مرسدس بنز یکی از شرکت هایی پرطرفدار و محبوب جهانی است. اصالت مرسدس بنز آلمانی می باشد. و مرسدس بنز به تازگی از خودرو جدید خودش رونمایی کرده است.

ساعت مچی بنز

شاهکار جدید مرسدس بنز/عکس

ساعت مچی تیم فرمول یک مرسدس AMG پتروناس براساس همکاری طولانی مدت این تیم فرمول یک و ساعت ساز سوئیسی IWC Schaffhausen ساخته شده است که از سال 2013 تاکنون با یکدیگر همکاری دارند. این ساعت از تیتانیوم سبک و سفت و سخت درجه 5 ساخته شده است که بالاترین نسبت استحکام به چگالی را در بین هر فلزی ارائه می دهد. تیتانیوم درجه 5 در تولید برخی قطعات خودرو که نیاز به استحکام بسیار دارند نیز استفاده می‌شود.

عکس / مرسدس بنز درپیتی

ساعت مچی تیم فرمول یک مرسدس AMG پتروناس از ترکیب رنگ‌های خاکستری و سبز بهره می‌برد که رنگ رسمی این تیم فرمول یک هستند. این ساعت از 231 قسمت مجزا تشکیل شده است که از پشت ساعت قادر به مشاهده آن‌ها خواهید بود. ظرفیت ذخیره انرژی این ساعت نیز 46 ساعت اعلام شده است.

ساعت مچی تیم فرمول یک مرسدس AMG پتروناس با دو بند عرضه می‌شود که شامل یک بند پلاستیکی سبز و یک بند چرمی هستند. از طریق سیستم EasX-CHANGE این شرکت، می توان آنها را به راحتی با لمس یک دکمه بدون ابزار اضافی تعویض کرد. این ساعت 7850 دلار قیمت دارد و همزمان با اولین جایزه بزرگ میامی عرضه شده است که این آخر هفته از 6 تا 8 مه 2022 برگزار می شود.

بررسی مرسدس بنز SL۵۰۰ و پاگودا