با توجه به گران شدن ارز و طلا ، خیلی از افراد این اموال گران بها را خریداری کرده و در خانه هایشان نگهداری می کنند،از همین رو سرقت از منازل در این هشت ماه،رشد 19 درصدی داشته و بیشتر سرقت ها از منازلی بوده که از سیستم های حفاظتی و امنیتی بر خوردار نبوده اند.

بیشتر افرادی که صاحب خانه هستند بر این باورند که هنگام ترک خانه می توانند با قفل درب و پنجره و یا درب ضد سرقت ، جلوی سرقت از منازل را بگیرند.از همین رو هنگام ترک خانه و یا رفتن به مسافرت فقط بر قفل درب و پنجره اکتفا می کنند.

بر طبق آمار،سارقان بیشترین سرقت را از منازلی که فاقد سیستم امنیتی هستند انجام می دهند،زیرا سرقت از منازلی که دارای دزدگیر اماکن و یا انواع سیستم های حفاظتی دیگر می باشد؛وقت گیر و زمان بر است.

ما در این مقاله قصد داریم دلایل اهمیت نصب دزدگیر منزل و سنسور های آن را برای شما بگوییم تا دیگر بدون اضطراب و نگرانی،اموال گرانبها و ارزشمند خود را در خانه نگهداری کنید و با خیالی آسوده منزل،مغازه،ویلا و... خود را ترک کنید.

دزدگیر اماکن

امروزه با افزایش سرقت منازل، افراد در جهت تامین امنیت منزل خود اقداماتی انجام می دهند. از جمله مهم ترین اقدامات لازم برای تامین امنیت خانه، خرید و نصب دزدگیر اماکن می باشد. همان طور که می دانید مدل ها و برند های مختلفی از دزدگیر اماکن در بازار عرضه می شود که همین موضوع سبب سخت شدن انتخاب گردیده است.یک موضوعی که هنگام خرید دزدگیر اماکن باید به آن توجه کنید این است که این دستگاه به تنهایی کاربردی ندارد،و باید به همراه آن سنسور نیز خریداری شود.

از انواع دزدگیر منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

·دزدگیر اماکن ساده

دزدگیر خانه ساده یکی از قدیمی ترین و ساده ترین نوع دزدگیر اماکن به شمار می آید و هشدار آن فقط از طریق صدای آژیر می باشد.

·دزدگیر اماکن با خط ثابت شهری

دزدگیر خانه با خط ثابت شهری فقط به خطوط شهری وصل می شود و یکی از عیب های این دزدگیر این است که سارق می تواند با قطع خطوط شهری ، مانع کار کردن دستگاه شود و دستگاه قابلیت تماس گرفتن را از دست بدهد.

·دزدگیر اماکن سیمکارتی

از جدیدترین نوع دزدگیر اماکن می توان به دزدگیر منزل سیمکارتی اشاره کرد که سیم کارت خور هستند و سارق نمی تواند با قطع برق و ... مانع کار کردن دستگاه شود.این دزدگیر منزل امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از پر طرفدار ترین دزدگیر برای خانه ها محسوب می شود.اطلاع رسانی این دزدگیر خانه ها علاوه بر صدای آژیر ، از طریق تماس تلفن و پیامک نیز امکان پذیر می باشد.

یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید دزدگیر اماکن و انواع سیستم های حفاظتی ، برند فایروال می باشد . از معروف ترین مدل های دزدگیر اماکن این برند می تواند به مدل f7، f9 ، f10 اشاره کرد.

دزدگیر اماکن f10 یک دزدگیر منزل پیشرفته و هوشمند می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.از این دزدگیر خانه سیمکارتی شما می توانید در جهت کنترل سیستم های برقی خانه،ویلا و ... خود نیز استفاده کنید.شما می توانید هنگامی که در سفر و یا دور از منزل خود هستید ، از طریق اپلیکیشن دزدگیر منزل f10 ، برق خانه ی خود را در ساعت های دلخواهی روشن و یا خاموش کنید.

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

انواع سنسور های دزدگیر اماکن

از انواع سنسور های مهم دزدگیر اماکن می توان به سنسور حرکتی ، سنسور مگنت ، سنسور ضربه ، سنسور دود و... اشاره کرد.

سنسور حرکتی

این سنسور از مهم ترین سنسور های دزدگیر منزل محسوب می شود.شما می توانید از این سنسور هم در محیط خارجی و هم داخلی خانه ی خود استفاده کنید.وظیفه ی اصلی این سنسور تشخیص حرکت غیر مجاز می باشد ، و به محض تشخیص کوچترین حرکت انسان ، موجود زنده و ... این سنسور فعال می شود و شروع به فرستادن سیگنال به دزدگیر اماکن می کند و آژیر به صدا در می آید.

سنسور مگنت

این سنسور یکی از سنسور های پر استفاده در لای در درب ، پنجره ، کمد و ... می باشد. سنسور مگنت از 2 قطعه مغناطیسی تشکیل شده است و به هنگام فاصله گرفتن این دو قطعه از هم ، سنسور مگنت فعال می شود و شروع به فرستادن سیگنال به دزدگیر منزل می کند و آژیر دزدگیر به صدا در می آید.

سنسور ضربه

وظیفه ی اصلی سنسور ضربه،تشخیص ضربه می باشد.از این سنسور بیشتر بر روی درب،پنجره ی شیشه ای استفاده می کنند و زمانیکه کوچکترین ضربه به در و یا پنجره وارد شود این سنسور فعال می شود و شروع به فرستادن سیگنال به دزدگیر خانه می کند.

سنسور دود

خیلی از ساختمان ها به دلیل نشتی گاز،دچار خسارت های زیان بار از لحاظ جانی،مالی و ... می شوند که این خسارت ها جبران ناپذیر می باشند.وظیفه ی اصلی سنسور دود ، تشخیص دود می باشد.این سنسور را بیشتر در آشپزخانه،انباری و محل هایی که امکان آتش سوزی وجود دارد استفاده می کنند.

نصب دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر منزل

با نصب دزدگیر منزل و انواع سنسور های آن ،شما می توانید با خیالی آسوده منزل خود را ترک کنید و یا اموال گرانبهای خود را در خانه نگهداری کنید.یکی از معتبر ترین فروشگاه ها در زمینه خرید دزدگیر منزل و انواع سیستم های حفاظتی دیگر می توان به فروشگاه اینصب اشاره کرد.این فروشگاه تمامی محصولات از بهترین و برترین برند ها را دارد و شما می توانید قیمت و مشحصات هر محصول را مشاهده و مقایسه کنید.

این فروشگاه برای اشخاصی که ساکن تهران می باشند نصب در محل نیز دازد و تمامی محصولات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می گردد.