اگر به عنوان یک شرکت مشاوره فعالیت دارید به منظور ارتقا و گستردگی فعالیت خود در سطح داخلی و خارجی بایستی اقدام به دریافت گرید بالا از طرح رتبه‌بندی مشاوران نمایید که بر همین اساس در این مقاله تصمیم گرفتیم شما عزیزان را با این رتبه و نحوه اخذ بهترین سطح آن به همراه مدارک مورد نیاز آشنا سازیم. البته مقالات متعددی دیگر در خصوص اخذ رتبه‌ بندی مشاوران در سایت موسسه ثبتی رتبه گردآوری گشته‌اند که می‌توانید پس از مطالعه این مقاله آن‌ها را نیز با دقت مطالعه نمایید و تصمیم نهایی خود مبنی برای ارتقا و پیشرفت کاری خود را بگیرید؛ پس تا پایان مقاله همراه ما بمانید.

معرفی شرکت مشاوره و آشنایی با مفهوم رتبه مشاوره

پس از ثبت یک شرکت اصلی ترین کار برای افزایش بستن قرارداد و شناسایی آن به کارفرمایان مرتبط با حوزه خود دریافت رتبه است که امروز در این مقاله قصد آشنایی شما عزیزان با رتبه‌بندی مشاوران را داریم و لذا لازم دانستیم ابتدا به بررسی و تعریف دقیقی از این شرکت و خدماتی که توسط آن انجام می‌گردد؛ بپردازیم. به طور کلی؛ یک شرکت مشاوره در انجام اموری نظیر نظارت روی مراحل، نحوه انجام صحیح و عملکرد پروژه، پشتیبانی و نظارت کلی روی امور به متقاضیان کمک می‌کند و به عنوان یک واسطه میان پیمانکار و کارفرما محسوب می‌گردد که به دلیل فراوانی تعداد شرکت‌های مشاوره طرحی به نام رتبه‌بندی مشاوران انجام گرفته است تا کارفرما بتواند متناسب با نیاز خود، سطح پروژه و سایر عوامل بهترین شرکت مشاوره را برای انجام صحیح پروژه خود انتخاب نماید که بر همین اساس شرکت‌های مشاوره‌ای در تقسیم‌بندی مختلفی بر حسب سطح و جایگاهی که در آن قرار گرفته‌اند مورد رتبه‌بندی مشاوران قرار می‌گیرند.

موسسه ثبتی رتبه انجام صفر تا صد کلیه امور حقوقی مرتبط با شرکت‌ها

در صورت تمایل اخذ رتبه‌ بندی پیمانکاران ، رتبه مدیریت طرح و یا حضور در طرح رتبه‌بندی مشاوران، ثبت آدرس روی نقشه، ثبت شرکت ، ثبت برند یا لوگو و سایر خدمات مرتبط با شرکت‌ها شما عزیزان می‌توانید از سایت موسسه ثبتی رتبه با سابقه کاری بالا به همراه برجسته‌ترین مشاوران کمک بگیرید و با سرعتی بالا و قیمتی مناسب به هدف خود دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صورت آنلاین با مشاورین ما چت کرده و یا به کمک راه‌های ارتباطی با این متخصصان در تماس باشید تا بتوانید در زمانی کوتاه بهترین رتبه‌بندی مشاوران یا سایر رتبه‌ها را برای شرکت خود دریافت نمایید.

انواع سطوح مختلف رتبه‌بندی مشاورین

در سطح مشاورین رتبه‌های مورد اتخاذ به سه سطح یک، دو و سه تقسیم می‌شوند که در میان این سطوح؛ سطح یک به عنوان باارزش ترین سطح و سطح سه نیز به عنوان پایین‌ترین سطح شناخته شده است که شما عزیزان می‌توانید برای دریافت فوری بالاترین سطح از رتبه‌بندی مشاوران با کمک متخصصین سایت موسسه ثبتی رتبه در زمانی کوتاه به این مهم نائل گردید؛ زیرا پروسه این کار برای یک فرد یا گروه عادی، ناآشنا و کاربلد بسیار زمانبر و خسته‌کننده است و از طرفی بایستی برای ارتقا و افزایش فعالیت خود و شناسایی خود به سایر کارفرما‌ها بالاترین رتبه را کسب نمایید. شما در حال مطالعه مقاله رتبه‌بندی مشاوران هستید.

آیا شروط خاصی برای دریافت رتبه در سطح بالاتر وجود دارد؟

تمامی شرکت‌های مشاوره با حداقل توان مالی مجاز، توان اجرایی عادی و توان فنی معمولی به همراه گردآوری کلیه مدارک شناسایی افراد که در مقالات قبلی به طور مفصل در رابطه با آن‌ها صحبت کردیم که از جمله مهم‌ترین آن‌ها سابقه کاری و مدرک تحصیلی بود همراه با ارائه مدارک ثبتی شرکت می‌توانند در عرض تقریبا یک تا چند ماه به تنهایی رتبه سه از سطح رتبه‌بندی مشاوران را دریافت نمایند.

البته این رتبه اصلا بی ارزش نیست! اما؛ لازمه عقد قرارداد‌های بیشتر، مهم‌تر و فعالیت بالاتر در این حوزه منوط به کسب رتبه بالاتر و افزایش توان مالی، فنی و اجرایی شرکت است که بر این اساس بایستی نیروها به طور کاملا تخصصی در انواع همایش‌ها و دوره‌های مختلف شرکت در زمینه ارتقا ارتبه‌بندی مشاوران شرکت نمایند، سطح تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی خود را افزایش دهند و بودجه مناسبی را برای افزایش قدرت خرید انواع تجهیزات و اجرای پروژه‌ها فراهم آورند تا بتوانند رتبه‌های بالاتر نظیر دو و یا رتبه برتر یک را دریافت نمایند. طبق قوانین موجود و مربوط برای رتبه‌بندی مشاوران تمامی شرکت‌ها در گام اول بایستی سطح سه را دریافت نمایند و با اتمام زمان اعتبار این مدرک نسبت به تمدید یا ارتقا رتبه اقدام نمایند.

آیا تمدید یا ارتقا رتبه دست خود فرد حقیقی یا حقوقی است؟

حتما این سوال هم برای شما عزیزان به وجود آمده است که آیا ما به دلخواه می‌توانیم رتبه خود را تمدید کرده و یا ارتقا دهیم؟

در پاسخ به این سوال شما عزیزان در این قسمت از مقاله متعلق به سایت موسسه ثبتی رتبه بایستی بگویبم که خیر تشخیص این امر بر اساس مراجع بالا و ذی‌صلاح است و پس از بررسی شرایط شما توسط این تیم مجوز ارتقا یا تمدید رتبه‌بندی مشاوران به شما داده می‌شود. به عبارت دیگر در صورت عدم کسب سوء پیشینه منفی در این مدت، عدم کسب امتیاز یا افت آن، داشتن پروژه‌های ناتمام و غیر قابل انجام زیاد، عدم حضور ۵۰ درصد از اعضا سابقه‌دار و مدرک‌آور مجوز ارتقا برای شما صادر نمی‌گردد و مجدد رتبه قبلی شما هر چه که باشد تمدید می‌گردد.

این کار به این دلیل انجام می‌گیرد تا شرکت‌ها بتوانند با افزایش مهارت، بودجه، توان و تجهیزات فنی خود با دیگر شرکت‌ها رقابت نمایند و در نتیجه تنها بهترین‌ها مجوز دریافت سطوح بالا از رتبه‌بندی مشاوران را دریافت نمایند.

چگونه بهترین رتبه را در سریع‌ترین زمان ممکن کسب نماییم؟

شما عزیزان در صورت تمایل به دریافت بالاترین رتبه می‌توانید زیر نظر بهترین کادر مشاورین حقوقی مجموعه موسسه ثبتی رتبه بهترین سطح از هر رتبه‌ای را که برای ارتقا کار شما لازم و ضروری است همانند رتبه‌بندی‌ مشاوران با نازل‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید و در سطح داخلی و خارجی بین سایر رقبا خود بدرخشید. برای گرفتن مشاوره بیشتر و دریافت پاسخ سوالاتی که ذهن شما را به خود درگیر نموده‌اند؛ راه‌های ارتباطی مجموعه در دسترس هستند و تنها کافی است با مراجعه به سایت موسسه ثبتی رتبه به دلخواه از یکی از این روش‌های ارتباطی کمک بگیرید. ممنون که تا پایان مقاله رتبه‌بندی مشاوران همراه ما بودید.