به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر،  سایت خبری اقتصادنیوز به نقل از وزیر خارجه کشور نوشت: همزمان با مذاکرات وین، در سفری پنج روزه به چهار کشور عربی همسایه رایزنی‌های مفیدی را با برادران‌مان انجام دادم. رویکرد مشترک همه ما ایجاد روابط مستحکم و کارساز دوجانبه و منطقه‌ای برای رقم زدن آینده‌ای شکوفا و امیدوار کننده برای منطقه بود.

دومین خبر پربازدید به صحبت رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص ظریف اختصاص داشت. به گزارش اعتمادآنلاین، وزیر خارجه کشور در این خصوص گفت: آقا یک نکته‌ای را می‌فرمودند که فلانی (ظریف) می‌آید مخالفتش را می‌گوید ولی وقتی من دستوری می‌دهم میرود عین دستور من را اجرا می‌کند حتی اگر ۱۸۰ درجه مخالف نظرش باشد.

پس از انتشار فایل صوتی مصاحبه محرمانه جواد ظریف وزیر خارجه که زیر نظر مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری انجام شده بود، رییس‌جمهوری در حکمی «علی ربیعی» را به ریاست این مرکز منصوب کرد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش اعتمادآنلاین،  طبق آنچه در وب‌ سایت ریاست‌جمهوری آمده حسام‌الدین آشنا از سمت ریاست مرکز «استعفا» داده است.

دیگر خبر پربازدید باز هم به ظریف اختصاص داشت. به گزارش دنیای اقتصاد، ظریف با یادآوری اینکه" آنچه در فضای کشور اتفاق می‌افتد به دلیل جهل و نادانی نیست بلکه به دلیل کفر و به معنای پوشاندن است"، گفت : می‌دانند و می‌پوشانند.

 وی در ادامه با بیان اینکه "احساس نکنید که نمی‌دانند بلکه نمی‌خواهند که بدانند و دست‌هایشان را در گوش می‌گذارند که نشنوند"، افزود: این به این معنی نیست که کار نکنید بلکه باید برای خدا کار کنیم.

وی در تشریح عافیت‌طلبی گفت: اینکه برای حفظ پست،مقام و صندلی خود و جایگاه خود کاری کنید که مشکل رفع نشود.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی ، به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.