پردیس پورعابدینی یکی از بازیگران خوش چهره و محبوب ایرانی است. پردیس پورعابدینی با نقش راضیه (مانلی) در سریال آقازاده به شهرت رسید. پردیس پورعابدینی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می کند. در ادامه استایل جذاب پردیس پورعابدینی را مشاهده می نمایید.

1631817451_E6hS5

بیوگرافی پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی متولد 22 فروردین 1379 در تهران ، بازیگر تلویزیون و تئاتر می باشد.

دوره دیده کلاس های بازیگری می باشد که از تئاتر شروع کرد و با فیلم کوتاه جلوی دوربین رفت تا اینکه با سریال شبکه خانگی آقازاده به اوج شهرت رسید.

او با اشاره به چند بازیگر سابق می گوید نمی خواهم با تکیه بر فضای مجازی مطرح شوم.

پردیس پورعابدینی و مادر شوهرش + عکس

تحصیلات پردیس پورعابدینی

تحصیلات این بازیگر جوان در زمینه بازیگری است و هم اکنون دانشجوست. کارش را مانند بسیاری از بازیگران دیگر ، با تئاتر شروع کرده است . او اولین بار با نمایشی به نام «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی نسیم ادبی روی صحنه تئاتر رفت.

پردیس پورعابدینی همچنین در دوره های بازیگری مسعود کیمیایی هم شرکت کرده است.

این بازیگر جوان کشور با ورود به سریال آقازاده به عنوان اولین کار حرفه ای خودش کاملا درخشیده است و توانسته به خوبی از پس نقشش بر بیاد .

چهره معصومانه پردیس پورعابدینی + عکس

ماجرای انتخاب و تست بازیگری در آقازاده

بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش رفت، یک ماه بعد از دفتر حامد عنقا و بهرنگ توفیقی با پردیس پورعابدینی تماس گرفتند و خواستند تا برای تست برود. وی اصلا خبر نداشت که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ است، بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شد.

پردیس پورعابدینی در کنار کارگردان مشهور ایران + عکس

ازدواج پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است.