اقامت اسپانیا با خرید ملک بدون شک محبوب ترین مقصد برای سفر های خارجی کشور های اروپایی می باشند و درباره ملت ایران هم این گفته صادق است. هریک از شهر های این قاره با جذابیتی که دارند توریست های بسیاری را از سراسر دنیا جذب خود می کنند. به دلیل تنوع و تعدد مکان های جذاب در این قاره باید اطلاعات جامع دراختیار توریست ها قرار داد. هدف از این کار اتخاذ یک تصمیم خوب درباره مقصد سفر اروپایی می باشد. به علاوه اینکه افراد با کسب این اطلاعات درباره مخارج این کشور ها اطلاعات کافی را کسب می کنند.

محبوبیت کشور های اروپایی نزد جوانان

بدون شک از میان رده های سنی مختلف جوانان علاقه بسیار بیشتری برای سفر به کشور های اروپایی دارند. اقامت اروپا از گشت و گذار در پاریس زیبا و رمانتیک گرفته تا اماکن زیبا , تاریخی و حماسی یونان و البته دیدن مکان های جذاب ایتالیا و اسپانیا. حتی بخواهیم این کار را بکنیم هم امکان نام بردن از تمامی این جذابیت ها فراهم نیست. معماری ساختمان ها در این قاره بسیار زیبا بوده و هر کشور از این نظر سبک خودش را دارد.

مخارج تور اروپا

اقامت اروپا

اقامت طلایی اسپانیا نمی توان به طور کلی یک قیمت معین را برای هزینه های این تور ذکر کرد. چرا که بازه قیمت رزرو اتاق گسترده بوده و چه بسا کشور به کشور تغییر کند. برای نمونه در شهر برلین کشور آلمان برای رزرو یک اتاق 6 تخته باید حدود 20 یورو هزینه کنید. این درحالی است که نرخ همین اتاق در شهر پاریس شاید به 35 یورو هم برسد. اگر از ما بخواهید پرهزینه ترین و کم هزینه ترین شهر ها از نظر رزرو اتاق را خدمت شما بگوییم, باید خدمت شما بگوییم که پاریس پرهزینه ترین و آتن کم هزینه ترین شهر می باشد. برای محوطه های اردوگاهی و یا برای زدن چادر هم نیاز است بین 10 تا 16 یورو تماس بگیریم. در بخش های شرقی اروپا هم این نرخ بین 8 تا 17 یورو می رسد. حال هرچه در قاره اروپا بیشتر به سمت شرق پیش بروید این هزینه ها کمتر می شوند.

هزینه غذا در تور اروپا

امکان خرید غذاهای فینگرفودی و یا فست فودی در اروپای غربی از فروشگاه های مختلف فراهم است. به علاوه اینکه غرفه ها هم امکان ارائه این غذا ها را فراهم کرده اند. اگر به پایانه های مسافربری قطار و یا اتوبوس بروید این فروشگاه ها قدری پرازدحام هستند. اگر برای غذا 67 یورو هزینه کنید می توانید به اندازه 1 هفته لازمه سیر کردن خود را تهیه کنید. گاهی اوقات برای تهیه غذای کم هزینه می توانید به فروشگاه های کوچه ای بروید. به طوری که با 12 تا 18 یورو می توانید برای خود غذا تهیه کنید.

نقل و انتقال در اروپا

رایج ترین وسایل حمل و نقل در اروپا قطار و یا تراموا می باشند. تبدیل ویزا توریستی به کاری طبیعی است که نرخ قطار بین شهری برای شهر های مختلف یکسان نباشد. برای نمونه اگر تصمیم داشته باشید از برلین به مونیخ بروید این نرخ حدود 200 یورو خواهد بود. هزینه قطار از بوردو به پاریس 100 یورو و مادرید به بارسلون 150 یورو می باشد.

اقامت طلایی اسپانیا

برای کاهش هزینه ها در اروپا چه کنیم؟

بدلیل سقوط ارزش پول ملی ایران نسبت به یورو هزینه های کشور های اروپایی بیش از پیش دغدغه افرادی شده اند که قصد سفر به این کشور ها را دارند. اما می توان با انجام چند کار این هزینه ها را کاهش داد. مهم ترین این امور به شرح زیرند:

  • تهیه غذا را خودتان برعهده بگیرید: درسراسر شهر های اروپایی می توانید فروشگاه هایی را بیابید که مواد اولیه غدایی و یا غذای نیمه پخت را به فروش می رسانند. می توانید غذای خود را خودتان تهیه کنید و حین گشت و گذار در شهر این غذاها را میل کنید.
  • غذای سنتی مصرف کنید: اگر حوصله غذا پختن ندارید مشکلی نیست. گاهی اوقات خیابان های شهر می توانید دست فروشانی بیابید که غذاهای ارزان قیمتی به مردم می فروشند. بهترین کار برای مدیریت هزینه ها این است که به رستوران نروید و راهکار هایی که در این قسمت گفتیم را پیش بگیرید.
  • با برنامه در سطح شهر گردش کنید : مزیت تور اروپا این است که برای رسیدن به مکان های مختلف از مسیر های اشتباه حرکت نمی کنید. اگر شخصی به این کشور ها سفر کنید بدلیل آشنا نبودن به مسیر ها ممکن است کرایه های اضافی پرداخت کنید.

بهترین تخفیف تور اروپا را از آوین تراول بخواهید

آیا نگران هزینه های سفر به کشور های اروپایی هستید؟ رفع ریجکتی تضمینی آیا رفتن با مناسب ترین هزینه به شهر های اروپایی را تنها یک رویا می دانید؟ این را بدانید که به کمک آوین تراول دیگر تحقق این رویا سخت نیست. آژانس مسافرتی آوین تراول درخدمت شماست تا بهترین خدمات مسافرتی از جمله تور کشور های اروپایی را با مناسب ترین هزینه به شما عزیزان ارائه کند. با خدمات آوین تراول دیگر حسرت عکس گرفتن کنار برج ایفل و یا تماشای بنا های تاریخی ایتالیا و البته دیدن آسمان خراش های فرانکفورت بر دل کسی نخواهد ماند. آن هم درحالی که این خدمات مسافرتی نسبت به کیفیتی که دارند با مناسب ترین قیمت ها ارائه می شوند. علاوه بر تور های مسافرتی ما خدمات مشاوره ای نیز در این زمینه ارائه می کنیم.

سخن آخر

قاره اروپا که به قاره سبز معروف است همیشه مقصد گردشگران متعدد از سراسر دنیا از جمله کشور ایران بوده است. درچنین شرایطی آژانس های مسافرتی باید با خدمات خود امکان سفر شهروندان به این قاره را فراهم کنند. درکنار خدمات تور های مسافرتی خدمات مشاوره ای نیز در این باره دارای اهمیت می باشند. چرا که هر فردی باید بدانید که در چه مقطعی از سال بهتر است که به مقصد موردنظرش برود. گاهی اوقات هزینه های لازم هم برای این سفر ها باید براورد شوند. درچنین شرایطی تور های مسافرتی موظف به ارائه خدمات مشاوره ای در تمامی این زمینه ها می شوند. امیدواریم با خواندن این مطلب درباره تور اروپا اطلاعات کاملی را از آژانس های مسافرتی آوین تراول بدست آورده باشید. از اینکه ما را تا انتهای مطلب همراهی کردید از شما عزیزان ممنونیم.