برای تجهیز هر اداره ای نیاز اساسی به خرید میزهای اداری حس می شود و بدون شک برای افزایش بازدهی و راندمان کاری کارمندان دقت در زمان انتخاب امری مهم و غیر قابل انکار است. اگر شما هم به فکر تجهیز شرکت و اداره خود هستید حتما در ادامه همراه ما باشید زیرا به نکته های مهم زمان خرید میز اداری و میز کارمندی می پردازیم. پس همراه ژاویز باشید.

‍۱

به چه میزی میز اداری می گویند؟

به طور کلی می توان گفت که هر میزی که در سازمان ها و محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرند میز اداری گفته می شود.

میزهای اداری انواع گوناگونی دارد که شامل ابعاد و اندازه های مختلفی است و می توان گفت که با توجه به کاربری میزهای اداری اندازه و ابعاد میز تغییر می کند.

انواع میزهای اداری

 • میز کارمندی
 • میز کارشناسی
 • میز مدیریت
 • میز رسپشن
 • میز کنفرانس
 • میز گروهی

نکاتی کلی برای خرید میز اداری

رعایت استانداردهای لازم

استاندارد تنها واژه ای است که همه ما با آن آشنا هستید و به دنبال کالاها و لوازمی هستیم که در هنگام طراحی و تولید یک سری اصول در آن رعایت شده باشد. کالاهایی که از نظر ایمنی، کیفیت و دوام در جایگاه قابل قبولی قرار گیرند. در میزهای اداری هم به دلیل استفاده مکرر و طولانی مدت توجه به این نکته امری ضروری است.

۲

رعایت اصول ارگونومی

جهت حفظ سلامت بدن لازم است به ارگونومی بودن تجهیزات اداری توجه شود زیرا مبلمان اداری در ساعت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر در این مورد سهل انگاری شود خسارات جبران ناپذیری به سایر کارمندان وارد می گردد.

استفاده از مواد و متریال مرغوب

اگر به دنبال دوام و کیفیت برای انواع میزهای اداری هستید باید به مواد و متریال به کار برده در آن ها توجه کنید اینگونه است که باعث می شود یک محصول حتی در برابر رطوبت و حرارت حفظ شود.

زیبایی ظاهری

گاها ممکن است به اشتباه فکر شود که در انتخاب میز های اداری این مولفه نسبت به دیگر مولفه های دیگر دارای ارزش کمتری است اما همانطور که گفته شد این یک تصور اشتباه است. برای مثال به دلیل برگزاری جلسات متعدد مدیریت با سایر بخش های درون سازمانی و برون سازمانی میز مدیریت یک عنصر تاثیر گذار است و همچنین میز رسپشن به دلیل این که اولین موردی است که مشتریان در لحظه اول و ورود به سازمان با آن رودررو می شوند حتما باید به ظاهر این دو میز به شکل اساسی تری نگاه کرد و هنگام انتخاب آن وسواس بیشتری به خرج داد.

این نکته  را هم در نظر بگیرید که محصول و میز های اداری شما امکان سفارشی سازی دارد و در رنگ های مختلف و روکش هایی با جنس متفاوت طراحی و تولید می شود.

۳

پس می توان گفت:

 • رعایت استانداردها در حین تولید میزهای اداری
 • در نظر گرفتن اصول ارگونومی
 • به ‌کارگیری مواد اولیه مرغوب و باکیفیت
 • زیبایی ظاهری محصولات
 • توجه به وزن و ابعاد میز های اداری از مهم ترین نکات حین انتخاب و خرید میز اداری است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

عوامل تاثیر گذار دیگر در خرید میز اداری

غیر از نکاتی که در بالا به آن اشاره شد عوامل مهم دیگری نیز وجود دارد که در خرید میز اداری باید به آن دقت شود تا رضایت بیشتری نسبت به خرید حس شود عواملی همچون تجهیزات و ماشین آلات خط تولید، خدمات پس از فروش و توان فنی تولید کننده. همچنین قابل ذکر است که باید توجه داشت که میز اداری برای کدام قسمت تهیه می شود زیرا هر کدام از آن ها ابعاد و کاربرد خاصی دارد و شیوه طراحی آن با توجه به کاربری آن و وسایل مورد نیازی که باید روی میز قرار بگیرد تغییر می کند.  

حرف پایانی

مجموعه ژاویز با سال ها سابقه در زمینه تولید پارتیشن و مبلمان اداری با کوله باری از تجربه همواره نیاز بازار را سنجیده و سعی کرده با طراحی و تولید محصولات با کیفیت نیاز مشتریان را رفع نماید و رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. اگر شما هم در این زمینه و یا سایر مسائل مربوط به دکوراسیون داخلی اداری نیاز به راهنمایی دارید می توانید با تیم فروش مجموعه ژاویز با شماره تماس 02144955754 در ارتباط باشید.