1

برای معرفی بهترین اسکیپ روم های شهر مشهد، شاید بهتر باشه در ابتدا بیان کنیم که اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست ؟

مطمئنا دیدی که بازی های کامپیوتری رو میشه به صورت گروهی هم انجام داد !

مثل بازی کانتر، کالاف و ...

مطمئنم که تاحالا پا به پای یک فیلم ترسناک، ترس وجودت رو فرا گرفته و گفتی خوبه که جای افراد فیلم نیستی ...

حتما تا الان هم داخل فیلم ها و هم بازی ها، اتفاق هایی دیدی که کلی واست هیجان انگیز بوده یا کلی رمز و راز داشتن و کشف این رمز و راز ها واست جذابیت داشته ...

توی دوران بچگی رویای اینو داشتی که خودت نقش یک شخصیت خاص رو داشته باشی ؟

مثلا سوپر من، اسپایدر من یا شاید هم خانم مارپل

اگر اتفاقاتی که گفتم رو تجربه کردی، پس اتاق فرار میتونه برای تو جذاب باشه !

تجربه کردن همه حس های بالا، بصورت واقعی به عنوان یک تفریح ممکن شده ! تفریحی که بهش میگن اتاق فرار !

در ادامه این مقاله، قصد داریم بهترین اتاق فرار های شهر مشهد رو بهت معرفی کنیم و راهکار بسیار مناسبی رو جهت رزرو این اتاق فرار ها بهت معرفی کنیم.

برای رزرو، هم میتوانید به صورت تلفنی اقدام کنید و هم به صورت آنلاین از طریق صفحه اتاق فرار مشهد در سایت و اپلیکیشن مای اسکیپ ( اولین و تنها اپلیکیشن رزرو آنلاین اتاق فرار )

با ما در این مقاله، با معرفی بهترین اتاق فرار های مشهد همراه باشید ...

اتاق فرار دخمه شوم

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم 4 تا 10 نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار دخمه شوم، جنی روحی / ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، 70 دقیقه است.

مکان اتاق فرار دخمه شوم، در شهرک غرب مشهد میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم دخمه شوم، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار دخمه شوم میتوانید از ساعت 10 صبح لغایت 11:30 شب، با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار زندان گور

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم 4 تا 10 نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار زندان گور ، جنی روحی / ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، 70 دقیقه است.

مکان اتاق فرار زندان گور، در ابتدای جاده طرقبه مشهد میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم زندان گور، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار زندان گور میتوانید از ساعت 10 صبح لغایت 11:30 شب، با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار باغ متروکه ( وصلت شوم )

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم 5 تا 10 نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار مجموعه باغ متروکه، جنی روحی میباشد و مدت زمان بازی، 70 دقیقه است.

مکان اتاق فرار باغ متروکه، در ابتدای جاده طرقبه ویلاشهر نبش امام رضا ۲ میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم باغ متروکه، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار باغ متروکه ( اتاق فرار وصلت شوم ) میتوانید از ساعت 10 صبح لغایت 11:30 شب، با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار حمام شوم

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم 4 تا 9  نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار حمام شوم ، جنی روحی / ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، 70 دقیقه است.

مکان اتاق فرار حمام شوم، در شهرک غرب مشهد میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم حمام شوم، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار حمام شوم میتوانید از ساعت 10 صبح لغایت 11:30 شب، با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره، به منظور انتخاب بهترین اتاق فرار مشهد، به سایت مای اسکیپ مراجعه کنید و یا از ساعت 10 صبح لغایت 11:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید.

در ادامه به برخی از سوالات شما در خصوص مای اسکیپ، پاسخ خواهیم داد و توضیحاتی از مای اسکیپ به شما ارائه میدهیم.

آیا در مای اسکیپ فقط اتاق فرار های مشهد قابل رزرو هستند ؟

خیر، شما میتوانید با مراجعه به صفحه شهر های اتاق فراری، همه شهر هایی که دارای اتاق فرار هستند و از طریق سایت مای اسکیپ میتوانید رزرو خود را انجام دهید را مشاهده کنید و هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی، اتاق فرار شیراز ، اتاق فرار تهران ، اتاق فرار یزد ، اتاق فرار مشهد ، اتاق فرار شمال ، اتاق فرار اراک ، اتاق فرار بندر انزلی ، اتاق فرار رشت ، اتاق فرار کرمانشاه ، اتاق فرار کرج ، اتاق فرار اصفهان و ... را رزرو کنید و از پشتیبانی عالی و تخفیفات سایت مای اسکیپ نیز بهره مند شوید.

اولین و بهترین ها در مای اسکیپ !

در ابتدای فعالیت مای اسکیپ، امکانات بسیار متفاوتی در اختیار پلیر ها و همچنین مجموعه داران محترم قرار گرفت که تا آن زمان ( و حتی هم اکنون ) هیچ سایتی این امکانات را ارائه نکرده است.

اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم :

مای اسکیپ یک پلتفرم جامع برای معرفی، رزرو آنلاین و همچنین مدیریت اتاق فرار هست که امکانات متعددی را در اختیار پلیر ها و همچنین مجموعه داران عزیز قرار میدهد ...

2

اولین و تنها اپلیکیشن رزرو آنلاین اتاق فرار :

در تاریخ 30 دی ماه 1401، پس از تلاش های بسیار تیم توسعه مای اسکیپ، اولین و تنها اپلیکیشن رزرو و مدیریت آنلاین اتاق فرار به صورت رسمی توسط مای اسکیپ و برای پلتفرم های ( اندروید و IOS ) منتشر شد و در دسترس پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار گرفت.

پلیر ها میتوانند از طریق این اپلیکیشن، بهترین اتاق فرار های ایران را مشاهده کنند و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اسکیپ روم مورد نظر خود کنند. همچنین مجموعه داران عزیز نیز، میتوانند به سادگی از طریق اپلیکیشن مای اسکیپ، اتاق فرار های خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنند.

امکانات بسیار مناسب و همچنین دسترسی ساده، باعث شد اپلیکیشن مای اسکیپ به سرعت در میان علاقه مندان به اتاق فرار رشد کند . همواره تلاش میکنیم، در فواصل زمانی کوتاه، امکانات جدیدی به اپلیکیشن و سایت اضافه نماییم.

اولین و تنها سایت ساز اتاق فرار

از ابتدای فعالیت مای اسکیپ، یک سیستم جامع تخصصی سایت سازدر حوزه اتاق فرار راه اندازی کردیم تا همه مجموعه های اتاق فرار بتوانند با حداقل هزینه، سایت اختصاصی خودشان را داشته باشند و برروی برند سازی مجموعه خود کار کنند.

3

همه اتاق فرار ها بر فراز نقشه ایران !

در تاریخ 20 بهمن ماه 1400، برای اولین بار، همه اتاق فرار ها را بر فراز نقشه ایران قرار دادیم، تا پلیر های عزیز بتوانند به سادگی و با سرعت بالا، نزدیکترین اتاق فرار به خودشان را پیدا کنند و به صورت آنلاین از طریق نقشه، اقدام به رزرو اسکیپ روم مورد نظر خودشان کنند.

دایرکتوری اکتور ها و گیم مستر ها

یکی از نیاز های اساسی مجموعه ها و همچنین اکتور ها و گیم مستر ها، وجود یک دایرکتوری جامع به منظور استخدام اکتور ها و گیم مستر ها میباشد.

ما در مای اسکیپ، برای اولین بار در دنیا، اولین دایرکتوری اکتور ها و گیم مستر ها را به همین منظور ایجاد کردیم، تا بتوانیم به یکی از معضلات اصلی اتاق فرار ها پاسخ دهیم .

از فروش همه اتاق فرار ها درآمد داشته باش !

شاید همیشه به این فکر کردیم که چطور میتونیم درآمد خودمون رو با روش های مختلف افزایش بدیم !  در مای اسکیپ ما سعی کردیم به همه جوانب بپردازیم و برای اولین بار در دنیا، یکی دیگر از آپدیت های بسیار کاربردی مای اسکیپ، سیستم جامع همکاری در فروش مای اسکیپ میباشد.

با توجه به گستردگی دامنه اتاق فرار های مای اسکیپ، شما میتوانید به سادگی از فروش همه اتاق فرار هایی که رزرو فعال برروی مای اسکیپ دارند، درآمد داشته باشید. تنها کافیست از طریق پنل کاربری خودتان، لینک معرفی را در اختیار دوستان و یا اشخاصی که میشناسید قرار دهید تا پس از ثبت نام دوستانتان از طریق لینک اختصاصی شما در پرتال مای اسکیپ، درآمد کسب کنید !

سیستم کسب درآمد مای اسکیپ به این صورت است  :

به ازاء رزرو اتاق فرار توسط هر شخصی که از طرف شما به مای اسکیپ معرفی شده است، 10% از درآمد مای اسکیپ به کیف پول همکاری در فروش شما واریز میشود و شما میتوانید مبلغ موجودی کیف پول را در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا به منظور تخفیف در رزرو اتاق فرار از آن استفاده کنید.

این امکان برای همه کاربران سایت و اپلیکیشن مای اسکیپ ( هم در سطح مجموعه دار و هم در سطح پلیر ) قعال است و همه کاربران میتوانند از این آپشن استفاده کنند.

همیشه اولین بوده ایم و خواهیم بود !

هدف سازمانی در مای اسکیپ، اولین و بهترین بودن در تمامی عرصه های اتاق فرار بوده و خواهد بود. همواره نهایت تلاش خود را خواهیم کرد، تا با تکیه بر توانمندی همکارانمان، بهترین امکانات را در اختیار پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار دهیم.