با ورود رمز ارز‌ها به دنیای امروزی انواع مختلف اصطلاحات نیز وارد مکالمه سرمایه‌گذاران ارز‌های دیجیتال شد. در این میان صرافی‌ها به­عنوان بستر‌های انجام معاملات ارز‌های دیجیتال شناخته می‌شوند. مجموعه کوینکس در سال ۲۰۱۷ طراحی شده و به­دنبال گسترش مبادلات حوزه ارز‌های دیجیتال در سطح جهانی است. این مجموعه انواع استراتژی‌ها را برای بهبود شرایط سرمایه‌گذاری در مبادلات بین‌المللی به کار می‌گیرد.

1

این صرافی، فعالیت‌های خیریه بسیار زیادی نیز انجام می‌دهد که برخی از آن‌ها در سطح جهانی هستند و برخی دیگر نیز در سطح داخلی انجام می‌شوند. در حال حاضر مردم زلزله زده‌ خوی دچار مشکلات بسیار زیادی هستند و به­دلیل وقوع زلزله در فصل زمستان نیاز به وسایل گرمایشی در این مناطق بسیار زیاد است. در نتیجه آشنایی با فعالیت‌های خیریه کوینکس برای کمک به مردم خوی می‌تواند در معرفی فعالیت­های واقعی آن نقش اساسی داشته باشد.

کوینکس یک خیر از نوع ارز دیجیتال

هدف اصلی صرافی کوینکس کمک به تسهیل انجام معاملات در فرایند کریپتو است. معاملات این مجموعه به آسانی انجام می‌شود و کاربران به­راحتی می‌توانند از خدمات مختلف آن بهره‌مند شوند. در کنار این موارد کوینکس با جلب رضایت طرفداران و رسیدن به محبوبیت در میان مردم، توانسته یک خیریه بین‌المللی تأسیس کند و به­دنبال انجام وظایف اجتماعی و خیر در سطح دنیا باشد.

با توجه به اینکه کاربران بسیاری از فعالیت‌های این صرافی راضی هستند و عملکرد بسیار مطلوبی داشته، قدرت کوینکس با گذشت زمان افزایش یافته و شرایط بهتری برای کمک به مردم و انجام کار‌های خیر پیدا کرده است. در حال حاضر مردم زلزله‌زده خوی به­دلیل قرار گرفتن در شرایط نامناسب نیاز به وسایل مختلف برای گذراندن زندگی خود هستند تا فرایند آواربرداری تمام شود. خیریه کوینکس به­دنبال جمع‌آوری کمک‌های مختلف از طریق منابع مالی گوناگون برای تهیه وسایل لازم این افراد است.

2

نقش کوینکس در کمک به مردم زلزله‌ زده خوی

صرافی کوینکس در هر سال مقداری از درآمد خود را به انجام کار‌های خیر اختصاص می‌دهد و از این طریق به افراد درگیر در مشکلات خاص کمک می‌کند. امسال نیز CoinEx Charity با آماده کردن انواع بسته‌های کمکی مانند پتو، بخاری برقی و چادر به­دنبال بهبود شرایط مردم گرفتار در زلزله است. خیریه کوینکس با گذشت زمان سطح فعالیت خود را بیشتر می‌کند و شرایط کمک به افراد بیشتری را در سطح جهانی فراهم می‌آورد.

خیریه کوینکس ، توسط افراد محلی مورد اعتماد، توانست خانواده های بی بضاعت، بی سرپرست و... را شناسایی و کمک های خود را در مسیر درست اهدا کند.

همچنین این خیریه از انجمن ناشنوایان و معلولین نخاعی که بیش از پیش به این کمک ها نیاز داشتند و به فراموشی سپرده شده بودند نیز، حمایت کرد و مقداری از حمایت های خود را وقف افراد این انجمن کرد.

البته در حال حاضر نیز فعالیت‌های این صرافی در خارج از مرز‌های بین‌المللی ادامه دارد و افراد بسیاری در سراسر دنیا می‌توانند از امکانات این خیریه بهره‌مند شوند. این مجموعه در کنار آماده کردن بسته‌های امدادی، آماده کمک‌رسانی به­صورت مالی و غیرمالی به مردم درگیر در مشکلات مختلف است.

3

نتیجه‌گیری

فعالیت کوینکس در حوزه ارزهای دیجیتال تک بعدی نیست و در پی فراهم کردن شرایط برای کمک به مردم فقیر در سراسر دنیا است. کوینکس در ابتدا به­عنوان یک خیریه معمولی و کوچک به دنبال کمک به مردم از طریق ارائه بسته‌های معیشتی بود و برای بهبود شرایط مردم فعالیت‌های مختلفی انجام می‌داد. اما امروزه به عنوان یک موسسه خیریه شناخته می­شود و در حال حاضر به­دنبال کمک­رسانی به مردم زلزله‌زده خوی است. برای بررسی بیشتر شرایط این صرافی و فعالیت‌های مختلف انجام شده در آن به سایت کوینکس مراجعه کنید.