تعاونی پیشرو راهی برای تحقق رویای خانه دار شدن

مالکیت و جذابیت آن برای ما همیشه اغوا کننده بوده و این ویژگی در وجود ما موجب شده تا تقلا و تلاشی درونی برای دستیابی به آن داشته باشیم، مالکیت بر خانه، ماشین، کسب و کار ، همه و همه بخشی از نیاز ما به مالکیت را بر طرف می کنند. اما این روزها با توجه به شرایط کشور و کاهش قدرت خرید مردم به تکرار شاهد کمرنگ شدن انگیزه و تلاش مردم برای رسیدن به اهداف مالی هستیم. اما بر همه روشن است که نمی توان از طعم شیرین داشتن سرمایه و حس مالکیت چشم پوشی کرد.

آیا مالکیت قدرتمند نیست؟

آیا رویای خانه دار شدن، شیرین نیست؟

 آیا راهی برای رسیدن به اهداف مالی خود، خواهیم یافت؟

7

رویای خانه دار شدن

خانه دار شدن و مالکیت بر خانه یکی از اهدافی است که افراد برای رسیدن به آن تلاشی بسیار دارند و راه های مختلفی را امتحان می کنند. در این میان پیش خرید املاک و سرمایه گذاری ملکی با شرایط پرداختی مناسب، گزینه ای بسیار ایده آل برای افراد خواهد بود. اما باید توجه داشت که خوش نام بودن و داشتن رزومه قوی یکی از مهمترین معیارهای انتخب سازنده و پروژه های پیش فروش می باشد. به طوری که با بررسی و انتخاب درست، می توان طعم شیرین خانه دار شدن را چشید!

8

کدام راه به خانه می رسد؟

این روز ها در بازار املاک، پروژه ها و سازندگان متعددی را شاهد هستیم اما اقلیت آن ها معتبر بوده و قابل اعتماد می باشند. در عین حال بسیاری از تعاونی های مسکن آنچنان خوش درخشیده اند که درمیان عموم مردم شهرتی بسیار یافته اند. به طوری برای پذیره نویسی آن ها در پروژه های جدید، رقابتی باور نکردنی را شاهد هستیم. به گفته فعالان و کارشناسان بخش مسکن، تعاونی ابنیه آکام یکی از معتبرترین سازندگان بازار می باشد که طی سال های گذشته فعالیت های درخشانی را به نتیجه رسانده و توانسته است افراد زیادی را خانه دار کند. پروژه های نارنجستان که توسط این تعاونی در منطقه 22 تهران اجرا شده است، دارای 4 فاز مجزا می باشد و یکی از پرطرفدارترین و بهترین پروژه های پیش فروش به شمار می رود.

در شرایط کنونی داشتن گزینه ای تا این حد معتبر، قابل تامل بوده و می تواند راهی برای رسیدن به خانه باشد. با وجود این قبیل سازندگان، خانه دار شدن رویا نیست...

9