تصادف رانندگی و به زبان فارسی دری « حادثه ترافیکی » میباشد. تصادف رانندگی به حادثهٔ ترافیک خیابانی یا جاده‌ای می‌گویند که در آن دست کم یک وسیلهٔ نقلیهٔ خیابانی با یک وسیلهٔ نقلیهٔ دیگر، یا با یک کاربر (استفاده‌کننده) راه دیگر، یا یک جسم ثابت در کنار جاده، ویا با خودرو دیگر که معمولاً آسیب مالی یا جانی در پی دارد، برخورد کرده باشد. تصادف رانندگی یکی از عوامل اصلی مرگ در کشورهای جهان می‌باشد.

تصادف رانندگی

بازیگر «معمای شاه» در تصادف رانندگی جان باخت

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از انحراف یک اتوبوس و برخورد با پنج خودرو خبر داد. محمد جمشیدی اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، حادثه انحراف یک دستگاه اتوبوس درون‌شهری در بلوار شهید بهشتی بعد از پل حصارک اعلام شد.​​​​​​​

این مسئول اضافه کرد: در این حادثه اتوبوس از مسیر غرب به شرق  بلوار شهید بهشتی بعد از پل حصارک به لاین مخالف خارج و منجر به برخورد با پنج دستگاه خودروی سواری شده بود.

درگذشت یک خبرنگار در تصادف رانندگی

جمشیدی افزود: این حادثه منجر به محبوس شدن هدایت‌کننده یک دستگاه خودروی پراید (مذکر حدوداً ۴۰ ساله) شده بود که خوشبختانه با حضور به‌موقع آتش‌نشانان، این فرد نجات‌یافته و تحویل عوامل اورژانس شد.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج برای امدادرسانی به این حادثه ۱۷ نفر نیروی عملیاتی به همراه پنج خودروی امدادی از ایستگاه‌های ۱۱۹، ۱۰۶، ۱۰۲ به محل اعزام شدند.

فوتبالیست معروف در تصادف رانندگی کشته شد!

تصادف رانندگی