کارشناسان آگاه روز یکشنبه در گفت و گو با شبکه المیادین اضافه کردند: شناورها و تاسیسات دریایی اسرائیل همواره به شکل تصویری و یا اهداف حرارتی و راداری در تیررس مقاومت بوده و هستند. آن ها افزودند:  تصاویری که ستاد رسانه و اطلاع رسانی جنگ مقاومت اسلامی لبنان منتشر کرد، از دریچه دوربین حرارتی و پیشرفته متعلق به یک سلاح موشکی گرفته شده است که می تواندی روی اهداف دریایی اسرائیل قفل کند.این کارشناسان بیان کردند: این ویدیو نشان داد که برای تصویر برداری از شناورهای متجاوز اسرائیل نیاز به پهپاد ندارد و این تسلط اطلاعاتی حزب الله، سخن سید حسن نصرالله را در باره اینکه پهپادهای ارسالی به سوی میدان گازی کاریش فقط برای نشان دادن توان درگیری بود را ثابت می کند.

رژیم صهیونیستی

دیدار های مخفی روحانی با نمایندگان اسرائیل و آمریکا فیلم می شود

این منابع آگاه اضافه کردند: این ویدیو نشان می دهد که مقاومت بر تمام مساحت دریایی حضور اشغالگران اسرائیلی مسلط است.

کارشناسان گفتند: انتشار این فیلم در این زمان، نه تنها برای ارسال یک پیام نظامی بلکه با هدف ارسال پیام های سیاسی نیز بود.

همزمان با جلسه فوق العاده امروز یکشنبه کابینه اسرائیل و ورود میانجی آمریکایی به بیروت برای بحث درباره موضوع ترسیم مرزهای دریایی بین لبنان و فلسطین اشغالی، مقاومت اسلامی لبنان در پیامی ویدئویی به اسرائیل هشدار داد که اهداف این رژیم در تیررس مقاومت قرار داد و نباید وقت کشی کند.

پای داعش به اسرائیل نیز باز شده است

ستاد اطلاع رسانی جنگ مقاومت اسلامی لبنان این ویدئو را منتشر کرد که تصاویر و مختصات کشتی ها و سکویهای استخراج نفت و گاز در ساحل فلسطین اشغالی و اطلاعاتی درباره آن را نشان می دهد.

شبکه المنار لبنان با انتشار این ویدئو پیام آن به دشمن اسرائیلی را "در تیررس (هستید) ... بازی با زمان سودی ندارد"، اعلام کرد.

درپی تهدیدهای اخیر حزب الله لبنان و تاکید بر حق این کشور در بهره برداری از منابع نفتی و گازی خود در منطقه مورد مناقشه دریایی با فلسطین اشغالی، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی قرار است امروز یکشنبه جلسه‌ای فوق‌العاده را برای بررسی آخرین تحولات مرتبط با میدان گازی "کاریش" واقع در این منطقه برگزار کند.​