نحوه خرید کلی باتری

امروزه شاهد انواع سایت های اینترنتی هستیم که محصول های مختلف را به فروش می رسانند و کسب و کار خود را گسترش می دهند.  معمولا خرید این نوع از وسیله ها به صورت کلی  و عمده انجام می شود.  خرید کلی باتری نیز یکی از این مورد ها می باشد  که میتوان آن را سفارش داد و تهیه کرد. سایت ما در نظر دارد که با فروش کلی باتری زمینه را برای افرادی که قصد خرید عمده باتری دارند فراهم کند. در سایت ما انواع باتری های قلمی و باتری های کتابی و سمعک و باتری و تلفن و تلفن های بی سیم  دو چرخه و موتور برقی موجود است و شما می توانید به راحتی از منزل و یا محل کار خود سفارش خود را ثبت نمایید. تمامی محصولات سایت دارای کیفیت بالا هستند.

m1

خرید کلی باتری

 انواع باتری ها

اگر قصد خرید عمده باتری  دارید قطعا با انواع باتری ها روبرو می شوید زیرا باتری ها انواع مختلفی دارند. در زیر به نمونه هایی از این نوع باتری ها اشاره کرده ایم:

1 – بسته های 10 تایی ای که شامل باتری های قلمی می باشد و به دو صورت دو کارت پنج تایی می باشد. کیفیت این نوع از باتری ها تقریبا خوب است و قابل شارژ نیز هستند.

2 -  نوع دیگری از باتری های قلمی هم وجود دارد که در بسته های 10 عدد و سایز AA می باشند. پک های آن ها به صورت کارتی است  و 1ونیم ولت می باشد. تاریخ انقضای آن نیز بسته به نوع جنس و کیفیت آن بوده است و روی پک آن نوشته شده است.

3 -  نوع دیگر باتری ها نیز می توانند نیم قلمی باشند  و در بسته های 10 تا 15 عددی می توان آنها را یافت.

هنگامی که خرید کلی باتری را انجام می دهید  ممکن است بخواهید که از انواع باتری بنا بر میزانی و نوعی که لازم دارید سفارش بدهید. بنابراین باید اطلاعات کافی  را در ارتباط با این موضوع داشته باشید.

نکات مهم در خصوص باتری دریل شارژی

یکی از انواع باتری ها باتری دریل شارژی می باشد. این باتری ها همان طور که از نامشان پیداست برای دریل شارژی استفاده می شود. حال باید در ارتباط با ان ها یک سری نکته ها را دانست که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

1 – آمپر ساعت ها: در واقع آمپر ساعت به همان واحد اندازه گیری ظرفیت و انرژی باتری گفته می شود و توانایی این را دارد که برای مدت زمان یک ساعت انرژی الکتریکی را تولید کند. در هنگام خرید عمده ی باتری یکی از نکته هایی که باید به آن توجه کرد هم همین است.

2 – ظرفیت باتری: این مورد هم بسیار مهم و اساسی است چرا که نشان دهنده ی این است که  یک باتری زمانی که شارژ می شود پس از آن چه قدر توانایی دارد که شارژ خود را حفظ کند و یا تا چه زمانی می تواند شارژ خود را حفظ کند. جالب است بدانید هر وسیله برقی دارای یک ظرفیت مشخصی است که باید باتری مرتبط با آن تهیه نمایید.

3 – نکته ی دیگری که هنگام خرید کلی باتری و یا خرید باتری دریل شارژی باید به آن دقت کرد این است که  عمر باتری چه قدر می باشد. این مورد نشان می دهد که یک باتری را چند بار می شود شارژ کرد و تا چه مدت می توان استفاده کرد و بعد چند وقت باید باتری جدید خرید.

m2

خرید کلی

خرید کلی باتری جارو شارژی

باتری جارو شارژی نیز انواعی از باتری های دیگر هستند که بهتر است در زمان خرید این نوع باتری ها به یک سری مشخصات دقت نمایید. این نوع از جارو ها یعنی جارو های شارژی در این دوره های اخیر بین  خانم ها و خانواده ها بسیار پر طرفدار شده است . از دلیل های آن می توان به  اندازه ی کوچک ان و سبک بودن و قابل حمل بودن آن اشاره کرد که باعث شده است در  بین مردم و مخصوصا خانم طرفداران زیادی داشته باشد. از مهم ترین بخش هایی که جار شارژی را تشکیل میدهد باتری جارو شارژی می باشد. همانطور هم که گفته شد استفاده از این نوع جارو ها بسیار زیاد شده است و باعث شده است که باتری های ان زود به زود در مدت زمان های کوتاهی به مشکل بر بخورد. بنابراین کیفیت باتری در این مورد بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی باتری  جارو شارژی می تواند تعیین کننده ی عمر جارو شارژی هم باشد.

نحوه خرید کلی باتری

برای این که تامین انرژی وسیله های خود را انجام دهیم نیازمند باتری هستیم.  بیشترین نوع از باتری هایی که ما استفاده می کنیم هم باتری های قلمی و نیم قلمی و یا  و یا حتی باتری های کتابی می باشند. باتری های قلمی و کتابی هر دو از آن دسته از باتری هایی هستند که از کیفیت و ماندگاری هر دو از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و لازم نیست که ان ها را در مدت زمان های کوتاه و کم تعویض شان کرد. معمولا از این نوع از باتری ها در چراغ قوه ها و رادیو های جیبی و یا اسباب بازی های بچه ها استفاده می شود. علت استفاده از این نوع از باتری ها هم طول عمر بالا و ماندگاری و مقاوم بودن آن ها می باشد.

خرید عمده ی باتری و خرید کلی باتری را این روز ها خیلی از افراد برای فروش در حیطه ی شغلی خود به کار می برند. حال سایتی راه اندازی کرده ایم تا به شما عزیزان در زمینه ی خرید برای مغازه و یا فروشگاه ها خود کمک نماییم . حال شما می توانید محصولات خود را با کیفیت عالی ولی با هزینه ی کم از طریق خرید کلی باتری و به صورت خریده عمده ی باتری تهیه نمایید. باتری های کتابی  و قلمی و همچنین سمعک  و باتری های تلفن و  و یا حتی تلفن های بی سیم و دوچرخه و موتور برقی همان طور که قبلا هم گفته شد از آن دسته از محصولاتی است که این مرکز پخش باتری می تواند به شما عزیزان ارائه بدهد.

m3

باتری