اگر شما هم از جمله افرادی هستید که سفرهای دسته جمعی را دوست دارید، حتما با مشکل وسیله نقیله موجه هستید. ظرفیت خودرو های سواری محدود است و نمی تواند به صورت دسته حمعی با آن سفر کرد. استفاده از چندین سواری هم نه از نظر اقتصادی به صرفه است و نه از نظر ایمنی.البته که استاده از چند وسیله سواری لذت طی کردن مسیر به صورت دسته جمعی را از شما خواهد گرفت. یکی از بهترین راه حل ها برای داشتن نهایت لذت در سفر استفاده از سرویس های اجاره ون ، میدل باس و اتوبوس می باشد.

اجاره ون دربستی

اگر شما در فکر برگزاری یک سفر با تعداد متوسط هستید و تعداد همسفران شما از 18 نفر بیشتر نمی شود، استفاده از این سرویس مناسب شما است. شما می توانید با اجاره ون به همراه راننده به راحتی همراه با 18 نر از دوستان خود به مسیر دلخواهتان بروید. همچنین خستگی رانندگی را دیگر حس نخواهید کرد.

ون ها، مدل های متفاوتی دارند و می توانید از مدل های معمولی تا ون های تشریفاتی برای اجاره ون استفاده کنید. امکانات رفاهی موجود در این ون ها متفاوت بوده و هر یک قیمت خاص خودشان را دارند.

اجاره ون دربستی

اجاره مینی بوس

مینی بوس ها، خودرو هایی هستند که ظرفیتی بالاتر از ون و کمتر از اتوبوس ها دارند. از مینی بوس های تشریفاتی و VIP گرفته تا مینی بوس های معمولی، همگی امکان اجاره به همراه راننده را دارند. برای انتخاب مینی بوس مورد نظر برای اجاره مینی بوس ابتدا باید تعداد نفرات و مسیر مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس به انتخاب مینی بوس مورد نظر خودتان بپردازید. هر کدام از مینی بوس ها مناسب تعداد نفر و مسیر خاصی است. به طور مثال مینی بوس های تشریفاتی برای مسیر های طولانی مدت مناسب است و باعث عدم خستگی شما در طول سفر می شود ولی استفاده از این مینی بوس ها در مسیرهای کوتاه باعث افزایش هزینه ها برای شما می گردد.

اجاره مینی بوس

اجاره میدل باس

میدل باس ها، اتوبوس هایی در ابعاد کوچک تر هستند. استفاده از میدل باس به مرور زمان در حال افزایش است. این خودرو ها، ظرفیت بالایی دارند و شما می توانید از آنها برای سفر های با تعداد همسفر زیاد استفاده نمایید. امکانات رفاهی مطلوب و ظاهر مناسب این خودرو ها باعث شده تا موارد استفاده از میدل باس ها به سرعت رو به افزایش باشد.

اگر شما در مراحل آماده سازی برای سفری با تعداد همسفران 25 الی 30 نفر هستید، اجاره میدل باس یک پیشنهاد خوب برای این سفر شما به شمار می رود.

اجاره اتوبوس

اتوبوس ها، پر ظرفیت ترین وسایل حمل و نقل عمومی به صورت خودرویی می باشند. اگر شما قصد یک سفر شلوغ و پر جمعیت را دارید، اجاره اتوبوس برای شما بهترین انتخاب است. اتوبوس ها ظرفیت بالایی دارند و با تعدد مدلهایی که دارند می توانند نیاز تمام اقشار را برطرف نمایند.

اتوبوس های VIP می تواند وسیله ای ایده آل برای سفر های طولانی مدت شما باشد.امکانات رفاهی و سیستم صوتی مناسب اتوبوس های VIP این وسیله را به وسیله ای مناسب برای تورهای گردشگری تبدیل می نماید.

اجاره اتوبوس

نحوه اجاره خودرو

اتوآبان بی شک یکی از با سابقه ترین مراکز اجاره خودرو می باشد.مکان مشاوره رایگان برای انتخاب مدل خودرو مد نظر می تواند به شما در انتخاب و تجربه سفر بهتر کمک کند. کافی است تا با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید تا بهترین مسیر برای اجاره وسیله نقیله مد نظرتان را به شما نشان دهند.