امداد موبایلwww.emdadmobile.net  یکی از این مراکز است، کافی است به سایت این مرکز مراجعه کنید و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید تا در حدقل زمان با شما تماس گرفته شود و تعویض تاچ ال‌سی‌دی موبایتان انجام شود. تضمین اصالت، قیمت مناسب قطعات و مشاوره رایگان از ویژگی‌های این مرکز است.

تشخیص تاچ ال‌سی‌دی اصلی موبایل

البته بعد از تماس با امداد موبایل دیگر لازم نیست در آشفته بازار قطعات تقلبی و تعمیرکاران ناشی سرگردان شوید. تعمیرکاران خبره امداد موبایل قطعات معیوب از جمله تاچ ‌ال‌سی‌دی را تنها با نمونه اصلی تعویض می‌کنند. اما برای تشخیص اصالت تاچ ال‌سی‌دی استفاده شده در گوشی لازم است به 3 نکته توجه کنید.

  1. تضمین اصالت و گارانتی

اجناس اورجینال نیازی به تعریف بیهوده و ارائه اطلاعات غیر واقعی ندارند، گارانتی‌دار بودن این صفحه‌ها و تضمین اصالت توسط کارشناسان جای شک و شبهه باقی نمی‌گذارد. در مقابل تاچ ال‌سی‌دی‌های غیر اصلی معمولا بدون گارانتی و حتی بدون مهلت تست هستند یعنی با نصب صفحه روی گوشی موبایل اگر مشکلی در آن وجود داشته باشد از طرف فروشنده پذیرفته نمی‌شود!

ممکن است صفحه اورجینال گوشی شما از نوع ال‌ای‌دی باشد اما بعضی فروشندگان اجناسی با اسامی تی‌اف‌تی، گلس تعویض، ال‌سی‌دی و های‌کپی به شما ارائه کنند، از خرید چنین صفحه‌هایی خودداری کنید. امداد موبایل علاوه بر تضمین اصالت تاچ ال‌سی‌دی، آن‌ها را پس از نصب از نظر فنی تست می‌کند و حتی گارانتی تعمیر نیز برای مشتریان در نظر می‌گیرد.

  1. ویژگی‌ها

تاچ ال‌سی‌دی تعویض شده از نظر کیفیت تصویر دقیقا باید شبیه به صفحه قبلی باشد و هیچ نقطه نورانی در آن وجود نداشته باشد. وجود نقاط نورانی در پس‌زمینه سفید از مشکلات شایع در صفحه‌های غیر اصلی است. تراکم پیکسلی پایین، نور آبی غیر طبیعی و رنگ‌های مات از دیگر نشانه‌های تاچ ال‌سی‌دی‌های تقلبی است.

بدیهی است که تاچ ال‌سی‌دی اصلی دارای تاچ ضعیف و غیر دقیق نیست. این یک مشکل فنی است و می‌تواند به شدت آزار دهنده باشد. مثلا هنگامی که تاچ‌ ال‌سی‌دی غیر اصلی در گوشی‌های آیفون استفاده می‌شود، گوشی لمس‌های معمولی را قبول نمی‌کند و آن‌ها را فورس تاچ تشخیص می‌دهد.

  1. قیمت

به اندازه‌ای که باید به دنبال قیمت مقرون به‌صرفه برای تعویض تاچ ال‌سی‌دی موبایل خود باشیم باید از موارد مشکوکی که قیمت پایین دارند صرف‌نظر کنیم. ادعای بعضی فروشندگان به بهتر بودن کیفیت جنس خود و ارائه قیمت پایین مشتریانی که خود از شکستن صفحه گوشی خود در رنج هستند را بیشتر سردرگم می‌کند.

خرید انواع تاچ ال‌سی‌دی اصلی موبایل به همراه امکان مقایسه قیمت‌ها و استفاده از مشاوره رایگان خدمتی بی‌نظیر است که امداد موبایل برای مشتریان فراهم آورده است. قیمت‌ها در امداد موبایل همیشه به‌روز هستند و تمام تلاشِ مجموعه امداد موبایل درجهت ارائه پایین‌ترین قیمت ممکن است.

Picture2png

تعویض تاچ ال‌سی‌دی در امداد موبایل

همانطور که از نام مرکز مشخص است، کارشناسان امداد موبایل هر لحظه برای امداد رسانی به موبایل آسیب دیده شما آماده‌اند! بدون اینکه آرامش خود را به‌هم بریزید در منزل خود به امداد موبایل مراجعه کنید فرم درخواست مشاوره و تعمیر را پر کنید و یا با این مرکز تماس بگیرید. بعد از تعویض صفحه، گوشی خود را درب منزل تحویل بگیرید و سپس هزینه آن را پرداخت کنید.