به گزارش اخبار گوناگون شهر خبر، به گزارش پایگاه خبری نشان، فصل دوم سریال گاندو به مساله نفوذ و حضور افراد دو تابعیتی در وزارت خارجه و تیم مذاکرات هسته‌ای پرداخته است. در این سریال فردی دو تابعیتی به نام موسی‌پور با نقش‌آفرینی شهرام قائدی به تصویر کشیده می‌شود که با سیستم اطلاعاتی انگلیس(MI6) ارتباط دارد.

دومین خبر پربازدید به درگذشت آزاده نامداری مربوط می‌شود. به گزارش سلام نو، پیکر بی جان «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شد.

 دیگر خبر پربازدید نیز به جزئیات کشف پیکر آزاده نامداری اختصاص داشت. به گزارش تسنیم، جزئیات کشف پیکر آزاده نامداری نشان داد که ظاهراً حدود ۴۸ ساعت از مرگ وی گذشته و پدر و مادر وی، پس از نگرانی از وضعیت فرزندشان و حضور در منزل وی، با پیکر بی‌جان دخترشان روبه‎‌رو شده‌اند. بررسی‌های اولیه نشان داد که همسر و فرزند آزاده نامداری در منزل حضور نداشتند و به یکی از شهرهای شمال کشور رفته بودند.

انتشار تصویری از مادر و پسر گیلانی نیز توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد. به گزارش خبر ثریا، این عکس متعلق به شهید داود حق وردیان و مادر او است. سردار شهید «داود حق‌وردیان» متولد 15 فروردین 1341 در منجیل، از فرماندهان شجاع عملیات ﻏﺮورآﻓﺮﯾﻦ فتح خرمشهر بود که در تاریخ 18 اردیبهشت 1361 بر اثر اصابت گلوله دشمن بعثی از ناحیه دست چپ و پشت مجروح شده و به فیض شهادت نائل آمد.

پست المیرا شریفی مجری معروف نیز از دیگر خبرهای پربازدید بود. او پس از تزریق واکسن ایرانی در این پست نوشت: 25 ساعت پس از دریافت دوز اول کووپارس خوبم، درد دستم پخش اما کمی کمتر شده.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار گوناگون، به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.