شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های اسرائیلی نوشت: شمار تعرض‌ها در ارتش اسرائیل روز به روز افزایش پیدا می‌کند و بین نظامیان پسر و دختر اسرائیل خدمت نظام گسترش فراوانی پیدا کرده است.

اسرائیل

دیدار های مخفی روحانی با نمایندگان اسرائیل و آمریکا فیلم می شود

در این بین خبرنگار شبکه کان (رادیو و تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی) در توجیه افزایش شکایت‌ها از تعرض و تجاوز در ارتش اسرائیل، ادعا کرد: علت اصلی این افزایش به‌دلیل افزایش اعتماد قربانیان به ساختار پیگیری داخل ارتش است، امری که منجر به شجاعت این افراد برای طرح شکایت شده است.

پای داعش به اسرائیل نیز باز شده است

با این حال این خبرنگار اعتراف می‌کند: ما در مقابل بیش از دو برابر شدن این ارقام هستیم و از 22 مورد شکایت تجاوز به 46 مورد تجاوز جنسی رسیده است، که رقمی بزرگ محسوب می‌شود، در حالی که رقم تعرض و ایجاد مزاحمت‌های جنسی داخل ارتش اسرائیل نیز در این مدت 1567 مورد اعلام شده است که باز هم رقمی بسیار نگران‌کننده است.

زوج اسرائیلی فرزندشان را ۱۴ سال در قفس حبس کردند+عکس

گفتنی است این شبکه رادیو و تلویزیون اسرائیلی ماه گذشته نیز خبر داده بود طی 6 ماه اول سال 2022 میلادی 11 مورد خودکشی داخل ارتش اسرائیل به ثبت رسیده است این در حالی است که آمار خودکشی در تمام سال 2021 فقط 11 مورد بود و این رقم برای سال قبل از آن 9 مورد اعلام شد.