حجم ویدیو: ۳.۷۲M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۵۹

نازنین بیاتی یکی از بازیگران زیبای  محبوب ایرانی است. نازنین بیاتی هم اکنون در سینمای ایران فعالیت می کند. نازنین بیاتی مجرد است. و عکسی متفاوت نازنین بیاتی را مشاهده می کنید.

C0F4700C-D41F-4E72-976F-F9A813014CC0

استایل شیک و خاص نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی  (زادۀ ۱۵ دی ۱۳۶۸) بازیگر ایرانی است.او فعالیت خود را با فیلم دربند (۱۳۹۱) آغاز کرد که برایش نامزد دریافت جایزۀ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر شد.

اسب گران قیمت نازنین بیاتی + عکس

خانواده نازنین بیاتی

مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است . 

مانتو چشم نواز و مجلسی نازنین بیاتی+عکس

آغاز فعالیت هنری نازنین بیاتی

علاقه اش به هنرپیشگی از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی بازیگری شروع شد. تا اینکه سال 1391 در 23 سالگی از طریق دوستانش برای تست فیلم دربند به دفتر پرویز شهبازی (کارگردان) رفت و بدون تجربه قبلی پذیرفته شد و جلوی دوربین رفت.

نازنین بیاتی در باغ پرتقال + عکس

آرزوی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی آرزو دارد که هیچ آدمی حسرت به دل از دنیا نرود. او در برنامه خندوانه گفت :مادربزرگ من یک روز صبح به منزل ما زنگ زد و میخواست با من صحبت کند اما من به مادرم گفتم که من کار دارم و نمیتوانم و همان شب مادربزرگم از دنیا رفت و حسرت شنیدن صدایش برای همیشه به دل من ماند.

تیپ خاص و جذاب نازنین بیاتی در پارک

علاقه نازنین بیاتی به خسرو شکیبایی

نازنین بیاتی علاقه زیادی به بازی خسرو شکیبایی دارد و زمانی که راهنمایی بوده یکبار استاد شکیبایی را سر صحنه فیلمبرداری دیده واز همان زمان آرزو بازی با ایشان را داشته است .نازنین بیاتی بازی با مرحوم شکیبایی را یکی از حسرت های زندگی اش می داند.