیت تصویر در روز و شب آیفون تصویری

1-کیفیت تصویر آیفون تصویری در روز

در مورد کیفیت تصویر در روز به این نکته توجه نمایید که در روز تصاویر بین مدلهای مختلف از کیفیت نسبتا قابل قبولی برخوردار هستند و شما تنها با بررسی و دقت در تفکیک رنگها و وضوح تصویر میتوانید مدل دلخواه خودتان را انتخاب نمایید.

2- کیفیت تصویرآیفون تصویری در شب

ولی برای دید در شب بین درب بازکنهای تصویری اختلافات زیادی وجود دارد. این اختلافات مانند وضوح تصویر در شب، عمق دید در شب، میزان برفک تصویر، روشنایی تصویر و … می باشند که در کارآیی آیفون تصویری مورد استفاده شما بسیار تاثیر گذار است.در هنگام خرید حتما به کیفیت تصویر دید در شب باید دقیت کرد ولی چگونه می توان آنرا مورد ارزیابی قرارداد؟

شاید بهترین مورد دیدن این تصاویر در منازلی که مدل مشابه نصب کرده اند یا جستجو در سایتهای شرکتها و منابع مجازی می تواند به ما کمک کند تا آیفون تصویری با کیفیت مورد نظر خود را خرید کنیم.

آیفون تصویری WIFI

آیفون تصویری WIFI

با توجه به اینکه یک آیفون تصویری هوشمند باید بتواند با شبکه اینترنت یا WIFIارتباط برقرار کند و شما امکانات بهترین آیفون تصویری خود را علاوه بر مانیتور درب بازکن روی موبایل هوشمند خود نیز داشته باشید بنابر این لازم است تا آیفون تصویری شما از طریقی به اینترنت متصل شود.

در این راهنمای خرید آیفون تصویری, روشهای مختلفی برای ایجاد این ارتباط وجود دارد، ابتدا شما باید به این توجه کنید که این ارتباط از طریق چه دستگاهی فراهم شود، پنل دم درب منزل، مانیتور داخل منزل و یا یک باکس جداگانه که بتواند سر راه پنل و مانیتور در آیفون تصویری قرار گیرد.

-اتصال پنل آیفون تصویری به اینترنت

-اتصال مانیتور آیفون تصویری به اینترنت

-اتصال باکس وای فای به آیفون تصویری و اینترنت

-درگاه اتصال در آیفون تصویری

بنابر این توصیه ما به شما در خرید یک دستگاه با امکان وای فای این است که پیش از خرید حتما مقاله آیفون تصویری WIFI را مطالعه نموده تا در خرید با کیفیت ترین آیفون تصویری خود استفاده نمایید.

برند آیفون تصویری

گاهی اوقات سابقه یک برند در بازار، توان بازاریابی و تاثیرگذاری بر جامعه مخاطب، بودجه های تبلیغاتی و موارد مشابه باعث می شود تا یک محصول کم کیفیت تر بیشتر از یک محصول با کیفیت بفروش برسد. طبیعی است، برای یک کاربر بهترین حالت زمانی رخ می دهد که پرفروش ترین آیفون تصویری همان بهترین آیفون تصویری باشد. محصولاتی مانند آیفون تصویری کالاهای تجربی بادوام هستند و لذا تا قبل از مصرف آن در یک دوره زمانی طویل نمی توان بخوبی در مورد آن قضاوت کرد، اما اگر بهترین آیفون تصویری, پرفروش ترین آیفون تصویری باشد، فروش بالای آن به نوعی نشانه ای است که می تواند نقص اطلاعات شما در مورد کیفیت یک آیفون تصویری را پوشش و به زبان علمی هزینه های مبادله شما را کاهش دهد.

خرید آیفون تصویری

کاربران برای خرید آیفون تصویری ،همیشه باید بر برند و کیفیت دستگاه خود حساسیت نشان دهند. چراکه یک خانواده هر روز و روزانه چندین بار در طی سال های متمادی با آیفون تصویری سر و کار دارند. در نتیجه هیچگاه پرفروش ترین آیفون تصویری مبنای تصمیم گیری خود قرار ندهید بلکه اول از کیفیت محصولات یک شرکت اطمینان پیدا کنید. از انجایی که آیفون های تصویری یک کالای بادوام هستند، خدمات پس از فروش و مدت گارانتی یک محصول می تواند بسیار معیار مفیدی برای خرید آیفون تصویری با کیفیت باشد. زمانیکه یک تولید کننده آیفون تصویری گارانتی محصولات خود را بگونه ای افزایش می دهد که بخش بزرگی از عمر مفید محصول آن تولیدکننده را پوشش می دهد؛ بدین معناست که تولیدکننده از کیفیت محصول خود اطمینان دارد.

بدین ترتیب در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یک آیفون تصویری، اولین پرسش این نیست که کدام برند فروش بیشتری در بازار داشته؛ بلکه صحیح تر آن است که محصول با بیشترین گارانتی و خدمات پشتیبانی را شناسایی کنید. بعبارت دیگر، پرفروش بودن بدون دلیل اثبات شده نشانه ی خوبی برای خریدار نیست، اما وجود دلیلی که موجبات فروش بیشتر برای یک محصول را فراهم کرده باشد، تصمیم برای خریدار را بطور چشم گیری بهبود می بخشد.

آیفون تصویری کالیوز

آیفون تصویری کالیوز

مجموعه کالیوز ضمن پرداختن به مسائل بازاریابی و برندسازی همواره تمرکز اصلی خود را به شعار سازمانی خود " ما اعتماد می آفرینیم" معطوف نموده است. کالیوز معتقد است هیچ چیز در جهان گرانبها تر از اعتماد نیست و یک بنگاه اقتصادی تنها زمانی می تواند به بقا و فعالیت خود ادامه دهد که اعتماد مشتریان خود را جلب کرده باشد و این امر میسر نیست مگر با ارائه محصولاتی که بتواند اعتماد مشتریان را جلب نماید. کالیوز سعی کرده همواره این اعتقاد خود را از طریق خدماتی که قبل، حین و پس از فروش ارائه می دهد برای مشتری به منثه ی ظهور برساند و با مسئولیت های رسمی و قانونی که در مقابل مشتریان خود بر عهده می گیرد، جدیت خود را در مسیر اعتماد آفرینی به نمایش گذاشته است.

کالیوز در تولید آیفون تصویری حدود 18 سال می باشد که فعالیت مستمر داشته و همیشه سعی نموده است که با تیم قوی تحقیقات جدیدترین موارد را برای آیفون های تصویری خود اضافه نماید تا بتواند هم د رراقبت بازار با سایر رقبا و هم در رضایت مشتری را ایجاد نماید

آیفون های تصویری کالیوز در دو حالت ساده و حافظه دار می باشند که شما می توانید براسال نیاز خود از بین این موارد بهترین مورد را برای خود انتخاب نمایید

مدل آیفون تصویری بهار کالیوز برای مصرف کننده گانی می باشد که به دنبال یک مدل مانیتور اقتصادی که از لحاظ کیفیت بسیا رمناسب باشد ولی از لحاظ امکانات متوسط باشد طراحی و به سبد محصولا اضافه گردید است

مدل K77 کیمیا یک مدل پیشرفته می باشد که قابلیت های برای خانه هوشمند و موارد از این قبیل را دارا می باشد که برای افرادیکه به دنبال یک مانیتور قوی و پیشرفته میب اشند مناسب است

کالیوز در سال 1402 برای اولین بار در کشور گارانتی محصولات آیفون تصویری خود را به 48 ماه افزایش داده که این نشان از کیفیت برتر این محصول و اطمینال این شرکت از کیفیت محصول خود می باشد.

شما می توانید برای انتخاب محصول خود و خرید با شماره 0313285 داخلی سپاس مشاوره شوید