حتما شما نیز از اقوام و نزدیکان خود شنیده‌اید که دوستانشان قصد ثبت شرکت در یک کشور دیگر دارند. حقیقت این است که عوامل مختلفی در پیشرفت کسب و کار در خارج از کشور دخیل هستند. در حال حاضر یکی از بهترین مقاصد راه اندازی کسب و کار، کشور امارات است. با تغییر شرایط ثبت شرکت در امارات، ایرانیان زیادی به این طریق اقامت این کشور را اخذ کرده‌اند. ثبت یک شرکت و اقامت دبی می‌تواند برای شما نیز نقطه عطفی در زندگی باشد. در ادامه به بررسی شرایط نوع اقامت و ثبت شرکت در این کشور می‌پردازیم.

1

اقامت دبی

اگر شما نیز مشتاق هستید اقامت امارات را بگیرید، بهتر است راه‌های مختلف گرفتن اقامت را بدانید. با این شناخت می‌توانید تصمیم بگیرید که باید از کجا شروع کنید. برای اقامت دبی چهار راه مختلف وجود دارد. خرید خانه، تحصیل، کار و ثبت شرکت گزینه‌های مختلفی است که شما می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. با بررسی شرایط هر یک به این نتیجه خواهید رسید که ثبت شرکت بهترین روش برای اخذ اقامت کشور امارات است. اگر کسب و کاری در کشور دارید و قصد توسعه آن به بازار بین‌المللی را دارید، نباید وقت را تلف کنید. به این طریق شما در کمترین زمان ممکن مالک صددرصدی یک شرکت می‌شوید و اقامت 3 ساله که قابل تمدید است، دریافت می‌کنید.

ثبت شرکت در دبی

همانطور که می‌دانید در یک دهه گذشته در کشور امارات پروژه‌های تجاری بسیار بزرگی انجام شده و این کشور را بیش از پیش برای سرمایه‌گذاری جذاب کرده است. بسیاری از بازرگانان و تاجران به دلیل قوانین ساده گمرکی، اداری و مالی به تعامل تجاری با این کشور روی آورده‌اند. در چند سال اخیر سخت‌گیری‌های خاصی برای ایرانیان وجود داشت که با تغییر شرایط و قوانین جدید امارات، کار برای تاجران ایرانی نیز آسان شده است. در ادامه به مراحل ثبت شرکت در دبی اشاره می‌کنیم.

مراحل ثبت شرکت در کشور امارات

شاید باورتان نشود اما اگر راهنمای کاربلدی انتخاب کنید، تمام مراحل را می‌توانید در 10 روز به اتمام برسانید و در دبی به کسب و کار خود ادامه دهید. در گام اول باید پرونده شما توسط شرکتی که می‌خواهید از آنها کمک بگیرید به طور کامل بررسی شود تا بهترین برنامه برای شما چیده شود. با پیگیری پرونده و انجام مراحل اولیه لازم است شما ویزای توریستی دریافت کنید. اگر انواع ویزای دبی را بشناسید می‌دانید که ساده‌ترین راه برای سفر به این کشور ویزای توریستی است.

2

با اخذ این ویزا برای انجام مراحل بعدی باید به امارات سفر کنید. در دبی پرونده شما توسط سازمان توسعه اقتصادی امارات بررسی می‌شود و با تایید این سازمان شما هزینه‌های مربوط به ثبت شرکت و اقامت دبی را پرداخت می‌کنید. برخی از مراحل روتین اداری طی شده و مجوز کسب و کار شما صادر می‌شود. با سپری کردن این مراحل شما می‌تواید کارهای اقامت دبی را پیگیری کنید و آی دی کارت خود را بگیرید. افتتاح حساب بانکی آخرین مرحله است و بعد از آن شما می‌توانید تجارت خود را استارت بزنید و برای اخذ اقامت خانواده و یا صدور جاب آفر اقدام کنید.

مزایای ثبت شرکت در دبی

افرادی که قصد مهاجرت به دبی را دارند، این نکته را در نظر داشته باشند که با ثبت شرکت می‌توانند کارهای بسیار بزرگی در این کشور انجام دهند. در ادامه می‌خواهیم به چند مورد از مزایای راه‌اندازی کسب و کار در دبی اشاره کنیم.

موقعیت استراتژیک

هیچ کس نمی‌تواند منکر شود که دبی یک موقعیت استراتژیک عالی در تجارت بین‌المللی دارد. کاملا بدیهی است که امارات نقطه اتصال مشتریان آمریکا، آفریقا، آسیا و اروپا به یکدیگر است. همه می‌دانند که صادرات و واردات در این کشور به آسانی انجام می‌شود و مشکلات گمرکی و ... ندارد.

مالکیت صددرصدی

در سال‌های اخیر هر شخص خارجی با ثبت شرکت، یک کفیل نیز از کشور باید به سازمان توسعه اقتصادی معرفی می‌کرد که 51 درصد از شرکت را صاحب بود. با تغییر قوانین در امارات، هر فردی صاحب صددرصدی شرکت خودش است و دیگر نیازی به معرفی شریک ندارد. به همین دلیل اقامت دبی به این روش بسیار ایده‌آل شده است.

مزایای دیگر

زیرساخت خوب قوانین در امارات باعث صرفه‌جویی در مالیات، ایجاد فرصت‌های جدید و ... شده است. عدم نیاز به مدرک تحصیلی و کارمند بیمه‌ای و ... از مزایای دیگر محسوب می‌شوند. هزینه زندگی دبی در مقایسه با کانادا و کشورهای اروپایی بسیار کمتر است که مزیت بسیار مهمی به شمار می‌رود.

همکاری با شرکت معتبر

با در نظر داشتن این‌که مهاجرت به دبی و دریافت اقامت امارات در مقایسه با کانادا و کشورهای اروپایی نظیر هلند، سوئیس و ... بسیار آسان‌تر است، افراد زیادی تمایل به اخذ اقامت دبی را دارند. توجه داشته باشید که با ثبت شرکت در این کشور، شما می‌توانید به عنوان کارمند در شرکت‌های دیگر نیز مشغول به کار شوید. در این راستا لازم شما به یک شرکت معتبر مراجعه کنید که کاوردیل یکی از معتبرترین شرکت‌ها در این زمینه است.

حتما می‌دانید که در این مقاله نمی‌توان جزئیات کامل را آورد و بهتر است شما برای ثبت شرکت در کشور امارات و اخذ اقامت با جزئیات کار بیشتر آشنا شوید. شما می‌توانید برای مطالعه و گرفتن راهنمایی بیشتر در سایت کاوردیل اطلاعات خود را ثبت کنید و با مشاورین این شرکت در ارتباط باشید. بدون شک مشاورین این سایت در پاسخ به سوالات شما کوتاهی نخواهند کرد و بهترین راه‌حل‌ها را برای مشکلات شما پیشنهاد می‌دهند.

جمع بندی

افراد زیادی به دنبال اخذ اقامت در کشورهای خارجی هستند و می‌خواهند برخی از محدودیت‌ها را از میان بردارند. انتخاب کشور مناسب در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. با توجه به این‌که امارات محدودیت‌های لازم را برای ایرانیان از میان برداشته، سفر به امارات و شروع کسب و کار جهانی در این کشور گزینه بسیار ایده‌آلی شده است. با ثبت شرکت و دریافت اقامت دبی می‌توان به تجارت‌های بین‌المللی مشغول شد. از مزایای ثبت شرکت در دبی می‌توان به هزینه زندگی پایین نسبت به کانادا، گرفتن اقامت برای خانواده، شروع به کار به عنوان کارمند در یک شرکت دیگر و ... اشاره کرد.

از شرکت‌های معتبری که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند، می‌توان کاوردیل را نام برد. مشاوره رایگان با شرکت کاوردیل (Coverdale) فرصت خوبی است تا شما اطلاعات لازم را در ارتباط با ثبت شرکت و دریافت اقامه 3 ساله کسب کنید.