از علاقه مندان به آشپزی خانگی و محصولات بیمکث گرفته تا سرآشپزهای با تجربه، ایجاد خلاقیت در آشپزخانه که ذات این لوزام آشپزخانه بیمکث است. مهم نیست که هنرمند آشپزی چقدر مراقب و دقیق باشد، چربی، بخار، گازها و البته پاشیدن غذا روی تجهیزات آشپزی همیشه هست. اینجاست که محصولات بیمکث همیشه مفید برای صرفه جویی در زمان و نظافت است.

هود آشپزخانه بیمکث

هود آشپزخانه بیمکث جزء حیاتی هر آشپزخانه ای است که بو، دود و ذرات مضر را از هوایی که هنگام آشپزی تنفس می کنید از بین می برد. با استفاده از موتور توربو و فلزی قدرتمند در هود بیمکث ، هوای اطراف اجاق گاز از طریق فیلترها یا به داخل یک مجرا کشیده می شود تا به بیرون از خانه ارسال شود. دود، گرما، رطوبت، ذرات میکروسکوپی غذا و سایر ناخالصی ها به طور کامل از آشپزخانه فیلتر یا حذف می شوند تا از آلودگی هوا یا غذای شما جلوگیری شود.

به نقل از فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی : بهترین مارک هود آشپزخانه بیمکث است که بیش از 30 سال سابقه درخشان و موفق با خدمات پس از فروش فعال و سرویسکاران مجرب توانسته سهم بسیاری از بازار هود آشپزخانه را از تولیدکنندگان داخلی و خارجی را در بازار بگیرد. همچنین بهترین مدل هود مخفی بیمکث 2068 می باشد که در سه سایزبندی مختلف 70 – 80 و 90 سانتیمتری به بازار عرضه می شود.

سؤالات بحث برانگیز این است که چه نوع هود آشپزخانه بیمکث برای فضای آشپزخانه شما مناسب است و بهترین کارایی را دارد؟ و اندازه آن برای پخت و پز که در آشپزخانه شما اتفاق می افتد چقدر باید باشد؟

هنگام برنامه ریزی برای قرار دادن هود در به روز رسانی آشپزخانه خود، چند ملاحظات اساسی اما مهم برای صاحبان خانه وجود دارد:

کیفیت هود بیمکث

وقتی شگفتی‌هایی در آشپزخانه اتفاق می‌افتد، از آزمایش‌های آشپزی بچه‌ها گرفته تا چیزهای جدی‌تر و دودآلود، بخارها و گازهای غلیظی مانند مونوکسید کربن می‌توانند بدون توجه جمع شوند. بهتر است در اسرع وقت هوای تمیز را فیلتر کنید و هوای نامطبوع را به طور کامل از آشپزخانه حذف کنید تا امنیت کل خانواده شما حفظ شود. کیفیت هود بیمکث این تضمین را با خیال راحت به شما خواهد داد.

هود مورب بیمکث

هودهای مورب بیمکث به حذف چربی از هوا قبل از نشستن روی سطوح آشپزخانه کمک می کنند.

نظافت و نگهداری هود آشپزخانه بیمکث

علاوه بر پراکنده کردن بوی طولانی آشپزی که هوا را مسدود می کند، هودهای بیمکث ذرات نادیده چربی و مواد غذایی را به داخل فیلترها و کانال هدایت می کنند. این به دور نگه داشتن آن ها از اجاق گاز و پیشخوان کمک می کند و میزان لکه های پخته شده و آشفته مواد غذایی را برای تمیز کردن از کاشی پشت و سایر سطوح اطراف به حداقل می رساند.

هود بیمکث یک منبع نور اضافی را ارائه می دهد

بسیاری از هودهای بیمکث لامپ یا پانل های نوری را در زیر هود ارائه می دهند که به سمت اجاق گاز قرار می گیرند. این کار با قرار دادن نور درست در جایی که به آن نیاز دارید، بر روی فضای کاری هنگام آشپزی، به راحتی به آماده سازی و تمیز کردن غذای شما می افزاید.

ارزش ملک اضافه شده با محصولات بیمکث از جمله هود

هودهای بیمکث یک بهبود و سرمایه گذاری در خانه شما هستند. آنها هنگام برخورد با گوشه های تاریک مشعل های دارای نور پس زمینه ایمنی و دسترسی را اضافه می کنند. آنها هوای نامطبوع را از هوا حذف می کنند و تجمع کثیفی پخت و پز را به حداقل می رساند. به عبارت دیگر، هودهای بیمکث مورد تقاضای بسیاری از مصرف کنندگان هستند. نصب مناسب هود بیمکث در آشپزخانه گزینه ای است که بسیاری از خریداران خانه به صورت استاندارد به دنبال آن هستند.

تفاوت بین هودهای آشپزخانه بیمکث چیست؟

از آنجایی که هر آشپزخانه متفاوت است، هودهای مخصوص فضاها و وظایف مختلف طراحی شده اند. چند استاندارد کلی وجود دارد تا مطمئن شوید که یک هود در هنگام جستجوی بهترین تناسب پوشش می دهد. این کمک می کند تا در اولین تلاش، به جای ساختن محصولی که کمتر از آن کامل است، هود مناسب برای کار را انتخاب کنید.

گزینه های تهویه

کل عملکرد هود این است که هوا را صاف نگه دارد و تهویه مطبوع آشپزخانه را فراهم کند. راه های مختلفی برای رسیدن به این هدف بسته به نیاز فضا وجود دارد.

تهویه خارجی

موثرترین راه برای پاکسازی هوای آلوده از یک اتاق کوچکتر، البته حذف کامل آن است. این به معنای ارسال هوا به بیرون از طریق فن هایی است که آن را در امتداد مجرای داخلی در سقف یا به دیوار فشار می دهند. سپس مجراها در خارج از خانه یا اتاق زیر شیروانی تخلیه می شوند تا از برگشت باد یا رطوبت خارجی به لوله جلوگیری شود.

درپوش دیوارهای جانبی در جایی استفاده می شود که دریچه به زیر خط سقف ختم می شود، که مستلزم آن است که لوله مجرا حداقل یک زانو تشکیل دهد یا با زاویه 90 درجه بچرخد تا هوا خارج شود.

درپوش سقف زمانی استفاده می شود که لوله از سقف عبور می کند تا با زاویه ای تدریجی به بیرون از سقف هدایت شود و به نیروی اولیه کمتری برای فشار دادن هوا نیاز دارد.

هود فیلتر ذغالی بیمکث

هود فیلتر ذغالی بیمکث به عنوان هودهای بدون دودکش نیز شناخته می شوند، زیرا برخی از انواع آنها به لوله ها یا مجاری مورد نیاز برای هدایت هوا به خارج متصل نیستند. آنها با هدف تمیز کردن هوا و دفع بوها قبل از بازگرداندن آن به اتاق طراحی شده اند. هودهای بیمکث نمونه بارز فیلتر زغالی هستند.

هنگامی که فضای کافی برای هدایت لوله کانال از هود به بیرون وجود ندارد، فن‌های یک هود فیلتر ذغالی هوا را از طریق فیلترها می‌کشند تا چربی و ذرات غذا را تمیز کنند. فیلترهای زغالی، الیافی یا پلاستیکی آجدار در پاکسازی آلودگی ها به خوبی عمل می کنند. فیلترها باید هر چند ماه یکبار تمیز یا تعویض شوند، اما در کل بسیار موثر نیستند.

فیلترهای آلومینیومی از لایه‌هایی از شبکه‌های آلومینیومی ریز و الیاف استفاده می‌کنند تا هوای آلوده را به دام بیندازند. این فیلترها به راحتی با دست یا برخی از آنها در ماشین ظرفشویی شسته می شوند و می توان چندین بار از آنها استفاده کرد.

فیلترهای زغالی اغلب در هودهای شیشه ای استفاده می شوند. آنها ناخالصی های مبتنی بر کربن را به دام می اندازند و آنها را از هوا حذف می کنند. این فیلترها باید دو بار در سال تعویض شوند.

فیلتر هود در کل برای کمک به جمع آوری و به دام انداختن روغن و چربی از بالا و اطراف محل پخت و پز استفاده می شود. آنها باید با دست با آب گرم و صابون شسته شوند.

بهترین نوع هود آشپزخانه بیمکث چیست؟

برخی از هودهای بیمکث منطقه وسیعی را پوشش می دهند، برخی دیگر تضمین می کنند که حتی آشپزخانه ها و آپارتمان های کوچک نیز می توانند از مزایای این هود استفاده ببرند. برای آشنایی بیشتر با محصولات بیمکث، ادامه مطلب را بخوانید.

اجاق گاز بیمکث

ما قویاً توصیه می کنیم که تمام اجاق گازهای بیمکث توسط یک متخصص آموزش دیده نصب شده و طبق دستورالعمل نصب شوند. هنگام انتخاب، خرید اجاق گاز بیمکث قیمت و به چند نکته عملی توجه کنید.

 1. ابتدا مقدار فضای موجود در آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. اگر فقط برای اجاق گاز 4 شعله بیمکث فضا دارید، فکر کردن در مورد اینکه به چند منطقه پخت نیاز دارید، فایده ای ندارد.
 2. با توجه به سبک آشپزی خود و تعداد مشعل ها یا مناطقی که در بیشتر مواقع استفاده می کنید، گاز بیمکث خرید کنید.
 3. اگر از آشپزی به سبک مدرن لذت می برید، یک گاز 5 شعله قوی بیمکث توصیه می شود. اگر سبک آشپزی شما شامل حرارت کم یا پخت آهسته است، به دنبال درجه بندی شعله های دم کردنی یا تنظیمات حرارت کم باشید.
 4. هنگام قرار دادن اجاق گاز بیمکث در اطراف کاشی ها مراقب باشید. گرمای باقیمانده ممکن است کاشی‌ها را بر روی یک پاشیده شدن کاشی بشکند.
 5. اطمینان حاصل کنید که محدوده شما در ارتفاع توصیه شده سازنده بالای اجاق گاز تنظیم شده است تا بهترین عملکرد را داشته باشید.
 6. هنگام انتخاب اجاق گاز بیمکث ، کارایی انرژی را در نظر بگیرید. یک اجاق گاز ممکن است نیاز به هزینه اولیه بیشتری داشته باشد اما می تواند در طول عمر خود در هزینه شما صرفه جویی کند.

5. تغییر از گاز به برق یا بالعکس معمولاً در صورت تمایل شما امکان پذیر است اما ممکن است هزینه اضافی را به همراه داشته باشد. قبل از خرید هر یک از این گزینه ها، با افراد خانواده خود مشورت کنید تا مطمئن شوید.

انواع اجاق گاز بیمکث از نظر جنس شیشه و استیل

اجاق‌های گازی بیمکث در محدوده وسیع‌تری در بازار امروزی عرضه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را با قاب شیشه‌ای یا استیل با طیف وسیعی از طرح‌بندی و اندازه مشعل، بلند یا همسطح کرد. ترموکوپل گاز بیمکث ارزشمند است زیرا در صورت خاموش شدن غیرمنتظره شعله از ورود گاز نسوخته به آشپزخانه شما جلوگیری می کند.

ظروف چدنی در مورد ظروف سنگین و فرسودگی عمومی کمی سنگین تر هستند اما بادوام تر هستند.

حتماً مشخص کنید که آیا به گاز طبیعی یا به کپسول نیاز دارید زیرا متفاوت است (لوله‌کش یا مجری گاز شما می‌داند که اگر به مشاوره نیاز دارید).

اجاق برقی بیمکث

استفاده از اجاق گاز برقی بیمکث آسان است و در بسیاری از موارد مقرون به صرفه ترین گزینه موجود است. اجاق‌های برقی درجه یک زیبایی‌شناسی مدرن را به همراه ویژگی‌های زیادی به آشپزخانه شما می‌آورند.

اجاق‌های برقی معمولاً دارای عناصر جامد یا سیم پیچی هستند که ممکن است مشکلات تمیز کردن و همچنین زمان گرم شدن و خنک شدن آهسته داشته باشند.

اجاق‌های سرامیکی به هر آشپزخانه‌ای حسی مدرن می‌بخشند. به لطف سطوح مسطح و کنترل‌های دیجیتالی، تمیز کردن آن‌ها آسان‌تر است و به شما امکان می‌دهند با کنترل بهتری نسبت به موارد بالا آشپزی کنید، اما به دلیل سبک ترموستات مورد استفاده، هنگام استفاده روشن و خاموش می‌شوند.

مراقب ویژگی های ایمنی اجاق گاز برقی مانند قفل های کنترلی و غیره باشید.

اجاق های برقی بیمکث را بخرید.

اجاق گاز القایی

اجاق‌های القایی معیار جدید در پخت و پز روی اجاق گاز هستند. آنها دارای راندمان استثنایی هستند و نسبت به اجاق گازهای گازی پاسخگوتر هستند، آنها از همه انواع ایمن تر هستند و دارای سطح صاف و تمیزی هستند که در هر آشپزخانه ای عالی به نظر می رسد.

اجاق‌های القایی زمان پخت را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهند، زیرا بسیار سریع‌تر از سایر رسانه‌ها گرم می‌شوند. بهتر از همه، وقتی پاستا یا استیک خود را به تابه اضافه می کنید، حرارت باقی می ماند، به دلیل کمبود حرارت، خورش ایجاد نمی شود.

گاز القایی از جریان مغناطیسی استفاده می کند تا ظروف شما را تحت تأثیر قرار دهد، بنابراین حرارت از بین نمی رود و اجاق گاز فقط زمانی واکنش نشان می دهد که تابه شما روی اجاق گاز قرار گیرد. بنابراین، حتی اگر دستگاه روشن باشد، بدون لمس تابه، گرم نمی شود.

گاز، برق و القایی

سه نوع اصلی اجاق گاز وجود دارد: گازی، برقی و القایی. تصمیم گیری اینکه کدام نوع برای شما بهتر است به این بستگی دارد که آیا در خانه خود گاز دارید یا خیر، چقدر به آشپزی علاقه دارید و میزان بودجه شما چقدر است؟

اجاق گاز بیمکث می تواند حرارت مشعل را نسبتاً سریع تغییر دهد. با این حال، تمیز کردن اجاق گاز به دلیل تعداد اجاق گاز، درپوش مشعل، مشعل و غیره سخت تر است.

اجاق‌های برقی بیمکث از اجاق‌های برقی اولیه تا اجاق‌های سرامیکی برقی مدرن که کارآمدتر هستند را شامل می‌شود.

اجاق‌های القایی ایمن‌ترین و کارآمدترین گزینه هستند زیرا از آهن‌رباهای الکتریکی برای گرم کردن قابلمه استفاده می‌کنند که سرعت آن بسیار سریع‌تر از گاز است و در کنترل حرارت بسیار دقیق‌تر است.

به خاطر داشته باشید که القایی از جریان مغناطیسی به جای گرما استفاده می کند و بنابراین ظروف پخت و پز با خواص فلز آهنی ضروری هستند.

کیفیت گاز بیمکث و کارایی آن

عملکرد اجاق گاز بیمکث تا حد زیادی به کاربرد بستگی دارد، اولاً قصد دارید چه سبک آشپزی انجام دهید؟

یک اجاق گاز مناسب برای آشپزی مدرن ممکن است برای پخت ماکارونی و سس یا قابلمه های با قطر بزرگ برای قرار دادن فیله های بزرگ ماهی یا شنیسل و غیره مناسب نباشد. چیدمان مناطق پخت و پز را در نظر بگیرید و ظروف آشپزی روزمره خود را در بالای آن تصور کنید.

سرعت و کنترل حرارت نیز می تواند به ظروف آشپزی شما بستگی داشته باشد. به عنوان مثال، تابه های پایه نازک به سرعت گرم می شوند اما ممکن است پس از پر شدن با غذا، حرارت خود را از دست بدهند، تابه های پایه ضخیم تر کمی بیشتر طول می کشد تا گرم شوند اما هنگام پخت و پز داغ تر می مانند.

مشعل های گازی بر حسب انرژی درجه بندی می شوند. هر چه امتیاز بالاتر باشد شعله قوی تر است. رتبه بندی و همچنین چیدمان را مطابق با ظروف خود بررسی کنید. سرامیک و القایی بر حسب وات و کیلووات برای توان کل رتبه بندی می شوند (بازده بین وات سرامیک و القایی بسیار متفاوت است).

برخی از اجاق‌های سرامیکی و القایی مناطق گرمایی گسترده‌تری را برای انعطاف‌پذیری بیشتر ارائه می‌دهند. این معمولاً با یک یا دو دایره کوچکتر در داخل یک دایره بزرگتر روی اجاق گاز یا یک شکل بیضی شکل در انتهای یک دایره نشان داده می شود.

ویژگی هایی اجاق گاز بیمکث که باید به آنها توجه کرد

اجاق‌های آشپزخانه بیمکث دارای طیف وسیعی از طرح‌ها و ویژگی‌های کنترلی هستند که وقتی در حال آماده کردن غذا هستید، دنیای متفاوتی را ایجاد می‌کنند، بنابراین ایده خوبی است که بدانید چه چیزی در دسترس است.

گاز تقریباً همیشه یک دستگیره از سبک است، مراقب باشید از فلز کامل اجتناب کنید زیرا گاهی اوقات ممکن است با نزدیک شدن شعله بیش از حد داغ شود. کنترل کناری یا جلو را مطابق با سبک خود بررسی کنید.

برخی از اجاق‌های گازی بیمکث دارای کنترل‌های دستی هستند که به این معنی است که هنگام پخت و پز و نشت روغن به تمیز کردن بیشتر اطراف کنترل‌ها نیاز است. قرار دادن تابه گاهی اوقات ممکن است به دلیل موقعیت دستگیره دچار مشکل شود.

کنترل لمسی برای اجاق برقی بیمکث ایده آل است. چیزی برای تمیز کردن اطراف وجود ندارد، فضایی انعطاف‌پذیرتر برای ظروف آشپزی و معمولاً برخی از ویژگی‌های کاربردی فوق‌العاده. موارد قابل استفاده مانند قفل کودک، تایمر برای هر منطقه، دکمه های مکث و غیره. تشخیص و محافظت در برابر گرمای بیش از حد نیز در گاز برقی بسیار کاربردی است.

مزیت اجاق گاز بیمکث چیست؟

اجاق‌های آشپزخانه بیمکث افزودنی‌های همه کاره برای هر آشپزخانه هستند و می‌توانند نیازهای مختلفی را برآورده کنند. اجاق‌های آشپزخانه بسیار مفید هستند، چه به شعله‌های بیشتری نیاز داشته باشید تا برنامه‌های مفصل شام خود را در نظر بگیرید، چه بخواهید ایستگاه آشپزی خود را از پیشخوان به جزیره آشپزخانه تغییر دهید، یا اگر آشپزخانه‌ای بدون اجاق دارید اما می‌خواهید از مزایای آن بهره ببرید. با اجاق گاز بیمکث علاوه بر این، داشتن یک اجاق گاز جدا از گزینه های بیشتری را در طراحی فضای آشپزخانه به شما می دهد، به علاوه اجاق های جدیدتر اغلب برای صرفه جویی در مصرف انرژی طراحی می شوند.

آیا در مورد نحوه انتخاب اجاق گاز مناسب برای خانه خود احساس ناراحتی می کنید؟ نه برای ترس! ما همه چیز را در زیر تقسیم می کنیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام نوع اجاق گاز نیازهای شما را برآورده می کند.

فر برقی بیمکث را برای آشپزخانه خود را پیدا کنید

فر برقی وسیله ای است که برای پختن دستور العمل های مورد علاقه و تهیه غذای عالی برای خانواده و دوستان خود از آن استفاده می کنید. با این حال، تصمیم گیری در مورد خرید فر برقی بیمکث قیمت مناسب عالی در طول بازسازی آشپزخانه یا هنگام ساخت خانه می تواند کمی دشوار باشد.

در انتخاب فر بیمکث به نکات زیادی توجه می شود، از جمله: قیمت، اندازه، نوع، رنگ و ظاهر. انتخاب فر توکار بیمکث مناسب می تواند در درازمدت تفاوت زیادی در موفقیت بازسازی آشپزخانه و منزل شما ایجاد کند. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب بهترین مدل فر برقی بیمکث برای نیازهای خود باید به آنها فکر کنید:

 1. قصد دارید چقدر هزینه کنید؟
 2. اندازه آشپزخانه شما چقدر است؟
 3. اجاق گاز گازی دارید یا اجاق برقی؟
 4. فر بیمکث چه رنگی میخوای؟
 5. به دنبال چه نوع فری هستید؟

راهنمای خرید فر آشپزخانه بیمکث

اندازه: البته اندازه فری که انتخاب می کنید تا حد زیادی به انتخاب فر مناسب برای آشپزخانه شما بستگی دارد. چقدر فضای در آشپزخانه خود دارید بیشتر فر ها بین 55 تا 60 سانتیمتر عرض دارند، بنابراین به اندازه ای فکر کنید که برای طراحی آشپزخانه شما مناسب است. به فضای داخلی فر و همچنین اندازه‌گیری‌های بیرونی آن نگاه کنید تا مطمئن شوید که متداول‌ترین تابه‌ها و ورقه‌های پخت شما را در خود جای می‌دهد.

فر رومیزی بیمکث یا فر توکار

فر رومیزی بیمکث یا فر توکار بیمکث باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید فر رومیزی نصب کنید یا دستگاهی را می‌خواهید که بصورت توکار باشد. فر رومیزی یا آون توستر بیمکث معمولاً فضای مکعبی کمتری نسبت به فر تو کار بیمکث دارند، بنابراین هنگام انتخاب اندازه آن را در نظر بگیرید. بسته به محل قرارگیری آنها، فرهای دیواری اغلب برای قرار دادن و بیرون آوردن غذا راحت تر هستند زیرا ممکن است مجبور نباشید زیاد خم شوید. علاوه بر این، داشتن یک فر برقی جداگانه فضای زیر را برای کابینت ها باز می کند. با این حال، اگر فضای در آشپزخانه دارید، ممکن است یک واحد محدوده بخواهید. همچنین باید «فضای نصب» را در دو طرف یک محدوده احتمالی یا نزدیک دیواریه فر برای قرار دادن وسایل داغ در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط: اجاق گاز در مقابل. محدوده - چه تفاوتی دارد؟

تمیز کردن فر بیمکث : افراد کمی از تمیز کردن فر توکار لذت می‌برند، اما کنار گذاشتن ویژگی خودتمیزشوندگی می‌تواند مقداری در هزینه صرفه‌جویی کند. با این حال، از آنجایی که فر های خود تمیز شونده اغلب عایق بیشتری دارند، تمایل دارند گرما را بهتر نگه دارند که ممکن است در هزینه های انرژی صرفه جویی کند و به طور بالقوه به جبران هزینه های اضافی کمک کند.

رنگ فر آشپزخانه؟ فرهای برقی استیل چند سالی است که طرفداران زیادی داشته اند و قبل از آن فرهای مشکی بسیار محبوب بودند. فرهای سفید بیمکث یا عاجی انتخاب‌های رایجی هستند، به‌ویژه برای آشپزخانه‌هایی با کابینت‌های رنگ روشن، انتخاب‌های شیک رنگ فر و لوازم خانگی بودند. روکش های فلزی، مانند طلایی رنگ و استیل، امروزه محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. هنگامی که انتخاب رنگ برای فر بیمکث خود را در نظر می گیرید، معمولاً بهتر است رنگ را با سایر لوازم آشپزخانه خود مانند یخچال، اجاق گاز و ماشین ظرفشویی هماهنگ کنید. همچنین، به تکمیل کابینت آشپزخانه و همچنین رنگ های میز، پشتی و رنگ کف خود فکر کنید. اگر طرح آشپزخانه اوپن دارید، به تکمیل رنگ‌ها در اتاق‌های مجاور نیز فکر کنید.

سینک بیمکث توکار یا روکار؟

سینک بیمکث توکار یا روکار یک انتخاب هوشمندانه برای آشپزخانه است زیرا امکان تمیز کردن سریع را فراهم می کند و ظاهر حرفه ای بسیار خوبی دارد. اما هنگامی که به مسائل کلیدی طراحی پرداختید - یک کاسه یا دو کاسه، توکار یا روکار یا زیر صفحه کورین- می خواهید تصمیم خرید را بر اساس سایر عوامل کمتر واضحی که بر کیفیت و ارزش تأثیر می گذارد، بگیرید.

این مقاله آنچه را که باید قبل از خرید سینک آشپزخانه بیمکث از جنس استنلس استیل بدانید را پوشش می دهد.

درباره سینک استیل بیمکث

سینک آشپزخانه بیمکث از جنس استنلس استیل به دلیل طیف وسیعی از کیفیت های عالی، انتخابی ایده آل برای تقریبا هر آشپزخانه ای است. به سختی می توانید سینک آشپزخانه ای را پیدا کنید که مانند سینک توکار بیمکث بی انتها باشد که می تواند طراحی آشپزخانه را به خوبی تکمیل کند.

سینک ظرفشویی بیمکث نیز به دلیل استحکام و دوام خود شناخته شده اند. انتظار می‌رود که آشپزخانه‌های استیل ضد زنگ در صورت نگهداری مناسب بیش از 30 سال دوام بیاورند - گواهی بر طول عمر و عملکرد رضایت‌بخش آن‌ها!

قبل از خرید سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا خریدتان ارزشمند باشد.

درجه فولاد ضد زنگ

گیج (ضخامت فولاد)

عایق و پوشش

برخی ملاحظات دیگر شامل تعداد سینک های مورد نظر و نحوه نصب آن می شود، اگرچه این موارد به اندازه فاکتورهای ذکر شده در بالا مهم نیستند. همچنین دانستن نحوه نگهداری و مراقبت از بدبو کننده فولاد ضد زنگ خود به درستی مفید خواهد بود. نگهداری مناسب برای اطمینان از دوام سینک شما ضروری است.

نحوه انتخاب سینک استیل بیمکث با کیفیت خوب

فولاد ضد زنگ معمولاً فولادی است که برای بهبود خواص آن با سایر عناصر ترکیب می شود. به این فکر کنید که فولاد ضد زنگ با بهترین مواد دیگر مخلوط شده است تا محصول نهایی عالی را بسازد. دو ماده مهم که قبل از خرید سینک بیمکث باید بررسی شوند کروم و نیکل هستند. این دو ماده عملکرد فولاد ضد زنگ را افزایش می دهند و آن را بادوام و مقاوم در برابر خوردگی می کنند.

درجه فولاد ضد زنگ

به عنوان یک قاعده کلی، هر چه درصد این مواد بیشتر باشد، کیفیت سینک استیل شما بالاتر است.

"درجه" یکی دیگر از مواردی است که هنگام خرید سینک استیل ضد زنگ باید به آن توجه کنید. گرید 304 بهترین گرید سینک استیل است که در سینک بیمکث استفاده شده است. این درجه به این معنی است که فولاد 18/8 فولاد ضد زنگ است و حداقل 50٪ از آهن تشکیل شده است.

با درک این ویژگی های فولاد ضد زنگ، شما قادر خواهید بود یک سینک با کیفیت را از یک سینک کوچک تشخیص دهید. همچنین در مقایسه با برندهای مختلف سینک ظرفشویی می تواند باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شما شود.

منبع : نمایندگی محصولات بیمکث – فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی : Sinkgraniti.com

مشاوره خرید و پشتیبانی محصولات بیمکث : 09196186748

 
کپی کردن متن رپورتاژ دانلود فایل رپورتاژ