یکی از انواع خدمات باربری در سطح شهرهای مختلف از جمله تهران بزرگ اسباب کشی ویژه منازل، ادارات و اماکن تجاری می باشد. انجام این خدمات معمولا توسط موسسات باربری تهران ویژه همین کار صورت می پذیرد. در نوشته پیش رو در مورد خدمات اسباب کشی ارزان در تهران توضیحاتی خواهیم داد.

خدمات اسباب کشی یعنی چه؟

به کلیه کارهایی که قبل، هنگام و بعد از جابجایی لوازم منزل انجام می گیرد خدمات اسباب کشی می گویند. شامل چند مرحله می باشد و به ترتیب عبارتند از:

مرحله قبل از اسباب کشی

این مرحله شامل برنامه ریزی و تدارکات لولیه شامل تهیه جعبه، کارتن، طناب، نوار چسب پهن و دیگر لوازم ضروری جهت بسته بندی می باشد. این مرحله شامل بسته بندی لوازم منزل می گردد معمولا این قسمت از کار توسط خود خانواده انجام می گیرد. البته لازم به ذکر می باشد مؤسسات باربری چیتگر، باربری مرزداران، باربری ستارخان و سایر مناطق که در زمینه اسباب کشی فعالیت می کنند خدمات بسته بندی را نیز در صورت تقاضای مشتری انجام می دهند.

مرحله هنگام اسباب کشی

این مرحله مربوط به زمانی می باشد که لوازم بسته بندی شده و آماده جابجایی می باشد. بعد از این که تمامی لوازم آماده گردید خودرو ویژه حمل به همراه نیروی کار خبره وظیفه جابجایی اسباب چیدمان درون خودرو و حمل نهایی به مقصد را برعهده دارند. خدمات اسباب کشی ارزان در تهران با حضور نیروهای زبده بهترین خدمات را ارائه می کند.

بعد از اسباب کشی

این مرحله برعهده خانواده می‌باشد. اما برخی از موسسات باربری تهران در این زمینه نیز می توانند نیروی کار ماهر جهت چیدمان لوازم منزل در اختیار شما قرار دهند.

خدمات اسباب کشی ارزان در تهران

مؤسسات باربری ویژه حمل اسباب کشی در تهران دارای نرخ مصوب هستند. بر مبنای آن دستمزد خود را دریافت می کنند. اما اگر قصد دارید در سطح تهران بزرگ کار اسباب کشی را انجام دهید می توانید با رعایت نکاتی هزینه های خود را کاهش داده و یک اسباب کشی ارزان داشته باشید. برخی از این موارد که موجب می شود اسباب کسی ارزانتر تمام گردد عبارتند از:

انجام بسته بندی لوازم توسط خودتان

معمولا کار تدارکات اولیه و بسته بندی لوازم را خود اعضای خانواده انجام می دهند. اما اگر قصد دارید از نیروی کارگر برای این کار استفاده کنید هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد

 برای خدمات اسباب کشی ارزان در تهران می توانید این کار را خودتان با کمک فامیل و آشنا انجام دهید. گرچه کار متخصصین بسته بندی با اطمینان بیشتری است.

استفاده از خودروی بزرگ

برای اینکه خدمات اسباب کشی ارزان در تهران را داشته باشید بهتر است درخواست خودروی بزرگتر کرده تا با یکبار بارگیری کلیه لوازم را جابجا نموده و هزینه کمتری پرداخت کنید. متخصصان در باربری قیطریه و باربری زعفرانیه، خود با تخمین وسایل، بهترین خودرو را پیشنهاد می دهند.

2

3

عدم بردن وسایل غیرضروری

یکی از موارد در روند خدمات اسباب کشی ارزان در تهران برنامه ریزی مخصوص جابجایی وسایل کاربردی است‌. خیلی از لوازم منزل بردنشان به محل جدید زندکی ضرورتی ندارد. فقط دست و پا گیر و هزینه بر می باشد. بهتر است این لوازم را

به دوستان یا فامیل بدهید و یا به سمساری ها بفروشید تا ضمن کمتر کردن لوازم هنگان بار زدن جای بیشتری در اختیار داشته باشید.

بسته بندی اصولی در خدمات اسباب کشی ارزان در تهران

اگر وسایل منزل را بصورت اصولی بسته بندی کنید مطمئنا جای کمتری را اشغال نموده و فضای بیشتری در اختیارشما قرار خواهد گرفت‌. باربری تهران، با کارگران زبده، بهترین روند بسته بندی را ارائه می کند‌.

استفاده از باربری های اتحادیه

برای استفاده از خدمات اسباب کشی ارزان در تهران می توانید از مؤسسات اسباب کشی که عضویت اتحادیه را دارند استفاده کنید. چرا که این موسسات موظف به رعایت نرخ تصویب شده توسط اتحادیه هستند. 

اسباب کشی در روزهای غیر تعطیل

معمولا در ایام آخر هفته و ایام تعطیل به علت شلوغی، کار اسباب کشی برخی مؤسسات نرخ های بیشتری را تقاضا کرده و مشکلاتی مانند ترافیک آخر هفته نیز گریبانگیر تان خواهد شد.‌ ضمن اینکه نیروی کار نیز به علت فشار کاری ممکن است دچار خستگی شود. بهتر است با برنامه ریزی قبلی انجام اسباب کشی را در روزهای معمول و غیر تعطیل انجام دهید.

سخن آخر

خدمات اسباب کشی ارزان در تهران می تواند روند حمل و نقل را به سادگی پیش ببرد‌. انجام اسباب کشی اگر با برنامه ریزی صحیح، انتخاب زمان مناسب،  استفاده از نیروی کار ماهر و سایر موارد انجام گیرد مطمئنا اسباب کشی ارزانی خصوصا در شهر تهران به همراه خواهد داشت.