بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی

نازایی یکی از مشکلات رایجی است که بیشتر زوجین در دنیای امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در گذشته، اگر زوجی با مشکل ناباروری مواجه می‌شد، به جز معجزه، دیگر امیدی به بارداری نداشت. اما امروزه در سایه رشد علم پزشکی، از بین زن و شوهرهایی که مشکل ناباروری دارند، حدود 95 درصد پس از دو سال تلاش برای حل مشکل، صاحب فرزند می‌شوند. به عبارت دیگر، مسئله نازایی و ناباروری دیگر در جهان حل شده است. در صورتی که شما هم این روزها با مشکلات ناباروری رو به رو هستید، بهتر است ابتدا بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی را پیدا کنید و سپس به یک پزشک متخصص مناسب مراجعه کنید. توجه داشته باشید که مراجعه به یک پزشک حاذق و بیمارستان مناسب تاثیر زیادی در درمان نازایی دارد.

 بیمارستان عرفان نیایش ، بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی

متاسفانه امروزه زوجین زیادی را می‌بینیم که با مشکلات ناباروری مواجه هستند و برای حل این مشکل، راهی جز مراجعه به یک پزشک حاذق وجود ندارد. اگر چه در همان مراحل ابتدایی که زوجین متوجه مشکل ناباروری شدند، معمولا دست به روش‌های غیرعلمی می‌زنند و توصیه‌های افراد بی‌تجربه را جدی می‌گیرند، اما معمولا پس از گذشت مدت زمانی به دلیل نتیجه نگرفتن از روش‌های غیرمنطقی به سراغ پزشکان متخصص و باتجربه می‌روند. البته مراجعه به یک پزشک بی‌تجربه در زمینه جراحی زنان و درمان نازایی می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری برای شما داشته باشد.

اگر با مشکلات ناباروری مواجه هستید، بهتر است به بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی در شهر خودتان مراجعه کنید. البته اغلب زوجین، معمولا بیمارستان‌های شهرهای بزرگ مانند تهران را برای جراحی زنان یا درمان مشکل خود انتخاب می‌کنند. چرا که حل مشکل ناباروری و جراحی زنان، یک مسئله تخصصی است و بیشتر پزشکان متخصص و بیمارستان‌های تخصصی در شهرهای بزرگی مانند تهران یافت می‌شوند. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش یکی از بهترین بیمارستان‌های درمان نازایی و ناباروری در تهران است. این بیمارستان، امکانات و پزشکان متخصص فراوانی را گرد هم آورده است که مشکلات ناباروری زوجین کشورمان را بررسی کرده و با به‌روزترین روش‌های دنیا حل کنند.

بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی

امکانات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش

زوجینی که برای درمان نازایی یا جراحی زنان به بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی مراجعه می‌کنند، معمولا سوالات زیادی دارند. طبیعتا تمام این زوج‌ها رویای به دنیا آوردن فرزند را در ذهن می‌پرورانند و به دلیل نتیجه نگرفتن از پزشکان و بیمارستان‌های دیگر، به این مرکز مراجعه می‌کنند. به همین دلیل، این سوال پیش می‌آید که امکانات این بیمارستان به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی چیست؟ چه امکاناتی برای جراحی زنان و درمان مشکلات ناباروری وجود دارد؟ 

بخش درمان ناباروری و ژنتیک بیمارستان عرفان نیایش، امکانات خود را در چهار حوزه اصلی ارائه می‌دهد. همچنین این بخش دارای 2 اتاق عمل کاملا مجزا است که مجهز به پیشرفته‌ترین ماشین‌های بیهوشی و مانیتورینگ قلبی ریوی هستند. لازم به ذکر است که ارائه این امکانات توسط بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص زنان، بهترین دکتر غدد در تهران و به‌نام‌ترین پزشکان جراح زنان ارائه می‌شوند. بخش‌های چهارگانه درمان نازایی و جراحی زنان در بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی به صورت زیر تعریف می‌شوند:

درمان نازایی به روش‌های تخصصی مانند تلقیح درون رحمی اسپرم، لقاح آزمایشگاهی، انجماد تخمک و اسپرم و جنین، میکرو اینجکشن و ... توسط بهترین پزشک‌های جراحی زنان

درمان‌های تخصصی مشکلات زنان با سقط راجعه

انجام تغذیه درمانی در ناباروری

بررسی و تشخیص نقص‌ها و مشکلات ژنتیکی و تعیین جنسیت جنین قبل از انتقال به رحم

جراحی زنان

پزشکان متخصص بخش ناباروری و ژنتیک بیمارستان عرفان نیایش

حل مشکلات ناباروری و ژنتیک تنها با مراجعه به بهترین بیمارستان خصوصی درمان نازایی امکان‌پذیر است. وجود پزشکان با تجربه و حاذق در زمینه نازایی اهمیت زیادی در درمان مشکل شما خواهد داشت. بنابراین توصیه می‌شود، قبل از مراجعه به یک مرکز تخصصی درمان نازایی و جراحی زنان، ابتدا با پزشک‌ها و زمینه تخصص آن‌ها آشنا شوید. در ادامه، به معرفی دو پزشک متخصص در بخش ناباروری و ژنتیک بیمارستان عرفان نیایش می‌پردازیم:

دکتر احمد حسینی، پزشک باتجربه بیمارستان تخصصی  فوق تخصصی عرفان نیایش هستند. لازم به ذکر است که ایشان، به عنوان مدیر گروه بخش ناباروری و آی وی اف بیمارستان عرفان نیایش شناخته می‌شوند. دکتر حسینی در ایجاد بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز درمان باروری همکاری داشتند که از بین آن‌ها می‌توان به ایجاد موسسه مهر، کلینیک ناباروری کوثر، موسسه رویان، بخش آی وی اف بیمارستان‌های طالقانی، ولیعصر و مهدیه اشاره کرد. ایشان در بسیاری از زمینه‌های کمک باروری مانند لقاح آزمایشگاهی انسان (IVF)، انجماد گامت‌ها، تکنیک‌های تهیه اسپرم، تزریق داخل سیتوپلاسمی اسپرم (ICSI)، جمع‌آوری و جابه‌جایی تخمک و .... دارای تخصص هستند.

بهترین دکتر غدد در تهران

دکتر ربابه طاهری پناه، متخصص زنان و زایمان از پزشکان باتجربه بیمارستان خصوصی عرفان نیایش هستند. ایشان در زمینه فلوشیپ نازایی، IVF و جراحی لاپاراسکوپی فعالیت دارند. دکتر طاهری پناه دکتری عمومی خود را در سال 1379 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده‌اند و دوره تخصص زنان و زایمان را در دانشگاه علوم پزشکی یزد گذرانده‌اند و نهایتا در سال 1380 دوره نازایی و آی وی اف را به پایان رسانده‌اند. از جمله سوابق درخشان ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دبیر کمیته علمی انجمن تخصصی باروری و ناباروری در 3 دوره اخیر

راه اندازی دو مرکز درمان ناباروری تخصصی بیمارستان لاله و پارسیان

معاون پژوهشی مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری بیمارستان طالقانی و ..

بهترین دکتر غدد در تهران

جراحی زنان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش یکی از بهترین بیمارستان‌هایی است که امید فرزنددارشدن را در دل زوجین زنده می‌کند. این بیمارستان با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات و کامل ترین امکانات، خدمات مختلف درمان نازایی را به بیماران خود ارائه می‌دهد. ارائه خدمات پزشکی و جراحی زنان، توسط بهترین پزشکان متخصص درمان ناباروری و ژنتیک در این بیمارستان انجام می‌شود. بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص در این بیمارستان گرد هم آمده‌اند تا مشکلات نازایی زوجین را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنند.