چرا طراحی سایت با لاراول؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است آشنایی مختصری با فریم ورک لاراول داشته باشید. با خیال راحت میتوانید از لاراول برای هر نوع بیزینسی که قصد ارایه خدمات خود را در حوزه وب دارد استفاده کنید. چراکه این فریم‌ورک قدرتمند در سالهای اخیر، باتوجه‌به اینکه پایداری فوق‌العاده بالایی دارد، بسیار موردتوجه صاحبان کسب وکار و به‌خصوص رستوران‌ها قرار گرفته است.

به این موضوع توجه داشته باشید که اگر قصد ساخت و طراحی سایت با لاراول یا هر فریم‌ورک دیگری را دارید، در وهله اول این موضوع به نیازهای کسب و کار شما بستگی دارد. فریم‌ورک‌ لاراول می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که پروژه شما در آینده امکان توسعه بیشتر را خواهد داشت.

نکات مهم دررابطه‌با طراحی سایت لاراول توسط افروزوب

طراحی‌ وب سایت با لاراول یک سری مراحل و فرآیند های خاصی به دنبال دارد که تمام این مراحل باید به‌صورت قدم‌به‌قدم و با تأکید و تأیید کامل کارفرما صورت بگیرد. پیش از هر چیزی باید به توضیح این موضوع بپردازیم که لاراول این قابلیت را دارد تا انواع مختلفی از سایت‌های فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت رستورانی، سایت خبری، سایت‌های اختصاصی سفارشی و غیره را برای شما ایجاد کنند. تیم افروز وب با درنظرگرفتن نیاز کسب‌وکار شما در تمامی مراحل طراحی وب سایت، در کنار شما حضور دارد تا با درنظرگرفتن نیاز و نظرات کارفرما تغییرات لازم را روی سایت به وجود آورد.

 • در شروع کار،کارشناسان مجموعه سعی می‌کنند با کارفرما به‌صورت مجازی یا حتی حضوری مشاوره رایگان را برگزار کرده تا برای تمام سؤال‌های احتمالی ذهن شما پاسخ مناسبی ارائه دهند.
 • در مرحله بعد تمامی نیازهای کارفرما در قالب یک فایل بریف یا RFP آماده میشود که نیازهای کارفرما و پیشنهادات تیم فنی در این فایل چهارچوب پروژه را مشخص می کند.
 • در مرحله بعد و با قبول توافق یک قرارداد بین تیم و کارفرما بسته می‌شود.
 • در شروع مرحله اجرایی پروژه، بعد از جلسات داخلی بین تیم فنی و مدیر پروژه، تیم طراحی وب سایت مجموعه شروع به طراحی ui/ux پروژه در قالب طرح های گرافیکی می کند.
 • سپس نسخه اولیه طراحی وب‌سایت را برای کارفرما ارائه می‌دهند تا نظر خود را دررابطه‌با آن بیان کند و در نهایت نیز تأیید خود را اعلام نماید.
 • همزمان با طراحی سایت مورد نظر کارفرما، تیم برنامه نویسی شروع به ایجاد کنترل پنل و api های مورد نظر وب سایت براساس فایل آنالیز و نیازهای پروژه میکنند.
 • بعد از تایید طرح طراحی شده توسط کارفرما، تیم کد نویسی قالب وب سایت طرح تایید شده را با api هایی که از تیم برنامه نویسی دریافت کرده اند پیاده سازی میکنند.
 • بعد از اتمام کد نویسی پروژه، و تست های انجام شده روی روال انجام کار پروژه به کارفرما تحویل و بعد از تایید نهایی پروژه بسته خواهد شد.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای طراحی وب سایت با لاراول تیم افروز وب را در صفحه نمونه طراحی سایت با لاراول مشاهده کنید.

2

امکانات و مزیت‌های طراحی سایت به کمک لاراول در مجموعه افروز وب چیست؟

تا به اینجای کار متوجه این موضوع شدید که داشتن سایت می‌تواند مزیت‌های فوق العاده خاص و منحصربه‌فردی برای شما به دنبال داشته باشد. علاوه بر این باعث ترغیب افراد برای راه‌اندازی وب‌سایت‌های مدنظر جهت کسب‌وکارهای زیادی خواهد شد و این امکان نیز فراهم می‌شود تا در دنیای تجارت و دیجیتال جایگاه مدنظر خود را پیدا کنید.

لاراول یکی از فریم‌ورک‌های فوق العاده سازگار با انواع تکنولوژی‌های جدید به‌حساب آمده و امکانات بسیار زیادی را نیز در اختیار افراد قرار می‌دهد. این امکان فراهم شده تا با استفاده از این فریم‌ورک نسخه‌های مختلفی را در پیاده‌سازی وبسایت استفاده نمایید.لاراول مزیت‌های ویژه و فوق‌العاده دیگری نیز به همراه دارد که عبارت‌اند از:

 • برخورداری از تحمل خطا، یعنی امکان ارائه گزارش دقیق از تمامی فعالیت‌های سایت و غیره
 • قابلیت استفاده از کش و سایر سیستم‌های کش
 • برخورداری از پکیج‌های ویژه و کتابخانه‌های آماده‌ای که می‌توانید آنها را گسترش دهید.
 • به‌راحتی امکان ارتقا برای شما فراهم می‌شود
 • می‌توانید پشتیبانی را با استفاده از شرکت‌های مختلف انجام دهید.
 • دارای امنیت فوق‌العاده بالایی است
 • این امکان فراهم است تا در کنار CMSهایی همچون وردپرس سرویس‌دهی مدنظر را ارائه دهید.
 • می‌توانید برای انواع مختلفی از طراحی سایت رستوران گرفته تا فروشگاهی و غیره از لاراول استفاده کنید.
 • لاراول با انواع مختلف دیگری از فریم‌ورک‌ها سازگاری کامل به دنبال دارد.
 • این قابلیت نیز فراهم است تا چندین سرویس را به طور هم‌زمان ارائه دهید.

3

مجموعه افروز وب هنگام طراحی وب‌سایت رستورانی، فروشگاهی و غیره چه مزایایی را ارائه می دهد؟

در حالت کلی مزایای رقابتی مجموعه afrozweb.com به هنگام طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت اختصاصی آن قدر ویژه است که موجب شده است تا اکثر کسب‌وکارها برای گسترش کسب‌وکار خود در فضای دیجیتال ما را انتخاب کنند. این مزایای را به‌اختصار شرح می‌دهیم:

 • کدنویسی بهینه توسط برنامه‌نویسان حرفه‌ای افروز وب
 • اشتراک‌گذاری تجربه چندین ساله افروز وب در طراحی ویژه وب‌سایت به‌صورت کاملاً تخصصی
 •   طراحی سایت رستورانی، فروشگاهی، خدماتی و غیره بر اساس هویت بصری و شناسنامه برند شما با لاراول
 •  ارائه نمونه کار از طراحی وب‌سایت رستورانی، شخصی، فروشگاهی، خدماتی و غیره
 • بهینه‌سازی حرفه‌ای سایت به همراه طراحی کاملاً اختصاصی
 • طراحی و پیاده سازی وب‌سایت با استاندارد های جهانی

هزینه انواع طراحی‌های سایت با لاراول توسط افروزوب به چه صورت خواهد بود؟

دررابطه‌با هزینه طراحی سایت اختصاصی با لاراول باید این نکته را بیان کنیم که پروژه‌های مدنظر لاراول اکثراً به‌عنوان پروژه‌هایی تلقی می‌شوند که دارای نمونه پیاده‌سازی شده قبل نیستند و تمامی آنها به‌صورت اختصاصی پیاده‌سازی خواهند شد.

پس با درنظرگرفتن این موضوع امکان ارائه یک قیمت مشخص برای پروژه‌های طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی و... با لاراول شما وجود ندارد. علاوه بر این مورد باید به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که قیمت هر یک از پروژه‌ها با درنظرگرفتن نیازهای مشتری در طول روال پروژه و در نهایت نیز طرح تأیید شده می‌توانند متفاوت از دیگری باشد.

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره طراحی سایت لاراولی یا رستورانی، میتوانید همین الان در وب سایت ما، درخواست خود را جهت گرفتن قیمت کلی هر یک از پروژه‌ها ثبت کنید و جهت دریافت مشاوره‌های لازم با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

نکته

توجه داشته باشید که تیم افروز وب همواره محدودیت بودجه شما صاحبان کسب‌وکار را درک کرده و به دریافت هزینه اضافی با درنظرگرفتن کاری که ارائه می‌دهیم، هیچ‌گونه اعتقادی نداریم؛ بنابراین بعد از صحبت در موردنیازهای طراحی سایت شما با لاراول با استراتژی مد نظرتان، قیمت سفارشی اعلام خواهد شد.

مزایای طراحی وبسایت رستورانی با لاراول تحت‌نظر تیم افروز وب

ارائه طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی برای وب‌سایت رستورانی همواره یکی از جذاب‌ترین راه‌ها برای فعالیت در فضای دیجیتال و برندسازی رستوران شما است. به عبارتی، با داشتن یک وب‌سایت رستورانی به‌راحتی می‌توانید به بهترین شکل ممکن رستوران خود را به مشتریان و کاربران معرفی کنید. یک وب‌سایت رستورانی طراحی شده توسط مجموعه افروز وب علاوه بر داشتن بخش‌هایی مانند: ارائه ساعات کاری، منو، توصیف کلی رستوران، قوانین و ضوابط رستوران، تخفیف‌ها، اطلاعات رزرو و تماس شامل بخش‌های زیر است که در پنل سایت تحت اختیار ادمین سایت قرار می‌گیرد.

 • مدیریت منوها
 • مدیریت غذاها
 • مدیریت کاربران
 • مدیریت سفارش
 • مدیریت راه هار ارتباطی
 • مدیریت مقالات وب‌سایت
 • مدیریت صفحات وب‌سایت

پس از توضیحات ارائه شده در خصوص وب‌سایت رستورانی، ممکن است این سؤال برای شما به وجود آمده باشد که با وجود اپ‌هایی مانند اسنپ فود، چرا نیاز است تا برای رستوران خود یک وب‌سایت طراحی کنیم؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که امروزه دنیای دیجیتال رقابت بسیار شدیدی را میان صاحبان کسب‌وکار ایجاد کرده است. ازطرفی، پلتفرم‌هایی که به‌صورت کاملاً گسترده در حوزه دیجیتال موفق شده‌اند، کمک بسیار بزرگی به صاحبان کسب کارکرده‌اند، اما به‌هیچ‌وجه برای برندسازی و شناساندن بیزینس افراد در حوزه دیجیتال کافی نیستند و با وجود اینکه کمک شایانی برای توسعه کسب‌وکارها در بستر دیجیتال کرده‌اند؛ ولی کافی نیستند.  ازاین‌رو می‌توان گفت که یک رستوران موفق، همواره علاوه بر استفاده از پلتفرم‌هایی مانند: اسنپ فود، پیچ اینستاگرام و همچنین فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، باید یک وب‌سایت شخصی هم جهت معرفی و ارائه خدمات خود داشته باشد. در غیر این صورت، این رستوران یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین کانال‌های ورودی که شامل کاربرانی می‌شود که از طریق سرچ گوگل به‌صورت ارگانیک قصد گرفتن خدمات را دارد را، از دست می‌دهد.

4

در حالت کلی هزینه طراحی وب‌سایت رستورانی توسط مجموعه افروز وب، چگونه است؟

در حالت کلی پنل رستورانی طراحی و پیاده‌سازی شده توسط مجموعه افروز وب شامل دو بخش می‌شود که هر کدام از آن‌ها با درنظرگرفتن عملیاتی که بر روی آنها انجام شده است، قیمت‌گذاری می‌شوند. پنل رستورانی ایجاد شده توسط مجموعه افروز وب در دو نسخه زیر ارائه می‌شود:

 • پنل پیشفرض

در مرحله اول و نسخه پیش‌فرض، متخصصین مجموعه ما یک نسخه فعلی از شکل ظاهری و پنل فعلی رستوران را به شما ارائه می‌دهند که شروع مبلغ این نسخه از 10 میلیون به بالا است و کاملاً این مبلغ بستگی به این دارد که چه بخش‌هایی از پنل ایجادشده موردنیاز شما باشد.

 • پنل اختصاصی

در نسخه اختصاصی طراحی سایت رستورانی تیم طراحی و دیزاین افروز وب، یک طراحی فوق‌العاده اختصاصی برای وب‌سایت رستورانی شما انجام می هند. این طراحی به‌گونه‌ای است که شما به‌راحتی می‌توانید رستوران خود را با درنظرگرفتن هویت برندتان، به کاربران در فضای دیجیتال معرفی کنید.

توجه

دقت داشته باشید که مدت‌زمان ارائه وب‌سایت رستورانی توسط مجموعه افروز وب با درنظرگرفتن میزان صفحات، پیچیدگی طراحی و پیاده‌سازی سایت، امکانات مدنظر کارفرما و غیره متفاوت است. اما در حالت کلی برای دریافت پنل اختصاصی رستورانی افروز وب، باید پس از تأیید طراحی وب‌سایت حداکثر 20 روزکاری را در نظر بگیرید. چنانچه تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری را در مورد طراحی وب‌سایت رستورانی توسط شرکت افروزوب بدانید، میتوانید صفحه طراحی سایت رستوران، این مجموعه را بررسی کنید و تمامی نمونه کارهای طراحی سایت رستوران را مشاهده کنید.

5

سؤالات متداول

کدام یک از پروژهها جهت پیادهسازی با لاراول مناسبتر هستند؟

شما می‌توانید انواع طراحی‌های سایت با لاراول مانند وب‌سایت فروشگاهی، خدماتی، شخصی، رستورانی و غیره را بدون هرگونه نگرانی و دغدغه به تیم متخصص افروز وب بسپارید و پس از حدود  20 روز پس از تأیید طرح اولیه، تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که زبان برنامه‌نویسی لاراول این اطمینان را برای شما به وجود می‌آورد که تمامی داده‌های کاربر به شکلی مناسب محافظت خواهد شد.

دلیل انتخاب لاراول برای انواع طراحی سایت چیست؟

قطعاً افرادی که قصد طراحی سایت فروشگاه، رستورانی خدماتی و غیره را دارند به دنبال بهترین زبان برنامه‌نویسی هستند، دراین‌رابطه ساخت سایت با لاراول می‌تواند مناسب‌ترین راهکار باشد.