یکی از دغدغه های نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن برای منازلی که محلی برای سیم کشی توکار دزدگیر در نظر نگرفته شده استفاده از دزدگیر اماکن بیسیم است.دزدگیر اماکن بیسیم انواع مختلفی دارد که هر کدام سطح متفاوتی از امکانات را ارائه می دهد.دزدگیر اماکن بیسیم یکی از بهترین انواع دزدگیر اماکن محسوب میشود.

به گزارش پارس نیوز به نقل از آیملز: دزدگیر های اماکن بیسیم به لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد. نداشتن محدودیت نصب از ویژگی بارز آن محسوب میشود. در این مقاله به سوال "چرا باید از دزدگیر اماکن بیسیم استفاده کنیم ؟" پاسخ می دهیم و به بررسی نکات قابل توجه آن می پردازیم .

دزدگیر اماکن بیسیم به زبان ساده یعنی هر سنسور ی را هر جایی که  نیاز بود بدون درد سر نصب کن.

یک دزدگیر اماکن را درنظر بگیرید، این دزدگیر اماکن دارای مقدار مشخصی سنسور  و آژیر  است. به منظور امنیت منزل شما این سنسور ها  در نقاط ورودی و کلیدی و آژیر ها در مکان هایی دور از دسترس سارقین باید نصب شود.

بیایید تصور کنید که نیاز به سیم کشی ندارید و جدا از هزینه سیم و سیم کشی بحث ظاهر کار هم زشت نمیشود و ریسک بریده شدن کابل هم از بین میرود. دزدگیر اماکن بیسیم یا  Wireless Home Alarm System که توسط آیملز عرضه میشود.حاصل یک ارتباط کد شده پایدار است که توسط تیم حرفه ای طراحی مخابراتی ، طراحی شده است.از آنجایی که ارتباط در این دزدگیر اماکن بیسیم است می توان چندین آژیر به آن متصل نمود.

Untitled-2--3426c169-593b-40a1-83f7-24d7456dc1de

دزدگیر بیسیم چه کاربردی دارد؟ از نصب تا جابجایی

دزدگیر اماکن بیسیم با ارتباطی پایدار و عالی می تواند ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به آن می پردازیم .

فاصله زیاد

میتوانید سنسور های تشخیص را خیلی دورتر از پنل مرکزی نصب کنید. به کمک تقویت سیگنال میتوانید فاصله دور را هم با سیستم امنیتی خود پوشش دهید.

جابجایی راحت

خیلی از متقاصیان دزدگیر اماکن مستاجر هستند و یا صاحب خانه هایی هستند که میخواهند اسباب کشی کنند. یکی از دغدغه های آنها سیم کشی دزدگیر اماکن می باشد که باید در زمان های اساس کشی برای جمع آوی سیم ها و دزدگیر به کمک نصاب دزدگیر در هنگام تخلیه خانه  و در خانه ی جدید نصب و سیم کشی مجدد گردد.در دزگیر های منزل بیسیم دیگر از این موضوع خبری نیست.

بریده شدن سیم

دیگر بریده شدن سیم دغدغه محصوب نمیشود با دزدگیر اماکن بیسیم. اگر زمانی سیم سنسور بریده شود و یا هر اختلالی که مربوط به سیم سنسور میتواند باشد . باید در نظر گرفت که این موارد در دزدگیر های اماکن بیسیم نقشی ندارد. دیگر سیمی در کار نیست.

مزایای دزدگیر اماکن بیسیم - امنیت فوق العاده و قابلیت گسترش پذیری

یک دزدگیر اماکن بیسیم می تواند هم دزدگیر باشد هم سیستم اعلان حریق . به دوربین مداربسته نیز مجهز باشد و از هر جای دنیا قابل کنترل است. اکثر دزدگیر های بیسیم خود نصب نیز می باشد. یعنی در طراحی دزدگیر بیسیم جوری عمل می کنند که خود شما نیز بتوانید دزدگیرخود را نصب یا تنظیم کنید.

Untitled-3--ed61a2e5-3c63-4c38-aa7f-aaf97a4319b3

از کجا دزدگیر اماکن بیسیم بخریم ؟ آیملز نامی آشنا در صنعت دزدگیر اماکن بیسیم با تنوعی از سنسور ها و لوازم امنیتی بیسیم

دزدگیر های اماکن بیسیم به خاطر امکانات بیسیم و ویژگی های فنی و امنیتی فوق العاده انتخاب مناسب برای کاربراین حرفه ای دزدگیر است.به غیر از کاربرد های گفته شده در متن قابلیت های هوشمند و روش های مقابله با سرقت خاص این نوع از دزدگیر ها قابل بحث است.آیملز با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه امنیت بیسیم و خدمات امنیتی دزدگیر اماکن بیسیم و سنسور های تشخیص نفوذ و آژیر و دوربین امنیتی را عرضه میکند.در آیملز امکان خرید سیستم امنیتی بیسیم با تعداد سنسور مورد نیاز فراهم شده است.

سنسور های بییسم آیملز درانواع مختلف مانند شکست شیشه و سنسور لرزشی و سنسور بیم خطی و .... می

 باشد. کنترل از طریق ایترنت با سرعت بالا و امکان مشاهده تصاویر محیط نیز مهیا شده است. امکان تهییه گزارش ورود و خروج افراد و سطح دسترسی استفاده از دزدگیر نیز در دسترس است.

با خرید دزدگیر اماکن بیسیم آیملز، سیستم امنیتی خود را در سریعترین زمان راه اندازی کنید و منزل خود را ایمن نمایید.

امکان استفاده از دزدگیر اماکن بیسیم توسط افراد با سطح دسترسی متفاوت نیز می باشد.مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حوزه امنیت به صورت رایگان میباشد.