امروزه با افزایش تجارت بین الملل و مهاجرت افراد به اقصی نقاط دنیا، حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی افزایش یافته است. کشور آلمان یکی از کشورهایی است که اخیرا مهاجران زیادی را می‌پذیرد و افرادی که به قصد تحصیل یا زندگی به شهرهای آلمان مهاجرت می‌کنند؛ جهت ارسال لوازم شخصی یا لوازم منزل خود، نیازمند یک شرکت معتبر فریت بار هستند. در ادامه علاوه بر شرح شرایط ارسال بار از ایران به آلمان به معرفی بهترین شرکت حمل و ونقل بین المللی در استان البرز می‌پردازیم.

ارسال بار از ایران به آلمان

اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید، لوازم شخصی و لوازم منزل خود را از طریق فریت بار هوایی ارسال کنید. چرا که به نقل از سایت ups.com اگر نیاز دارید که کالاهای خود را به روشی کارآمد جابجا کنید، حمل و نقل هوایی ممکن است بهترین گزینه شما باشد. در ادامه به میزان هزینه و مدت زمان ارسال بار هوایی به آلمان اشاره خواهیم کرد.

مدت زمان و هزینه ارسال بار از ایران به آلمان چقدر است؟

جهت ارسال بار مسافری به آلمان با توجه به شهر مقصد در این کشور و همچنین روش ارسال بار بسیار متفاوت است و گزینه های مختلفی در این رابطه مشخص کننده هزینه نهایی ارسال بار شما می‌باشد. در اینجا می‌توانید نکات موثر در قیمت و هزینه فریت بار به آلمان را مشاهده کنید.

1

مراحل ارسال بار به آلمان

اگر قصد ارسال بار خود را دارید؛ باید بدانید که تمامی مراحل جهت فریت بار به آلمان را به ترتیب انجام دهید و تمامی مدارک مورد نیاز خود را پس از هماهنگی با شرکت فریت بار هوایی مورد نظر، جهت تسریع در انجام کار، آماده کنید.

اولین قدم تماس و مشاوره رایگان و همچنین بازدید رایگان کارشناسان شرکت حمل و نقل از وسایل ارسالی شما است. در مرحله بعد پس از بازدید، نوبت به بسته بندی بارها و تهیه لیست بسته بندی می‌رسد. از مهم ترین مراحل جهت ارسال بار از ایران به آلمان، سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو آلمان است. پس از بسته بندی و سم پاشی، نوبت به ارسال بار به فرودگاه امام خمینی است که توسط تیم مجرب شرکت حمل و نقل بین المللی صورت  می‌گیرد. سپس با تکمیل مدارک لازم، وزن بار ارسالی مشخص شده و مجوزهای لازم جهت ارسال بار صادر می‌گردد.

پس از انجام تمامی مراحل گفته شده، می بایست تشریفات گمرکی توسط نیروی مجرب و کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی در فرودگاه انجام شود که پس از انجام تمامی امور گمرکی، نوبت به صدور بارنامه، بیمه نامه و رزور با اولین پرواز می‌رسد. پس از رزرو، اطلاعات مشتری که شامل اسم، آدرس، نوع بار و شماره بارنامه که شامل 11 رقم می‌باشد، روی بارهای بسته بندی شده الصاق می‌گردد. آخرین مرحله از مراحل ارسال بار به آلمان، تحویل بارنامه و سایر دارک به مشتری و تسویه حساب با وی است که پس از آن شرکت مورد نظر موظف به رصد بسته ها تا رسیدن به مقصد و ارائه پشتیبانی رایگان هستند.

بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی و فریت بار هوایی

در ادامه مطلب قصد داریم یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در استان البرز را معرفی کنیم. راهبرد تجارت آسمان پارسیان جزو بهترین شرکت های حمل بار هوایی در استان البرز است که از سال 1393 با پشتوانه 15 سال سابقه در زمینه حمل و نقل بین المللی با عنوان یک شرکت بازرگانی شروع به فعالیت کرد. راهبرد تجارت در سال 1395 پس از چند سال فعالیت مستمر در زمینه حمل محموله های تجاری و غیرتجاری، موفق به اخذ مجوز هوایی و همکاری با ایرلاین های مختلف شد.  این شرکت با داشتن پرسنل مجرب و متخصص در حوزه حمل و نقل و دفاتر عملیاتی واقع در تهران، کرج و امارات و همچنین انبار اختصاصی جهت حفظ و نگهداری بارهای وارداتی و صادراتی، آماده ارائه خدمات درب به درب (Door To Door) و بسته بندی تخصصی کالاهای تجاری و غیر تجاری در زمینه لجستیک و حمل و نقل بین المللی به مشتریان می‌باشد.

2

یکی از مهم ترین مواردی که این شرکت بسیار در آن موفق بوده است، پشتیبانی و انجام صفر تا صد کارهای ارسال بار به آلمان و دیگر کشورها می‌باشد.  جهت مشاوره رایگان و هماهنگی در راستای بازدید از بار و بسته بندی بارهای تجاری و غیر تجاری خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 021-22408505
  • 021-35261408
  • 026-34980520
  • 026-34980420

منبع:

وب سایت ups.com

وب سایت rahbordcargo.com