یکی از مؤثرترین روش‌های جذب مشتری جدید، برندسازی و ایجاد وفاداری در مشتریان، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. تا چند سال پیش اغلب کسب و کارها از کیف، سررسید، خودکار، لیوان، ماگ و مواردی از این دست به‌ عنوان هدیه استفاده می‌کردند، ولی شرکت‌های ارائه خدمات هدایای تبلیغاتی با کمی خلاقیت و ذکاوت، محصول دیگری را ارائه کردند که از نظر جذابیت و کارایی به ‌مراتب بهتر از هدایای قبلی بود؛ هدیه‌ای که ما این ‌روزها آن را با نام گلدان تبلیغاتی می‌شناسیم!

اگر به ‌زودی رویداد یا نمایشگاهی در پیش دارید یا می‌خواهید از حالا به فکر هدایای تبلیغاتی نوروز مشتریان خود باشید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل درباره گلدان تبلیغاتی صحبت کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

۱

گلدان تبلیغاتی؛ هدیه‌ای جذاب، خلاقانه و اقتصادی!

وقتی شرکت‌های طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی به ‌دنبال یک ایده جدید برای محصولات خود بودند، به این فکر می‌کردند که هدیه جدید، باید جذاب، خلاقانه، اقتصادی و در عین حال کاربردی باشد، زود خراب نشود و مشتریان را به خود علاقه‌مند کند. ایده‌پردازی شرکت‌ها ادامه داشت تا اینکه به فکر گلدان تبلیغاتی افتادند. خرید گلدان تبلیغاتی برای کسب و کارها کاملاً اقتصادی و به‌صرفه‌تر از سایر هدایا بود و به‌ راحتی می‌توانستند لوگو برند خود را روی گلدان درج کنند. از سوی دیگر، اغلب مردم به نگهداری از گل و گیاه علاقه دارند و طبیعتاً چنین هدیه‌ای می‌تواند خیلی سریع به قلب مشتریان راه پیدا کند.

گلدان تبلیغاتی در بازار هدیه‌های تکراری، خسته ‌کننده و بعضاً گران ‌قیمت تبلیغاتی، یک ایده ناب محسوب ‌می‌شود که کم‌کم جای خود را در بین سایر هدایا باز کرد و امروز مدل‌های متنوع، کوچک و بزرگ آن را در فروشگاه‌های تخصصی هدایای تبلیغاتی مانند ارمغان گرافیک می‌بینیم.

۲

9 مزیت گلدان تبلیغاتی برای هدیه دادن به مشتریان

گلدان‌های رومیزی تبلیغاتی علاوه بر متفاوت و خلاقانه بودن، نسبت به هدایای تبلیغاتی کلاسیک و رایج چندین وجه تمایز یا بهتر بگوییم، مزیت دارند که در ادامه توضیح می‌دهیم:

قیمت مناسب و مقرون به‌صرفه‌ای دارد

گلدان تبلیغاتی در مقایسه با سایر هدایای تبلیغاتی قیمت کمتری دارد و مقرون به‌صرفه است. قیمت خرید گلدان، چاپ لوگو روی بدنه آن، بسته ‌بندی و سایر هزینه‌های جانبی سفارش این هدیه، در مقایسه با سایر هدایا کمتر است و برای شما کاملاً به صرفه و اقتصادی خواهد بود. در ضمن، اگر سفارش شما در تعداد بالا باشد، شرکت‌ها برای شما تخفیف‌های بسیار خوبی در نظر می‌گیرند.

بسته‌ بندی شیک و متفاوتی دارد

بسته‌ بندی گلدان‌های تبلیغاتی برخلاف سایر هدایای تبلیغاتی متفاوت و شیک است. لوگو برند و طرح تبلیغاتی شما علاوه بر اینکه روی بدنه گلدان چاپ می‌شود، به‌ صورت اتیکت دور گلدان آویزان می‌شود، روی طلق شفاف نگهداری گلدان درج‌ شده و روی ساک دستی بسته‌ بندی گلدان هم چاپ می‌شود؛ این یک بسته ‌بندی کامل و زیباست!

گونه‌های گیاهی زیبا و مقاومی برای آن انتخاب ‌شده است

گونه‌های گیاهی که برای گلدان‌های تبلیغاتی انتخاب می‌شوند، گیاهان مقاومی هستند که نگهداری از آنها در فضای بسته محل کار یا آپارتمان‌ها آسان است. این گیاهان در صورت نگهداری در شرایط مناسب، قابل تکثیر هم هستند.

معمولاً برای گلدان‌های سایز کوچک از گیاه هاوارتیا گورخری و برای گلدان‌های بزرگ از گیاه سانسوریا سبز پاکوتاه (یا سانسوریا ابلق) استفاده می‌شود که با آب و نور کم سازش داشته و در مقایسه با سایر گیاهان طول عمر و مقاومت بیشتری دارند. ولی می‌توانید گیاهان مورد علاقه خود را هم سفارش دهید و در این خصوص معمولاً شرکت‌های تولید کننده محدودیتی ندارند.

امکان چاپ طرح روی بدنه گلدان وجود دارد

مهم‌ترین ویژگی که گلدان تبلیغاتی را در گروه هدایای تبلیغاتی قرار داده، قابلیت چاپ روی بدنه گلدان است. جنس این گلدان‌ها از نوع سرامیک لعابی است و می‌توان از چاپ کوره‌ای و اتیکت مولتی استایل برای چاپ یا نصب لوگو برند سازمانی روی آن استفاده‌ کرد. البته چاپ کوره‌ای روش بهتری است، چون هم‌ رنگ‌بندی و ماندگاری بالاتری دارد، هم هزینه چاپ کمتری صرف آن می‌شود. همچنین می‌توانید از تمام ابعاد گلدان برای چاپ تبلیغات خود استفاده‌ کنید.

می‌توانید گلدان‌ها را با طرح‌های متنوع سفارش دهید

یکی از جالب ترین مزایای گلدان‌های تبلیغاتی، امکان چاپ آنها در طرح‌های متنوع است. برخلاف هدایایی مانند لیوان‌های تبلیغاتی، سررسید و... که باید حتماً یک طرح ثابت روی آنها چاپ شود، در مورد گلدان‌های تبلیغاتی می‌توانید از طرح‌های مختلف استفاده ‌کنید. برای مثال اگر چندین برند یا خدمت مختلف دارید، هر کدام را روی تعدادی از گلدان‌ها تبلیغ کنید.

گلدان‌ها می‌توانند برای مدت طولانی داخل بسته ‌بندی نگهداری شوند

با توجه به اینکه گونه‌های گیاهی مقاومی به ‌عنوان گلدان تبلیغاتی انتخاب می‌شوند، می‌توانند بین 7 تا 10 روز داخل بسته ‌بندی سالم باشند. این گلدان‌ها را قبل از بسته ‌بندی یک ‌مرتبه آبیاری می‌کنند و سپس داخل طلق بسته ‌بندی قرار می‌دهند که رطوبت را در خود نگه ‌می‌دارد و گیاه سالم باقی می‌ماند.

می‌توانید گلدان‌ها را در سایزهای کوچک و بزرگ سفارش دهید

ابعاد و سایز گلدان‌های تبلیغاتی متنوع است. در حال حاضر رایج‌ترین سایز گلدان‌ها 7*7 با ارتفاع 16 سانتی‌متر و 11*11 با ارتفاع 22 سانتی‌متر با شکل مکعب مربع است که محدودیتی در حمل و جابه‌جایی یا استفاده روی میز کار و فضاهای اداری ندارد.

محدودیتی در تعداد سفارش گلدان‌ها ندارید

هیچ حداقل یا حداکثری در تعداد سفارش شما وجود ندارد و می‌توانید هر تعداد که نیاز دارید، گلدان تبلیغاتی سفارش دهید. البته در بعضی از شرکت‌ها ممکن است برای سفارش‌های تیراژ بالاتر از یک تعداد خاص، تخفیف داده شود.

همراه با گلدان‌ها می‌توانید زیر گلدانی هم سفارش دهید

زیر گلدانی علاوه بر اینکه هدیه شما را کامل و زیباتر می‌کند، فرایند آب دادن گیاه و نگهداری از آن را هم برای مشتری شما آسان می‌کند و دیگر لازم نیست که نگران کثیف شدن میز کارش در اثر سرریز شدن آب اضافی گلدان باشد.

۳

چگونه گلدان تبلیغاتی سفارش دهیم؟

برای سفارش گلدان تبلیغاتی قبل از هر اقدامی باید بهترین شرکت‌های ارائه خدمات هدایای تبلیغاتی و تولید گلدان تبلیغاتی را پیدا کرده و سطح کیفی خدمات و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید. پس از انتخاب شرکت مورد نظر باید مراحل زیر را طی کنید:

  • لوگو برند و طرح تبلیغاتی روی گلدان، اتیکت و ساک بسته ‌بندی گلدان را آماده کنید
  • تعداد سفارش و در صورت تنوع طرح‌ها، تعداد مورد نیاز از هر طرح را مشخص کنید
  • سعی کنید حداقل 10 روز قبل از زمان مورد نظر برای تحویل گلدان‌ها سفارش خود را مشخص کنید
  • اگر محدودیت زمانی دارید و سفارش شما باید فوری آماده شود، حتماً به کارشناسان شرکت مورد نظر اطلاع دهید، چون آماده ‌شدن گلدان‌ها در حالت عادی 3 الی 7 روز زمان لازم دارد
  • در خصوص پیش ‌پرداخت، نحوه تسویه حساب و تحویل گلدان‌ها با شرکت مورد نظر به توافق برسید و اطمینان حاصل کنید که نسبت به زمان تحویل اعلام ‌شده متعهد هستند

سفارش گلدان تبلیغاتی با طرح اختصاصی در ارمغان گرافیک

یکی از بهترین شرکت‌هایی که به‌ صورت تخصصی در زمینه تولید انواع گلدان‌های تبلیغاتی فعالیت می‌کند، ارمغان گرافیک است. در مجموعه ارمغان گرافیک گلدان‌های تبلیغاتی در انواع کوچک و بزرگ، با (یا بدون) زیر گلدانی و با بسته ‌بندی کامل ارائه می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به نشانی armaghangraphic.com سفارش خود را به سه صورت عادی، سریع و فوری ثبت کنید.

گلدان‌های تبلیغاتی ارمغان گرافیک با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌شوند و حتی برای استان‌های دورتر از تهران هم قابل سفارش هستند. بسته ‌بندی سفارش‌ها به ‌نحوی انجام ‌می‌شود که در طول مسیر گیاه یا گلدان دچار آسیب نشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره رایگان کارشناسان ارمغان گرافیک استفاده ‌کنید.