به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ایلام سید جلال نورموسوی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شرکت گاز استان ایلام اظهار داشت: در مناطق روستایی نیز با انجام گازرسانی به هفت هزار روستای باقیمانده کشور طی ۲ سال آینده، شرکت گاز کار گازرسانی در کشور تکمیل خواهد کرد.

گازرسانی

اولتیماتوم ۴۸ ساعته دیوان عدالت به شرکت گاز

وی افزود: اگر روستاها با استفاده از قوانین جدید دارای قابلیت گازرسانی باشند، به یقین این زمان کوتاه‌تر خواهد شد.

مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران تاکید کرد: با توجّه به توسعه گازرسانی در سنوات اخیر، در حوزه شهری در مراحل پایانی قرار داریم و در مناطق روستایی نیز روند روبه رشد و قابل قبولی در دستور کار قرار دارد.

نورموسوی تاکید کرد: سالیانه سه هزار روستا در برنامه گازرسانی شرکت ملّی گاز قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه استان ایلام از لحاظ گازرسانی به مناطق شهری و روستایی از متوسط کشوری بالاتر است، خاطرنشان کرد: مناطق شهری این استان بصورت کامل گازدار شده و با تکمیل ۴۴ روستای دارای قابلیت گازرسانی طی سال‌جاری، در این حوزه ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان به مرز ۹۹ درصد می رسد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ضریب نفوذ گازرسانی مناطق روستایی در سطح کشور ۸۸/۴ درصد بوده که این موضوع در استان ایلام ۹۷ درصد است، گفت: در مجموع سطح کشور ۳۶ هزار روستا و یک هزار و ۲۲۱ شهر گازدار شده است.

اطلاعیه شرکت گاز!

وی به وضعیت گازرسانی اشاره کرد و گفت: در بخش توسعه گاز، به انتهای کار خود رسیده‌ایم و باید با تلاش و همت همه کارکنان در جهت افزایش سطح کیفی خدمات، هوشمندسازی و بهینه‌سازی سازمان گام برداریم.

نورموسوی در پایان خطاب به مدیرعامل جدید شرکت گاز استان ایلام افزود: درخواست ما از مدیرعامل جدید، تکریم و حفظ کرامت نیروی انسانی است، اولویت تصمیم‌های سازمانی باید با منابع انسانی باشد، چرا که اگر این عزیزان در شرایط آرامش فکری قرار داشته باشند، بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.

در این آیین از زحمات عباس شمس اللهی تقدیر و محمود کشاورز به عنوان سرپرست شرکت گاز استان ایلام معرفی شد.

تکرار درخواست هرساله شرکت گاز از مردم