یکی از مهمترین ابزارهای کاری برای مدیران و کارشناسان مالی نرم افزار حسابداری است. در واقع اداره امور مالی یک بنگاه اقتصادی بدون سیستم حسابداری امکان پذیر نیست. در سال های اخیر با توجه به پیشرفت فناوری و فناوری اطلاعات، نرم افزارهای حسابداری و نوع خدمات ارائه شده نیز به طور کلی تغییر کرده است.

از جمله این تغییرات وجود نرم افزار های مالی پارمیس است. در این مقاله از پارمیس قصد داریم بهترین نرم افزار های مالی و نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس را به شما معرفی کنیم.

۱۰۱

مزایای نرم افزار CRM پارمیس

نرم افزار CRM پارمیس روند فروش کالا از محل تولید تا به انبار و بازار فروش را عرضه کرده است. ثبت تمام داده های مشتری در یک نرم افزار CRM باعث انجام کارها و دسترسی آسان به اطلاعات ثبت شده می شود. یک برنامه CRM به اعضای تیم فروش مجموعه اجازه می دهد تا اطلاعات تماس، ایمیل مشتریان را به عنوان فرآیند پرداخت خود دریافت کنند.

معمولا اگر خرید موفقی داشته باشد باید اطلاعات خود را در سایت ثبت کنند. با ثبت اطلاعات تماس با مشتریان، بانک اطلاعات مشتریان قوی تر شده و زمینه فعالیت بازاریابان شرکت ساده تر می شود. با کمک نرم افزار CRM، به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا مشتریان ارزش خود را شناسایی کنند، با آنها وجود داشته باشند و روابط خود را ایجاد کنند.

 • امکان ارجاع فعالیت ها به سایر کاربران
 • امکان ارسال و دریافت بلیط
 • امکان گزارش فعالیت ها بر اساس تاریخ، مشتری
 • امکان جستجوی فهرست بر اساس نام، نام خانوادگی، کد شخصی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه
 • امکان نمایش و انتخاب محصولات معرفی شده در نرم افزار CRM پارمیس
 • امکان معرفی انسان واقعی و حقوقی
 • امکان معرفی کاربر
 • امکان تنظیم دسترسی برای کاربران
 • امکان معرفی فعالیت های مختلف
 • امکان نمایش مشخصات مشخصات
 • امکان ثبت انواع فایل های پیوست (ورد، پی دی اف، اکسل و غیره)
 • امکان تشکیل جلسه
 • امکان ایجاد رویه هایی مانند فرصت های فروش و غیره
 • امکان ذخیره سازی

۱۰۲

بهترین نرم افزار فروشگاهی پارمیس

برای انتخاب بهترین نرم افزار فروشگاهی بهتر است به این موارد توجه کنید:

یک نرم افزار فروشگاهی پارمیس خوب نیازهای فعلی و آینده شما را برطرف می کند. پارمیس همیشه با ارائه به روز رسانی های منظم از کسب و کار ما پشتیبانی می کند. علاوه بر این، تیم مدیریت و تولید پارمیس همواره ارائه محصولات با استفاده از آخرین فناوری ها را به عنوان رویکرد اصلی خود برگزیده است تا کاربران نرم افزار فروشگاهی بتوانند در هر لحظه از بهترین امکانات موجود بهره مند شوند.

نرم افزار فروشگاهی مناسب ارزش خرید بالایی دارد. همیشه به دنبال ارزان ترین نرم افزار نباشید. نرم افزار مناسب محصولی است که بهترین امکانات را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. نرم افزارهای پارمیس با توجه به امکانات ارائه شده در آنها با یکی از رقابتی ترین قیمت های بازار به شما ارائه می شود.

با بررسی ویژگی های این نرم افزارها و یا دریافت مشاوره و دمو رایگان، به ویژگی های این نرم افزار در زمینه های مختلف کسب و کار فروشگاهی و ارزش خرید بالای آن برده می شوید.

ارائه گزارشات جامع، قابل تحلیل و مدیریتی یکی از دلایل اصلی استفاده از نرم افزار فروشگاهی است. نرم افزار پارمیس استار با ارائه داشبورد مدیریتی انواع گزارش های عددی و گرافیکی را به شما ارائه می دهد که می تواند.

صندوق فروشگاهی پارمیس اسمارت یکی از جدیدترین محصولات این شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است که در ترکیب با راهکار ابری پارمیس 360 امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد. به جرات می توان گفت که این محصول با توجه به امکاناتی که دارد نرم افزاری بی رقیب را در اختیار شما قرار می دهد.

Parmis Smart یک نرم افزار اندرویدی است که قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی مانند گوشی، تبلت و گوشی می باشد. به همین دلیل می توانید آن را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و بدون نیاز به تسویه حساب فروشگاهی از امکانات یک نرم افزار فول استور بهره مند شوید. این نرم افزار دارای نسخه ویندوز بوده و اطلاعات آن در فضای ابری Parmis 360 یکپارچه شده است.

۱۰۳

مزیت نرم افزار شرکتی پارمیس

به طور کلی نرم افزار شرکتی پارمیس از تعدادی ماژول تخصصی مانند ماژول حساب های پرداختنی، ماژول حساب های دریافتنی، ماژول حقوق و دستمزد و ماژول های دیگر تشکیل شده است.

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار شرکتی پارمیس، مدیریت قوی تطبیق حساب های دریافتنی و پرداختنی است، به همین دلیل می توانید با استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی پارمیس، عملکرد تجاری خود را در شرکت سرعت بخشید. به عنوان یک راه حل مناسب برای شرکت شما، باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مالی می شود.

استفاده از نرم افزار شرکتی پارمیس راه حل جدیدی برای استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در شرکت ارائه می دهد و باعث می شود پیچیده ترین نیازهای شرکت برآورده شود. مزایای فراوان این نرم افزار به شما کمک می کند تا زمانی که به اطلاعات واقعی برای تصمیم گیری های تجاری خود نیاز دارید، فرآیند تصمیم گیری را کوتاه کنید.

از دیگر ویژگی های بهترین نرم افزار شرکتی پارمیس می توان اشاره کرد. در نظر داشته باشید که علاوه بر این موارد، محصولات پارمیس امکانات مختلفی را نیز در اختیار شما قرار می دهد:

 • امکان الصاق فایل به اسناد، کالاها، اشخاص و غیره
 • امکان محاسبه حقوق کارکنان
 • تهیه و ارائه پرونده بیمه، بانک و اموال مربوط به حقوق و دستمزد
 • یکپارچه سازی و جریان روان اطلاعات در واحدهای مختلف
 • ارائه گزارش های مدیریت یکپارچه
 • امکان بررسی مدارک در سطوح مختلف
 • امکان چاپ اسناد قانونی
 • رابط کاربری ساده و کاربر پسند

۱۰۴

مهم ترین ویژگی نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

نرم افزار حسابداری تولیدی ابزاری برای مکانیزه کردن و در نهایت هوشمند سازی فرآیند تولید است. با استفاده از این نرم افزار می توانید کلیه فرآیندهای تولید اعم از انبارداری و تامین مواد اولیه تا تهیه فرمول های ساخت و مانیتورهای خط تولید، تعیین بهای تمام شده کالا و مدیریت سفارشات و در نهایت محاسبه حقوق و دستمزد خط تولید را مکانیزه کنید.

کارمندان باهوش می شوی این اتفاق به معنای افزایش سرعت و دقت در فرآیند تولید و کاهش چشمگیر خطای انسانی است. علاوه بر این موارد، استفاده از زیرسیستم های حسابداری نیز تمامی رویدادهای واحد تولیدی شما را در سطوح مختلف ثبت و پردازش می کند تا با استفاده از گزارش های تحلیلی و مدیریتی به ابزاری قدرتمند در زمینه تصمیم گیری مجهز شوید.

محصولات پارمیس در زمینه نرم افزار حسابداری تولیدی پاسخگوی تمامی نیازهای انواع شرکت های تولیدی در هر اندازه است. تنوع محصولات پارمیس و همچنین کارایی این محصولات، نرم افزار این شرکت را به بهترین نرم افزار تولیدی تبدیل کرده است.

پارمیس پرو گزینه مناسبی برای کارگاه ها و شرکت های تولیدی کوچک و متوسط است که قابلیت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم ذخیره سازی قدرتمند، تولید و تولید ایمن برای خطوط تولید نیازمند برون سپاری محصول، امکان تعریف ایستگاه های تولید و محاسبه بهای تمام شده کالا تنها بخشی از ویژگی های نرم افزار حسابداری پارمیس پرو می باشد.

اما اگر در تجارت خود از خطوط تولید با چندین BOM برای کالاها استفاده می کنید و یا اگر تولید شما در واحدهای تولیدی دوردست جغرافیایی انجام می شود، استفاده از محصول تلفیقی پارمیس استار را به شما توصیه می کنیم.

نرم افزار قدرتمند پارمیس استار با بیش از 20 زیر سیستم شامل تولید و بهای تمام شده کالا، حقوق و دستمزد جامع و کامل، نرم افزار پیشرفته انبار، تجارت خارجی و داخلی برای تامین کالا، نرم افزار تسهیلات، سازمان همراه برای مدیریت نمایندگی های فروش و سفارشات B2B و بسیاری امکانات دیگر، راه حلی یکپارچه و قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد.

۱۰۵

مزایای نرم افزار انبارداری پارمیس

نرم افزار انبارداری پارمیس با ویژگی های منحصر به فرد خود به شما کمک می کند تا در هر زمان و مکان، انبار خود را به صورت آفلاین و آنلاین مدیریت کنید، از میزان و تعداد کالا آگاه باشید، هشدارهای هوشمند مربوط به مواد و دریافت اقلام فاسد شدنی را به شما اطلاع میدهد.

تولید خودکار اسناد حسابداری انبار با استفاده از ویژگی های شناور، سریال، بارکد و تعیین موقعیت فیزیکی کالا در انبارهای مختلف، زمان مورد نیاز برای دسترسی به یک کالا یا تهیه آن را تا حد زیادی نرم افزار انبارداری پارمیس کاهش می دهد.

همچنین امکاناتی مانند کدنویسی، بانک های محصولات از پیش تعریف شده برای مشاغل مختلف، امکان اتصال انواع بارکدخوان و همچنین امکان تعریف انبار بی نهایت از جمله ویژگی هایی است که فرآیند تعریف کالا و ردیابی کالا را در انبار، و تسهیل عملیات انبار برای انبارداران.انجام می دهد.

در کسب و کارهای متوسط و بزرگ یا کسب و کارهای رو به رشد، ادغام واحدهای انبار، تولیدی و حسابداری به معنای حفظ و مدیریت بهینه فرآیند کار در واحد تجاری است. نرم افزار انبارداری و کالای پارمیس با استفاده از بانک اطلاعاتی یکپارچه و اتصال به بخش های حسابداری، فروشگاه، بازرگانی، فروش و تولید به شما کمک می کند تا از ایجاد گلوگاه در تولید، توزیع و فروش کالا جلوگیری کرده و با ایجاد رضایت در همه چیز بیشتر به برند موفقی تبدیل شوید.

۱۰۶

ویژگی های کارتخوان اندرویدی پارمیس

کارتخوان اندرویدی پارمیس یک سخت افزار همه کاره است. کاهش چشمگیر هزینه های تعمیر و نگهداری و تجهیزات مورد استفاده مانند پرینتر، صندوق، سیستم های کامپیوتری و غیره یکی از مزیت های کارتخوان اندرویدی است. زیرا این دستگاه همه این تجهیزات را دارد.

اپلیکیشن پارمیس اسمارت یک صندوق پول اندرویدی با قابلیت نصب بر روی کارتخوان اندرویدی می باشد. داشبورد مدیریت هوشمند پارمیس به شما این امکان را می دهد که تنها با اتصال تلفن همراه خود به اینترنت، میزان فروش، خرید و عادات مصرف کننده را در نظر بگیرید.

عادات خرید و مصرف کننده را به خوبی شناسایی کنید و گزارش فروش خود را در هر کجا که هستید به صورت بلادرنگ مرور کنید. گزارش حقوق، مالیات، قبوض، حسابداری، مدیریت نوبت کارمندان و غیره از جمله این گزارشات است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه لپ تاپ خود را برای دریافت آخرین گزارش های کسب و کار با خود حمل می کنید، کارتخوان اندرویدی و اپلیکیشن هوشمند جزو اولویت های کاری شما هستند.

با Android POS، می توانید موجودی خود را ردیابی کنید. اما لازم نیست این کار را با کارتخوان اندرویدی خود انجام دهید. با نصب اپلیکیشن اسمارت پارمیس بر روی تلفن همراه خود می توانید به راحتی تمامی نمای گزارش ها، موجودی و غیره را مدیریت کنید.

۱۰۷

مزایا نرم افزار پخش مویرگی پارمیس

نرم افزار پخش مویرگی پارمیس و مفهوم فروش در هر واحد صنفی اعم از فروشگاهی، خرده فروشی یا تولیدی از طریق کانال های مختلف رخ می دهد. تکیه بر یک کانال فروش در یک کسب و کار می تواند میزان ریسک را در آن کسب و کار افزایش دهد.

فروش از طریق نرم افزار پخش مویرگی و بازدیدکنندگان، فروش آنلاین، فروش تلفنی و ایمیل مارکتینگ، ایجاد شعبه و غیره باید با توجه به هر کسب و کاری استفاده شود. استفاده از نرم افزار مستقل برای هر یک از این کانال های فروش می تواند جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها را دشوار کند.

استفاده از نرم افزارهای یکپارچه به تیم فروش و مدیریت بازرگانی توانایی و قدرت بالایی در تصمیم گیری می دهد. پارمیس استار نیز با همین فلسفه نرم افزار پخش مویرگی را برای کانال های فروش مختلف طراحی کرده است.

در زمینه خرده فروشی نیز می توانید از فروشگاه ساز اینترنتی پارمیس، صندوق هوشمند پارمیس استفاده کنید. نرم افزار پخش مویرگی و مدیریت ارتباط با مشتری CRM نیز در ایجاد روابط قوی تر با مشتریان و وفاداری آنها کمک زیادی می کند. استفاده از نرم افزار نوتیفیکیشن برای ارسال پیامک و ایمیل های تبلیغاتی و نوتیفیکیشن نیز کاربردهای زیادی در رشد فروش کسب و کار شما خواهد داشت.

۱۰۸

مزیت های نرم افزار بازرگانی پارمیس

نرم افزار بازرگانی علاوه بر تاثیرات فزاینده و غیرقابل انکار این سیستم بر کسب و کار، یکپارچگی سیستم های مورد استفاده در بخش های مختلف کسب و کار به مدیران این امکان را می دهد که همواره در کوتاه ترین زمان ممکن به دقیق ترین و جامع ترین گزارش های کل کسب و کار دسترسی داشته باشند.

اما ماهیت واحد بازرگانی و ارتباط نزدیک این واحد با واحدهای حسابداری، انبار، تولیدی و خزانه داری نیاز به یک نرم افزار بازرگانی یکپارچه را دو چندان می کند. تمرکز نرم افزارهای تجاری در کسب و کارها بر فرآیند خرید و فروش و ثبت رویدادهای مرتبط در روال حسابداری است.

اما سوال اصلی اینجاست که چرا ادغام سامانه معاملات با سایر واحدها از اهمیت بالایی برخوردار است. در پاسخ باید گفت ماهیت و ارتباط واحد بازرگانی با واحدهای دیگر مانند انبار، تجارت خارجی، تولید و غیره باعث می شود که این نرم افزار بازرگانی تنها در یکپارچگی با سایر واحدها بهترین عملکرد را داشته باشد.

مدیران کسب و کارهای مختلف برای هدایت و مدیریت کسب و کار خود به اطلاعات دقیق، جامع و بین سازمانی نیاز دارند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و بهینه ترین تصمیم را در رابطه با آینده و حال کسب و کار خود بگیرند. این اطلاعات جز از طریق دسترسی به یک سیستم یکپارچه یا به اصطلاح رویکرد ERP امکان پذیر نیست.

استفاده از پایگاه داده یکپارچه و تولید نرم افزار با هدف جریان آزاد اطلاعات بین واحدهای مختلف، نه تنها به مدیران در تصمیم گیری های بزرگ کمک می کند، بلکه به مدیران میانی در اتخاذ و مدیریت بهتر هر بخش از کسب و کار کمک می کند.

بدون شک آگاهی دقیق و آنی مدیر تولید کارخانه از وضعیت انبار و یا زمان دقیق واردات مواد اولیه در بهبود عملکرد واحد تولیدی تاثیرگذار است. این تنها یک نمونه از چندین اثر مثبت این نرم افزار بر فرآیندهای تجاری است.

۱۰۹

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

یکی از مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس استار امکان مدیریت گروهی فیش‌ها و احکام حقوقی است. استفاده از این قابلیت به شما کمک می کند تا حجم زیادی از وظایف مربوط به حقوق کارکنان بخش ها و کارگاه های مختلف را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

از طرفی محاسبه دقیق نرم افزار حقوق و دستمزد باعث افزایش اعتماد بین تیم مدیریت و کارکنان شرکت می شود. این روحیه مثبت بدون شک تاثیر مستقیمی بر بهره وری افراد شاغل در کسب و کار شما خواهد داشت.

 • نمایش اطلاعات بیمه پرسنل قبل از تهیه دیسکت و ارسال آن به شرکت بیمه
 • تهیه گزارش بانکی دستورات پرداخت (معاونت، خالص پرداخت حقوق و غیره)
 • چاپ فیش حقوقی بصورت تکی و متوالی
 • گزارش مزایا، کسرها
 • گزارش پرداخت
 • تهیه گزارش بیمه در قالب فایل های DBF و TXT
 • تهیه گزارش اموال
 • گزارش اقساط ماهانه وام
 • گزارش بررسی رسید
 • گزارش مالیات دارایی و حقوق و دستمزد

جمع بندی

در این مقاله از پارمیس سعی کردیم در مورد نرم افزار حسابداری، نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار CRM، نرم افزار شرکتی، نرم افزار فروشگاهی، نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار بازرگانی، نرم افزار پخش مویرگی و کارتخوان اندرویدی و نرم افزار انبارداری و نکات مهم مرتبط با آن صحبت کنیم.

با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت که استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین پارمیس در مقایسه با سیستم های حسابداری که به صورت سنتی عمل می کنند دارای مزایای فراوانی است. اما باید توجه داشت که قبل از تهیه نرم افزار حسابداری، هر گروه باید نیاز خود را بررسی کرده و با توجه به نیاز خود و مشورت با حسابدار، سیستم حسابداری مناسب را خریداری کند.

برای خرید هر کدام از نرم افزار های مالی پارمیس می‌توانید به سایت اصلی www.ParmisIT.comمراجعه کنید و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.