امروزه ، ارز‌های دیجیتال ، در دنیا ، پیشرفتهای زیادی به خود دیده و فعالیتها در این زمینه، محدود به فضای مجازی نیست. در واقع هدف اصلی فعالیتها در این زمینه ، پیشرفت فرایند مالی جامعه جهانی از اسکناس‌های کاغذی متداول به سمت پول‌های مجازی و غیر کاغذی جدید است. ارز‌های دیجیتال در گذر زمان به حدی از پیشرفت رسیدند که سرمایه‌های بسیار زیادی در آن‌ها جابه‌جا می‌شود و به عنوان قطب اصلی سرمایه ‌گذاری حال حاضر شناخته می‌شود. رمزارزها یا همان ارزهای دیجیتال یکی از این پول‌های رایج مجازی است که به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است.

این صرافی تاکنون توانسته است فعالیت‌های زیادی برای بهبود وضعیت فعلی نقاط محروم جهان انجام دهد و در برخی از کشور‌ها شروع به فعالیت‌های عام المنفعه و امورخیریه کند. این کار‌ها نشان می‌دهد که فعالیت فضای مجازی ارز‌های دیجیتال در دنیای واقعی در نگاه و چارچوب منابع مالی نیست و به کار‌های خیریه نیز میتواند اختصاص ‌یابد.

۳۳

نقش ارز‌های دیجیتال در فعالیت‌های خیرخواهانه

ارز‌های دیجیتال بر پایه فناوری بلاک چین به وجود آمده و این فناوری برای انجام فعالیت‌های قانونی در دنیای ارز‌های دیجیتال طراحی شده است که زمینه انجام معاملات مالی کاملاً ایمن را برای کاربران فراهم می‌کند. روابط بدون مرز ارز‌های دیجیتال ، در حال حاضر با فناوری بلاک چین انجام می‌شود و به عنوان یک تغییر اساسی در تعاملات مالی بین‌المللی به شمار می‌رود. این تعاملات علاوه بر زمینه‌های مالی فعالیت‌های دیگری مثل یاری رساندن به نیازمندان را نیز شامل می‌شود.

برای تحقق این مسیر صرافی‌ کوینکس یک مرکز خیریه تأسیس کرده است که از این طریق بتوانند کار‌های خیرخواهانه را به سرتاسر مردم دنیا که دچار مشکلات مختلف هستند، برسانند. در این شرایط زمینه رعایت عدل و انصاف برای افراد مختلف جهان فراهم می‌شود و امکان استفاده از انواع نیاز‌های اساسی برای گذراندن زندگی ایجاد می‌شود. همچنین فساد و نابرابری‌ها به حداقل ممکن کاهش پیدا می‌کند.

۳۲

فعالیت‌های خیرخواهانه صرافی کوینکس در سطح بین‌المللی

در میان فعالیت گسترده صرافی‌های ارز دیجیتال در فضای مجازی و در حوزه مالی، برخی از این صرافی‌ها اقدام به انجام کار‌های خیریه می‌کنند. صرافی کوینکس به عنوان یکی از محبوبترین صرافی‌ها در سطح دنیا اقدام به انجام کار‌های خیرخواهانه برای کشور‌های مختلف کرده است.

فعالیت‌های خیریه این صرافی در حال حاضر نیز ادامه دارد و افراد نیازمند در قسمت‌های مختلف دنیا می‌توانند‌ امیدوار باشند که آینده درخشانی در انتظار آن‌ها است. همچنین خیلی از کودکان و نوجوانان سراسر دنیا می‌توانند به زندگی برابر و به دور از اختلاف طبقاتی فکر کنند. صرافی کوینکس در کشور ما همزمان با عید قربان یک رویداد خیریه برگزار کرده است.

۳۱

رویداد خیریه عید قربان در ایران ، توسط صرافی کوینکس

صرافی کوینکس به عنوان یکی از محبوب‌ترین صرافی‌ها در میان ایرانیان، اقدام به انجام کار‌های خیرخواهانه در عید قربان کرده است و پخت و پز غذا را برای بیش از 1000 نفر که شامل و همچنین توزیع آن بین نیازمندان مورد تایید خیریه و افراد زاغه نشین اطراف شهر را انجام داده است. این فعالیت‌ها فقط گوشه‌ای از کار‌های خیر صرافی کوینکس برای کمک به افراد نیازمند است. این صرافی مدتی است که کارهای خیر این چنینی در تمام دنیا انجام می‌دهد و به افراد نیازمند کمک می کند که حتی اگر شده برای یک لحظه هم احساس خوشحالی داشته باشند.

۳۰