اجاره خودرو

یکی از متداول ترین اقدامات مردم برای سفرهای جاده ای و درون شهری، اجاره خودرو می باشد. قبل از کرایه ماشین، بهتر است با معتبرترین شرکت در این زمینه آشنا شوید.

همانطور که تمامی سازمان ها به صورت مداوم در حال تغییر و تحول هستند، نیازهای مردم نیز مدام در حال تغییر است. مردم برای دلایل بسیار زیادی خودرو کرایه می کنند. برخی برای سفرهای تجاری، برخی دیگر برای قرارهای شخصی خود و عده ای دیگر برای سفربا خانواده و یا دوستان از رنت ماشین استفاده می کنند.

در برخی از زمان ها، ممکن است محل زندگی و یا محل کار شما به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشد اما شما بنا بر هر دلیلی نتوانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. در این زمان، کرایه ماشین بهترین گزینه برای شما می باشد.

قبل از اجاره خودرو، بهتر است با بهترین خودروهای اجاره ای و معتبرترین شرکت ها در زمینه رنت ماشین چه در داخل ایران، چه در خارج از ایران آشنا شده، تا بتوانید بهترین تجربه را کسب کنید و بهترین خاطره را برای خود و عزیزان خود رقم بزنید.

کرایه ماشین به صورت با راننده و بدون راننده در شرکت های رنت ماشین امکان پذیر است. قبل از اقدام برای اجاره خودرو، بهتر است شرایط رنت اتومبیل در شرکت منتخب خود را بررسی کنید زیرا شرکت های مختلف در زمینه اجاره خودرو، شرایط متفاوتی برای کرایه ماشین در نظر گرفته اند.

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو، با توجه به نوع خدمات درخواستی شما، متفاوت است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، بهتر است قبل از اقدام برای رزرو خودرو، با شرایط کرایه ماشین شرکت منتخب خود، آشنا شده و پس از آن برای رزرو اتومبیل محبوب، اقدام نمایید.

بهترین شرکت اجاره خودرو

اجاره خودرو در دنیای امروز، تنها برای گردشگران و توریست ها نمی باشد. تمامی مردم می توانند با توجه به بودجه موجود و نوع نیاز خود، ماشین مدنظر را کرایه کرده و بدون هیچ نگرانی به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید.

یکی از بهترین شرکت اجاره خودرو، سعادت رنت می باشد. این شرکت، خدماتی چون اجاره ماشین به صورت بدون راننده، با راننده، کرایه ون و اتوبوس و همچنین رنت ماشین عروس به صورت با راننده و بدون راننده نیز دارد.

پس از بررسی نوع خدمات درخواستی خود، می توانید با شرایط و مدارک موردنیاز برای رنت ماشین در این مجموعه آشنا شده و پس از آن خودرو محبوب خود را کرایه کنید.

31

شرایط و مدارک موردنیاز برای رنت خودرو با راننده در سعادت رنت

همانطور که در بالا اشاره کردیم، یکی از شرکت های معتبر اجاره خودرو، سعادت رنت است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که توانایی رانندگی کردن ندارید و یا دوست دارید از مسیر سفر خود لذت ببرید و خستگی ناشی از رانندگی به شما وارد نشود، کرایه خودرو با راننده بهترین گزینه برای شما می باشد.

برای کرایه ماشین به صورت با راننده، نیازی به هیچ مدرک و یا شرایط خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها از جمله خسارات و تصادفات، برعهده ی راننده ی مجرب شرکت می باشد. لازم به ذکر است که حداقل زمان اجاره خودرو در تهران و شهرهای دیگر ایران، 10 ساعت می باشد. اگر بخواهید کمتر از این زمان از کرایه خودرو استفاده کنید، باید همان هزینه 10 ساعت را بپردازید.

در کرایه خودرو با راننده، زمان تحویل و عودت خودرو، برعهده ی مشتری است. مسافت های طولانی نیز هزینه جداگانه دارد. اگر برای سفر خود نیازمند طرح ترافیک باشید، هزینه جدا از شما دریافت می شود.

ترافیک های سنگین و مسیرهایی که بسیار خاکی هستند، هزینه جدا از شما دریافت می شود.

پس از بررسی شرایط و دراختیار گذاشتن عکس کارت ملی و شماره تماس به شرکت، می توانید ماشین مدنظر خود را اجاره کرده و از سفر خود لذت ببرید.

32

مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو بدون راننده در سعادت رنت

یکی از پرطرفدارترین اقدامات مردم برای سفر و یا انجام کارهای شخصی واداری، اجاره ماشین بدون راننده است. اجاره خودرو ایرانی در تهران و یا اجاره خودروهای لوکس خارجی در تهران و یا شهرهای دیگر ایران، بسیار پرطرفدار می باشد.

برای کرایه خودرو به صورت بدون راننده، مدارک و شرایط زیر موردنیاز است:

  • داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی است.
  • گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • کارت ملی
  • گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
  • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

بهتر است بدانید که حداقل زمان اجاره خودرو، 3 روز می باشد. پس از آماده سازی مدارک لازم برای رنت ماشین، می توانید به راحتی خودرو موردنیاز خود را اجاره کنید. اگر میخواهید برای اجاره ماشین خود هزینه ترانسفر نپردازید، باید خودرو خود را در دفتر مرکزی سعادت رنت تحویل بگیرید و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

کرایه ماشین بدون راننده برای خودروهای ایرانی و خارجی، در زمان و مکان موردنیاز شما نیز امکان پذیر می باشد.

برای اجاره خودرو به صورت بدون راننده، پرداخت ودیعه ( دیپوزیت) الزامی است. این ودیعه، با توجه به نوع خودروها با یکدیگر متفاوت هستند و پس از اتمام قرارداد به شما عودت داده می شوند. در هنگام تحویل خودرو نیز ماشین ها به کارواش برده می شوند و با بنزین کامل تحویل شما داده می شوند و شما نیز در هنگام عودت خودرو، باید ماشین را با باک پر تحویل دهید و یا هزینه بنزین آن را پرداخت کنید. لازم به ذکر است که کرایه اتومبیل بدون راننده در سعادت رنت تنها به صورت آنلاین امکان پذیر است. پس از آماده سازی مدارک ذکر شده در بالا و انتخاب خودرو موردنیاز، و رزرو خود را نهایی کنید.

مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو بدون راننده برای اتباع خارجی عبارتند از:

  1. کپی از گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه رانندگی کشور محل سکونت شما. ( رانندگی با گواهینامه کشور محل زندگی شما فقط تا 6 ماه پس از ورود به ایران اعتبار دارد و پس از آن دیگر نمیتوانید در ایران رانندگی کنید)
  2. کپی از پاسپورت
  3. در صورت درخواست برای تحویل خودرو در فرودگاه امام خمینی، ارائه بلیط الزامی میباشد
  4. دیپوزیت یا همان ودیعه ضمانت نقدی که بسته به مدل خودرو متفاوت میباشد. این مبلغ بعد از عودت خودرو به شما بازگردانده میشود.

افراد مقیم خارج کشور اگر بخواهند خودروهای لوکس اجاره کنند، اصل پاسپورت دریافت می شود و برای خودروهای اقتصادی و نیمه اقتصادی، نیاز به اصل پاسپورت نیست و تنها کپی پاسپورت کافی است.

33

کرایه ون و اتوبوس و خودرو عروس نیز با بهترین شرایط و ارزان ترین قیمت ها در سعادت رنت امکان پذیر می باشد. شما می توانید به راحتی از مزایای و امکانات این شرکت بهره مند شده و بهترین خاطره را برای خود و عزیزان خود، ثبت کنید.