محمد پولادگر معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز جلسه‌ای با چند رئیس فدراسیون در خصوص بودجه داشت اما درگیری پیش آمده بین او و همین طور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی باعث شد تا جلسه با روسای فدراسیون‌های دیگر لغو شود. ماجرا از این قرار است که مجلس بودجه ۷۰ میلیاردی را برای کشتی در نظر گرفته و محمد پولادگر نیز بر این باور بود چون کشتی این بودجه را می‌گیرد نیازی ندارد از وزارت ورزش بودجه‌ای دریافت کند که بر همین اساس بودجه کشتی صفر شد.

کشتی

علیرضا گودرزی، کشتی‌گیر جوانی که «تختی» شد

در ابتدای جلسه علیرضا دبیر گزارشاتی از ساخت و سازهای صورت گرفته در آزادی و همین طور برنامه‌های این فدراسیون ارائه کرد که پولادگر بعد از شنیدن تمام صحبت های دبیر اعلام کرد بودجه این فدراسیون صفر خواهد شد چرا که فدراسیون بودجه خود را از مجلس دریافت کرده است. این موضوع باعث شد تا درگیری شدید لفظی بین دبیر و پولادگر پیش بیاید.

کشتی گرفتن شاهرخ استخری با نبات خانمش + عکس

سال گذشته علیرضا دبیر بودجه ۵۰ میلیاردی را درخواست کرده بود که مسعود سلطانی‌فر وزیر سابق ورزش اعلام کرد بودجه ۳۸-۹ میلیاردی تصویب شود در مقابل کمک‌هایی به کشتی خواهد شد. 

علیرضا دبیر امروز در جلسه با معاون وزیر اعلام کرده بیش از ۳۰ میلیارد در کشتی هزینه کرده در حالی که علی الحساب ۳ میلیارد به حساب این فدراسیون واریز شده است. وی تاکید دارد که پولادگر با کشتی مشکل دارد و قطع بودجه خیانت به این رشته است‌.

معروف‎ترین کشتی گیر زن دنیا حجاب پوشید!+ عکس