از میان مقصدهای متنوعی که برای مهاجرت می‌توان انتخاب کرد، استرالیا به‌دلیل شرایط خوبی که دارد، یکی از بهترین گزینه‌هاست. افرادی که قصد مهاجرت و اقامت در این کشور را دارند، می‌توانند با آگاهی از شرایط مهاجرت به استرالیا و فراهم‌کردن آنچه لازم است، با کمترین دردسر به کشور دلخواهشان بروند و در آن زندگی کنند. شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت به نشانی اینترنتی https://persianmigrant.com/ از جمله دفاتری است که می‌تواند از صفر تا صد این مسیر در کنار شما باشد و آنچه را که لازم است دربارۀ استرالیا و شرایط مهاجرت به آن بدانید، در اختیارتان قرار دهد. در ادامه به معرفی این شرکت مهاجرتی و خدمات آن در خصوص مهاجرت به کشور استرالیا، خواهیم پرداخت.

شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت: بهترین همراه شما در مسیر مهاجرت به استرالیا

شرکت پرشین مایگرنت از معتبرترین و معروف‌ترین شرکت‌های مهاجرتی کشور است که با 17 سال سابقۀ فعالیت در این حوزه و داشتن پرونده‌های موفق بسیار در کارنامۀ خود، بهترین یار و همراه افرادی است که خواهان مهاجرت به استرالیا هستند. دستیابی به چنین توفیقی مدیون و مرهون آگاهی و تلاش متبحرترین مشاوران و وکلای مهاجرتی است که در این شرکت گرد هم آمده‌اند و همواره با دقت و آرامش، به راهنمایی متقاضیان و پیگیری پرونده‌های‌شان می‌پردازند تا فرایند مهاجرت و دریافت اقامت‌شان به‌خوبی سپری شود و به نتیجه برسند. نکتۀ لازم به ذکر این است که خدمات این شرکت تنها در یک حوزۀ خاص نیست و شامل انواع ویزاها مثل ویزای توریستی، اسکیلد ورکر استرالیا و ... می‌شود.

انواع خدمات شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت

بهترین‌بودن هرگز اتفاقی نیست و اگر شرکت پرشین مایگرنت یکی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی معرفی می‌شود، به‌دلیل خدمات شایان توجه‌ای است که از سوی زبده‌ترین مشاوران و متخصصان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این خدمات انواع مختلفی دارند که به‌طورکلی می‌توان آن‌ها را در بخش‌های زیر خلاصه کرد:

خدمات پیش‌از دریافت ویزا

خدمات مربوط به پیش‌از دریافت ویزا، شامل انواع مشاوره‌های تخصصی است که مسیر مهاجرت را در ذهن شما روشن می‌کند و می‌توانید هرگونه سوال و ابهام خود را در خصوص مهاجرت به استرالیا، نحوۀ دریافت ویزا، انواع روش‌های مهاجرت به این کشور، ارائۀ بیزینس پلن و ... برطرف کنید و برای مراحل بعدی که انتخاب روش مهاجرت و آماده‌سازی مدارک و اقدام برای دریافت ویزا است، آماده شوید.

خدمات مربوط به دریافت ویزا

دیگر خدماتی که از سوی این شرکت برای شما در نظر گرفته شده است، خدمات مربوط به اخذ ویزاست که بعد از انتخاب روش مهاجرت، کارشناسان شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت در کنار شما خواهند بود تا هرآنچه لازم است را آماده کنید و در مسیر دریافت ویزای خود قدم بردارید و موفق به کسب آن بشوید. درحال‌حاضر 2 نوع از مهم‌ترین ویزاهایی که می‌توانید دریافت کنید، عبارت‌اند از ویزای توریستی استرالیا و اسکیلد ورکر استرالیا که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی استرالیا

این نوع ویزا که دارای اعتباری 3 تا 12 ماهه است، برای افرادی مناسب است که قصد اقامت کوتاه‌مدت در این سرزمین شگفت‌انگیز را دارند؛ بنابراین اگر شما هم جزو کسانی هستید که دوست دارید برای سفر و لذت‌بردن از شگفتی‌های طبیعی استرالیا به آنجا بروید، با اقوام و والدین خود دیدار کنید یا در رویداد و جشنی مثل کنفرانس‌ها، جشن عروسی و ... حضور به هم رسانید، این ویزا مناسب شماست. ویزای توریستی استرالیا انواع مختلفی دارد که می‌توانید بنابر نیاز و شرایطتان یکی از آن‌ها را دریافت کنید و از مشاوره‌های پرشین مایگرنت در این مورد بهره مند شوید.

اسکیلد ورکر استرالیا

دیگر نوع ویزای مهاجرت به استرالیا که متقاضیان بسیاری دارد و جزو خدمات مهم شرکت پرشین مایگرنت محسوب می‌شود، ویزای کاری یا اسکیلد ورکر استرالیاست. از آنجا که شرایط مهاجرت کاری در این کشور بسیار خوب است و امکانات قابل توجهی برای پیشرفت و رشد شغلی دارد، این روش مهاجرت میان ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است.

ویزای کاری استرالیا براساس نوعی جدول امتیازبندی که Point Based نام دارد، به متقاضیان اعطا می‌شود و براساس شرایط آن، داشتن حداقل 65 امتیاز برای دریافت این نوع ویزا الزامی است. این امتیازبندی باعث می‌شود که نوعی رقابت میان متقاضیان شکل بگیرد، به این ترتیب که هرکس بتواند امتیاز بیشتری دریافت کند، شانس بیشتری برای دریافت دعوتنامه و مهاجرت کاری به استرالیا را دارد.

یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت اسکیلد ورکر استرالیا، ارزیابی مهارتی است که سازمان‌های ذی‌ربط آن را انجام می دهند تا میزان تخصص فرد سنجیده شود. در این مرحله مدرک فرد، سابقۀ کاری، فیش‌های حقوقی و ... بررسی می‌شوند تا مشخص شود او شایستگی‌های لازم را دارد یا خیر. اگر شما بتوانید تایید این سازمان‌ها را دریافت کنید، شانس مهاجرتتان بسیار بالا می‌رود.

خدمات پس از دریافت ویزا

شرکت پرشین مایگرنت شما را بعد از دریافت ویزا نیز تنها نمی‌گذارد و خدماتی مختص امورات پس از آن مثل اسکان، شروع فعالیت‌های شغلی و ... دارد که تحت عنوان خدمات آموزشی، خدمات سفر و استقبال و خدمات کاریابی و اشتغال، به متقاضیان ارائه می‌شود‌؛ به این ترتیب، شما می‌توانید با خیال راحت‌تری مسیر مهاجرت و اقامت استرالیا را طی کنید.

شرایط مهاجرت به استرالیا در سال 2024

یکی از مهم‌ترین بخش‌های مهاجرت به هر کشوری آگاهی از شرایط مهاجرت به آنجا و فراهم‌کردن موارد ضروری است. شرکت پرشین مایگرنت در این بخش نیز با شماست تا بتوانید با آگاهی و آمادگی کامل برای دریافت ویزا و مهاجرت، اقدام کنید. شرایط مهاجرت به استرالیا در حالت کلی 2 نوع است؛ عمومی و اختصاصی‌ که این شرایط به شکل زیر هستند:

شرایط عمومی

شرایط عمومی، مختص همۀ افرادی است که فارغ از نوع ویزا و هدف مهاجرتشان، قصد ورود به خاک استرالیا و اقامت در این کشور را دارند. این شرایط عبارت‌اند از:

 • ارائۀ مدارک لازم به شکل دقیق و کامل؛
 • نداشتن سوءپیشینه؛
 • داشتن مدرک زبان؛
 • انجام تست مدیکال؛
 • توانایی مالی جهت پرداخت هزینه‌های مربوط به دریافت ویزا؛
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی.

شرایط اختصاصی

این شرایط بنابر نوع ویزا می‌تواند متفاوت باشد که برخی از مهم‌ترین موارد آن عبارت‌اند از:

 • سن مناسب (برای مثال برای دریافت ویزای کار و مهارت، فرد حداکثر می‌تواند 45 سال داشته باشد و بیشتر از آن مجاز نیست.)؛
 • برخورداری از امتیاز لازم برای دریافت ویزای کاری (حداقل 65 امتیاز)؛
 • داشتن کارفرما یا اسپانسر کاری (برای ویزای کاری)
 • تمکن مالی؛
 • و ....

شرکت پرشین مایگرنت در قدم‌به‌قدم این مسیر و بررسی شرایط و آماده‌کردن آنچه لازم است، در کنار مراجعین خود خواهد بود تا بتوانند این مرحله را با موفقیت سپری کنند و شانس بیشتری برای تایید و دریافت ویزا داشته باشند.

سایت شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت

این شرکت علاوه‌بر خدمات خوبی که در دفاتر خود به شکل حضوری ارائه می‌دهد، سایتی نیز دارد که می‌توان به کمک آن اطلاعات خوبی از مهاجرت به استرالیا به دست آورد و با مشاوران و کارشناسان شرکت در ارتباط بود. سایت پرشین مایگرنت به نشانی https://persianmigrant.com/، بخش‌های مختلفی دارد که در آن به معرفی انواع خدمات این شرکت، روش‌های مختلف مهاجرت به کشور استرالیا و ویزاهای مهاجرتی آن، شرایط دریافت‌شان، مدارک لازم و سایر ضروریات و ... پرداخته است که می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. اگر قصد مهاجرت به زیباترین قارۀ دنیا را دارید، مراجعه به سایت و دفاتر شرکت را از یاد نبرید. پرشین مایگرنت اینجاست تا اهداف و آرزوهای شما را محقق کند.

سخن پایانی

مهاجرت به استرالیا رویایی است که با وجود مشاوران و متخصصان شرکت مهاجرتی پرشین مایگرنت، می‌توان به آن جامۀ عمل پوشاند. این شرکت با ارائۀ انواع خدمات حضوری و آنلاین در خصوص مهاجرت به این کشور و دریافت انواع ویزاهای آن مثل ویزای توریستی، اسکیلد ورکر استرالیا و ...، بهترین راهنمای شما برای مهاجرت و اقامت در استرالیاست تا با آگاهی کامل از شرایط و الزامات آن، مهاجرتی بی‌دردسر را تجربه کنید.