آیا شما هم به دنبال متحول کردن پروسه فروش کسب و کار خود هستید؟ استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یکی از بهترین راه های قرار گرفته در جلوی پای شما به حساب می آید که به علت داشتن ویژگی های مطلوب خیلی زیاد، طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است. به صورت کلی، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان دستگاهی کاربردی به حساب می آید که به شما اجازه می دهد تا خیلی راحت تر با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید. حتما می دانید که برقراری ارتباط بهتر با مشتریان چه نتایج مطلوبی را برای شما به همراه دارد. امروز ما قصد داریم تا بهترین و قوی ترین مدل های این دستگاه را به شما معرفی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال بهبود وضعیت فروش و استفاده از یک روش فروش بهتر هستید، ادامه مقاله امروز ما را از دست ندهید.

 دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

 دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

معرفی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

بیایید تا کارمان را با معرفی و بررسی دقیق دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان شروع کنیم. به صورت کلی، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، دستگاهی مهم و کاربردی به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های مطلوب طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده تا قدرت عملکردی بالایی داشته باشد و به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی پروسه مربوط به ذخیره شماره موبایل مشتریان را اتوماتیک نماید. لازم به ذکر است که این دستگاه مهم طول عمر زیادی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریانان، همانطور که از نامش پیداست شماره مشتریان را ذخیره می کند. در این میان برای یک سری از افراد سوال پیش می آید که استفاده از این دستگاه چه ضرورتی دارد؟ گوشی های شخصی هم می تواند به راحتی شماره موبایل را ذخیره نمایند و برای شماره های ذخیره شده پیامک ارسال کنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با استفاده از این دستگاه، شماره های مربوط به مشتریان با شماره های شخصی شما ذخیره نمی شود. در ضمن، زمانی که شما این دستگاه را به کار گیرید می توانید به راحتی شماره مشتریان را مدیریت نمایید و به صورت اتوماتیک شماره های اضافی را حذف کنید. همین ویژگی هم باعث شده تا استفاده از این دستگاه میان کسب و کار های مختلف رایج شود.

بهبود فروش با این دستگاه کاربردی

با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، شما می توانید فروش خود را افزایش دهید. حتما از خود می پرسید که این مسئله چگونه ممکن است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با استفاده از دستگاه ذخیره موبایل مشتریان، شما به او اطمینان می دهید که برایتان اهمیت دارد و در آینده با او تماس خواهید گرفت. یعنی پروسه وفادار سازی مشتریان از زمان ثبت شماره در دستگاه شروع می شود. در مرحله بعد با استفاده از دستگاه ذخیره موبایل مشتریان شما می توانید شارژ شدن محصولات، اتمام محصولات و تخفیف های فوق العاده خود را به اطلاع آنها برسانید. در این شرایط باز هم مشتری از نظر روانی با کسب و کار شما احساس نزدیکی کرده و نسبت به خرید از شما علاقه بیشتری نشان می دهد.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان شما حتی می توانید کد های تخفیف اختصاصی را برای آنها طراحی کنید یا اینکه اطلاعیه های مربوط به سایت یا شبکه های اجتماعی خود را نیز در اختیار مشتریان قرار دهید. همه این موارد باعث می شوند تا مشتری عادی، به یک مشتری وفادار تبدیل شود. در این شرایط مشتری وفادار شما، کسب و کارتان را به دیگر افراد هم معرفی می کند. همکاران، دوستان، فامیل و آشنایان فرد همگی نسبت به خرید از شما علاقه زیادی نشان می دهند. در نتیجه، با استفاده از دستگاه ثبت اطلاعات مشتری، شما همه افراد را به مشتری ثابت خود تبدیل می نمایید. این ویژگی مطلوب دستگاه به شما اجازه می دهد تا به راحتی نیاز های کسب و کارتان را رفع نمایید.

مزایای دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

شبکه سازی و افزایش فروش از طریق معرفی و مشتریان وفادار را می توان به عنوان اولین مزیت دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان می می پلاس شناسایی کرد. با ثبت شماره موبایل مشتری، شما می توانید پیامک های مناسبتی را نیز برای او ارسال کنید. ارسال پیامک های مناسبتی به مشتری باعث می شود تا آنها با کسب و کار و برند شما احساس صمیمیت بیشتری بکنند. جدا از این مسئله، با استفاده از این دستگاه مهم و کاربردی شما می توانید نسبت به کاهش هزینه های مربوط به ارسال پیامک خود نیز اقدام نمایید. در حالت عادی در صورتی که شما در یک ساعت برای چندین مشتری یک پیامک خاص را ارسال کنید، باید هزینه سنگینی را برای پیامک های خود پرداخت نمایید. ولی، با استفاده از این دستگاه شما در حال کاهش هزینه های خود می باشید. این دستگاه به صورت انبوه پیامک ارسال می کند و در نتیجه، هزینه نهایی و پرداختی شما کاهش پیدا می کند.

دیگر مزیت استفاده از دستگاه ارسال پیامک یا دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان مربوط به صرفه جویی در وقت است. با استفاده از این دستگاه شما نیازی ندارید تا پروسه های طولانی مربوط به ذخیره شماره مشتریان در گوشی شخصی را طی کنید. در حالت عادی شما باید مقدار زیادی از وقت با ارزش خود را صرف کنید، گوشی را روشن نمایید، وارد صفحه مخاطبین شوید و فرم مورد نیاز را پر کنید. ولی با استفاده از این دستگاه شما فقط به چند کلیک ساده نیاز دارید تا شماره را ثبت و پیامک های مورد نیاز را ارسال نمایید. در نتیجه، استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

 

بهترین راه خرید دستگاه ذخیره شماره

آیا شما هم به دنبال خرید بهترین مدل دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان هستید؟ حتما می دانید که امروزه برند های زیادی در زمینه طراحی و ساخت این دستگاه فعالیت می کنند. ولی استفاده از خدمات شرکت های معتبری همچون تیم لایت پنل نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. دستگاه لایت پنل، دستگاهی کاربردی و مهم به حساب می آید که ویژگی های مطلوب زیادی دارد. این دستگاه در مدل بندی های متنوعی در بازار به فروش رسیده و می تواند برای همه افراد با همه سطوح قیمتی نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد. با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل شما می توانید از خدمات پس از فروش ارائه شده توسط این شرکت هم استفاده نمایید.

در ضمن، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل به گونه ای طراحی شده تا ظرفیت پردازش شماره بالایی داشته باشد. پس شما در زمان استفاده از این دستگاه با مشکلاتی همچون کمبود فضا مواجه نخواهید شد. از جمله محبوب ترین مدل های این دستگاه می توان به می می پلاس اشاره کرد.

14