پرفکت مانی و Payeer هر دو سرویس پرداخت هستند که یک روش پرداخت جایگزین برای تراکنش های آنلاین ارائه می دهند. این دو سرویس اکثرا بین کاربران خود عملکردی مشابه هم و پرکاربرد محسوب می شوند، اما تفاوت های جزئی بین آنها وجود دارد. آنها متعلق به شرکت های مختلف، در ایالت های مختلف با ویژگی های مختلف هستند. تفاوت پرفکت مانی و Payeer  موضوعی است که در مقاله زیر به طور کامل به آن خواهیم پرداخت.

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که یکی از این سرویس ها را انتخاب کرده اید وبسایت یا هنوز مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید، ادامه این مقاله را دنبال کنید تا همه چیز را در مورد شباهت ها و همچنین تفاوت های این دو سیستم بدانید.

مزایا و معایب پرفکت مانی

پرداخت پرفکت مانی روش های زیادی برای تامین مالی و برداشت در اختیار شما قرار می دهد تا به شما امکان می دهد تراکنش های فوری و بدون مشکل انجام دهید. این سیستم مالی پیشرو در میان گزینه های مورد علاقه در دنیای دارایی های دیجیتال است. با استفاده از پرفکت مانی، می توانید یک درگاه پرداخت آنلاین نیز در سایت خود استخدام کنید. تراکنش‌ها انعطاف‌پذیر هستند و وجوه به‌طور امن در سیستم منتقل و دریافت می‌شوند. به علاوه، می توانید با شرکت در برنامه های مشارکت درآمد اضافی دریافت کنید.

با این حال، بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت نمی پذیرند. تمامی تراکنش های انجام شده با این سیستم همانند سیستم  Payeer  غیرقابل برگشت بوده و پس از انجام آن قابل پس گرفتن و انصراف از عملیات نیست. هزینه هایی که برای انجام تراکنش های مالی از طریق پرفکت مانی دریافت می شود در برخی موارد بسیار زیاد است و آخرین نکته این است که مشتریان آمریکایی را نمی پذیرد.

مزایا و معایب  Payeer:

 Payeer یک کیف پول الکترونیکی است که به کاربران این امکان را می دهد تا بدون استفاده از جزئیات حساب بانکی به راحتی خرید آنلاین یا دریافت پول داشته باشند همچنین از بیش از 150 ارز در بیش از 200 کشور پشتیبانی می کند. Payeer به عنوان یک پردازشگر پرداخت، به دلیل داشتن سطح بالایی از امنیت و محرمانه بودن، در بین کاربران این سیستم کاملاً معتبر است. طیف گسترده ای از روش های واریز و برداشت را به کاربران خود ارائه می دهد تا فرصت بیشتر و بهتری برای پیمنت استیت استفاده از مصارف شخصی خود برای تبادل ارز داشته باشند. بعلاوه، استفاده از این سیستم بسیار آسان است و در مقایسه با سایر سیستم های پرداخت بسیار بهتر به نظر می رسد.

از طرف دیگر، تمام تراکنش های انجام شده با Payeer پس از انجام غیرقابل برگشت هستند. بنابراین، تقریباً غیرممکن است که در صورت بروز هرگونه اشتباه یا تقلب، پول خود را پس بگیرید. کارمزد Payeer به طور مشخصی محاسبه نشده است و دز این سیستم پرداختی برای انتقال ارزهای دیجیتال از شما پورسانت بالایی دریافت خواهد کرد.

پرفکت مانی در مقابل Payeer

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین ارائه دهنده پرداخت، کارمزد تراکنش اولویت بیشتری دارد. در این حالت پرفکت مانی هزینه بیشتری را در عملیات تراکنش نسبت به Payeer دریافت می کند. هزینه های عملیاتی Payeer در مقایسه با پرفکت مانی بسیار کم به نظر می رسد. Payeer  هنگام انتقال وجه از یک کیف پول به کیف پول دیگر تنها 0.5٪ کارمزد تراکنش دریافت می کند، در حالی که پرفکت مانی در حسابی که بدون تایید هویت باشد 1.99٪ می گیرد. البته اگر حساب پرفکت مانی خود را تایید هویت کنید کارمزد تراکنش ها 0.5٪  اعمال می شود.

پرفکت مانی تقریباً 14 سال است که در این تجارت فعالیت می کند. این همان چیزی است که آن را به یک گزینه قابل اعتمادتر در بین کاربران از نظر امنیت و محرمانگی سیستم تبدیل می کند.

Payeer  این امکان را برای کاربران خود به ارمغان آورده است تا  paymentstate.comبتوانند ارزهای دیجیتال مختلف را در کیف پول خود ذخیره کنند. البته باید در نظر داشت که پرفکت مانی هم برای کاربران خود 4 کیف پول برای ارزهای دلار، یورو، طلا و بیت کوین طراحی کرده است.

۲

کلام آخر

هر دو سیستم بین کاربران خود محبوب هستند و به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می شوند و انتخاب نهایی برای بسیاری از مشاغل و افراد می باشند. به طور خلاصه، می توان گفت که پرفکت مانی به دلیل سابقه طولانی تر، به عنوان سیستم پرداختی قابل اعتمادتر در بین کاربران انتخاب می شود.

آنچه مهم است این می باشد که تحقیقات خود را در انجام معاملات با هر کدمان از این دو سیستم پرداختی کامل کنید و عاقلانه انتخاب تصمیم بگیرید. هر کدام از این دو سیستم را که انتخاب کرده اید، همیشه به یک ارائه دهنده و صرافی معتبر و مطمئن ارز نیاز خواهید داشت که بهترین نرخ مبادله را برای ارز و مبادله وجه شما فراهم کند. ده ها گزینه در بازار وجود دارد، اما همانطور که قبلا ذکر شد، هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین صرافی آنلاین، کارمزد تراکنش اولویت بیشتری دارد.

شما میتوانید در سایت پیمنت استیت از خدمات پرداخت آنلاین و بهترین نرخ کارمزد تراکنش ها بهرمند شوید.