خرید سنسور القایی از مراکز معتبر

امکان خرید سنسور القایی  از مراکز معتبر به روش های مختلفی وجود دارد. مشتریان و متقاضیان می توانند ظرف مدت زمان کوتاه این محصول را خریداری کنند. سنسورهای القایی به سنسورهای بدون تماس معروف می باشند؛ به همین خاطر است که به آنها سنسور الکترومغناطیسی نیز گفته می شود. این نوع سنسور می‌تواند در برابر فلزات عکس العمل نشان دهد. به دلیل کارایی و کاربرد بسیار زیاد این سنسور، افراد زیادی تمایل به خرید عمده و کلی آن دارند. نمایندگی هایی که در زمینه عرضه و توزیع این محصولات به صورت حرفه ای فعالیت می کنند، در تلاشند تا محصولی تضمین شده را به فروش برسانند. 

سنسور القایی از جمله پرکاربردترین نوع سنسور در صنعت به شمار می‌رود. این نوع سنسورها توانایی تشخیص حرکت موقعیت و یا حرکت اجسام را بدون تماس فیزیکی دارند. امکان دریافت مشاوره های تخصصی از طریق کارشناسان متخصص وجود دارد. داشتن اطلاعات تخصصی و حرفه‌ای در این زمینه، موجب انتخاب بهترین نوع کالا خواهد شد. سنسور های القایی دارای برندهای گوناگونی هستند که سنسور القایی با برند آکوسنس  Akusenseو برند پکاسنس از جمله معروفترین و بهترین برند ها  در بازار می باشند. کیفیت بالای این سنسورها سبب افزایش میزان فروش این محصول در بازار داخلی شده است. سنسورهای بدون تماس دارای کارایی بسیار زیادی بوده و از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند. این مجموعه دارای کادری مجرب بوده و به عنوان بزرگترین و بهترین تامین کننده انواع سنسور القایی و سنسور نوری شناخته شده است.

سنسور القایی با کیفیت

تفاوت سنسور های نوری با القایی

سنسور نوری و سنسور القایی دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشند. در این مطلب قصد داریم که چهار تفاوت مهم سنسورهای القایی و نوری را برای شما شرح دهیم.   این سنسورها به دلیل آن که دارای ساختار متفاوتی هستند، از نظر کاربرد نیز با یکدیگر تفاوت دارند. معمولاً سنسور های القایی برای تشخیص قطعات فلزی کاربرد دارند؛ در حالی که سنسورهای نوری جهت تشخیص کنتراست، شمارش اشیا و مرتب کردن اشیا بر روی نوار نقاله مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات با استفاده از بهترین نوع تجهیزات و قطعات تهیه و تولید شده‌اند؛ به همین علت است که از قدرت تشخیص بالایی برخوردار هستند.

از دیگر تفاوت های این دو نوع سنسور میتوان به نحوه عملکرد آنها اشاره کرد. سنسور های القایی دارای میدان مغناطیسی هستنند. میدان مغناطیسی، جریانی را ایجاد می کند که این سنسور می تواند اجسام فلزی را تشخیص دهد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید اساس و پایه عملکرد سنسورهای نوری، دریافت و ارسال نور می باشد.

 توانایی تشخیص اجسام و فاصله آنها در سنسورهای نوری و القایی متفاوت است. سنسورهای القایی می توانند تا حداکثر ۵ سانتیمتر اجسام فلزی و فلزات را تشخیص دهند.  سنسورهای نوری می توانند اشیا را تا فاصله ۱۰ سانتی متری تشخیص دهند. اما باید بدانید که این سنسور ها توانایی تشخیص اشیا شفاف که نور را از خود عبور میدهند، ندارند. تفاوت اصلی این دو نوع سنسور، میزان تاثیر پذیری آن ها از عوامل محیطی می باشد. سنسورهای القایی مقاوم ترین نوع سنسورها در برابر عوامل محیطی شناخته شده‌اند؛ به همین دلیل است که در شرایط محیطی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.  کارایی و عملکرد سنسور نوری بر اثر گرد و غبار کاهش پیدا میکند. 

 

سنسور القایی برند اکوسنس

کاربرد انواع سنسورهای القایی 

انواع سنسورهای القایی با برندهای گوناگون در بازار وجود دارند که دارای کارایی و کاربرد بسیار زیادی می باشند. امروزه دستگاه ها و ابزار های گوناگونی ساخته شده اند که از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی از مهمترین دستگاه های الکتریکی که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند، سنسورهای مجاورتی هستند؛ این سنسورهای مجاورتی شامل سنسور های القایی، سنسور های نوری و سنسور خازنی می باشند. این سنسورها از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند و شما می توانید برای مدت طولانی از این محصولات استفاده کنید. یکی از مهمترین کارایی و کاربرد این محصول آن است که معمولاً از این کالا برای شمارش قطعات در سیستم استفاده می کنند. این محصولات در صنعت خودروسازی برای مونتاژ بدنه اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سنسور القایی می تواند به راحتی قطعات فلزی شکسته دستگاه های مختلف صنعتی را تشخیص دهد به همین علت است که مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. از این محصول برای کنترل سیستم نقاله در کارخانجات و شرکتهای تولید کننده استفاده می کنند. این محصولات قابلیت تشخیص کوچکترین تغییرات، در  دندانه های چرخدنده های فلزی را دارند. این محصولات در کارواش های اتوماتیک مورد توجه قرار گرفته اند. این سنسور قابلیت شناسایی موقعیت تجهیزات مختلف و غلتک های نوار نقاله را دارد. میزان تولید این محصول به دلیل کاربرد فراوان به شدت افزایش پیدا کرده است. 

بهترین نوع سنسور القایی

قیمت سنسور القایی

قیمت سنسور القایی در بازار متغیر بوده و ما نمی توانیم قیمت ثابتی را برای این محصول در نظر بگیریم. عوامل گوناگونی بر قیمت این کالا تاثیرگذار بوده که موجب افزایش و یا کاهش قیمت نهایی محصول می شوند. به طور کلی می‌توان گفت که میزان کیفیت این سنسور می تواند تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی کالا داشته باشد. به عبارت دیگر هر چه کیفیت این محصول و طول عمر آن بیشتر باشد، در نتیجه قیمت این کالا افزایش پیدا خواهد کرد. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این نوع سنسورها، راندمان و کارایی محصول است. هرچه سنسور های القایی عملکرد بهتری داشته باشند و بتوانند خواسته های خریدار را برآورده کنند، از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود. این سنسورها در ابعاد و شکل های گوناگونی طراحی و تولید شده اند. انواع سایز ها و ابعاد این محصول دارای قیمت های گوناگونی می باشند.

یکی از مولفه های تاثیرگذار بر تعیین قیمت این کالا میزان دقت سنسور می باشد.  سنسور هایی که دارای درصد دقت بالاتری هستند، مسلماً قیمت بیشتری دارند و خریداران برای تهیه و خرید این محصول باید هزینه بیشتری را بپردازند. میزان کیفیت و عملکرد بی نظیر این کالا موجب جلب رضایت مشتریان و خریداران شده است. در نهایت شما می توانید برای استعلام قیمت سنسور القایی با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید. پس از مشاهده محصولات و مقایسه آنها از نظر کیفیت و قیمت اقدام به خرید بهترین نوع محصول نمایید. قیمت مناسب این محصول تاثیر بسیار زیادی در افزایش میزان فروش دارد.

 

قیمت انواع سنسور های القایی