معرفی برندهای محبوب سال 1401

پس از گذشت بیش از  75 روز نظرسنجی گسترده برند محبوب و رقابت برندهای مطرح بازار ایران در جلب رأی هواداری و وفاداری به برندها، برندهای محبوب ایرانی سال 1401 در تاریخ 11 مردادماه در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما معرفی می‌شوند.

در این مراسم که به همت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، 3 برند محبوب هر گروه که بالاترین رأی را از طرف مصرف کنندگان کسب کرده‌اند، معرفی و تقدیر خواهد شد. در ضمن از بین مصرف‌کنندگانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند به قید قرعه از هواداران منتخب مردمی برندها نیز با اهدای جوایزی تقدیر به عمل می‌آید.

Picture1

بی شک جایگاه برند محبوب که توسط مخاطبین و مردم مشخص می‌شود، تعهدات سنگینی را بر دوش برندها خواهد گذاشت و آن پاسخگویی به حسن اعتماد و حمایت هواداران‌شان در بازار است. در ضمن گزارشات جامع محبوبیت و گزارشات پایش برند در گروه‌های مختلف کالا و خدمات جشنواره از طریق سایت رسمی جشنواره به آدرس www.irantopbrands.org  در اختیار برندها می‌باشد.

برندهای محبوب جهت کسب اطلاع بیشتر و حضور در مراسم جشن پایانی با دبیرخانه جشنواره به شماره 66072554 و 66072567 تماس حاصل نمایید.