با توجه به اینکه گوشی Not 20 ultra سامسونگ یکی از بهترین ها در بین پرچم داران نوت در جهان هست و سامسونگ برای این گوشی تا حد توان سنگ تمام گذاشته است، باید بدانید که هنگامی که قسمتی از این گوشی دچار خرابی یا شکستگی شود ، حتما باید از جایی آن قطعه را تهیه کنید که خیالتان از بابت آن راحت باشد. ما به مشا خواهیم گفت که از کجا بتوانید با خیال راحت خرید و تعمیر را انجام دهید.

این گوشی واقعا با توجه به کیفیت و وضوح بالای صفحه نمایش آن می تواند گزینه بسیار خوبی برای خرید باشد. فروش آن با توجه به اینکه ابعاد بزرگی هم داشته است، اما یکی از بهترینها و محبوبترین ها بوده است.

هنگامی که یک گوشی و صفحه نمایش آن شکسته یا ترک می خورد احتمال و شک اول شکستگی به گلس آن وارد هست. که در اینصورت شما از هزینه بیشتر برای تاچ ال سی دی و فریم قاب آن راحت خواهید بود. اما اگر این مشکل برای تاچ ال سی دی Not 20 ultra باشد، شما چاره ای جز خرید و تعویض آن نخواهید داشت.

البته بعد از گلس گزینه بعدی احتمال خرابی فریم قاب گوشی هست که وظیفه محافظت از تاچ ال سی دی آن را برعهده دارد. تعویض این قطعات کار سختی نیست، اما تعویض تاچ ال سی دی کمی زمانبر و نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد. البته باید به اصل بودن قطعه هم بسیار دقت کرد.

o2

بررسی صفحه نمایش و تاچ ال سی دی گوشی Not 20 ultra

با توجه به ابعاد این گوشی ما باید منتظر یک رزولوشن جالب از سامسونگ باشیم. مسلما سامسونگ سعی می کند تا همیشه در این زمینه بسیار بهتر از رقبا کار کند. کیفیت صفحه نمایش و بهره وری از تاچ و ال سی دی باکیفیت از مهمترین شاخصه های گوشی های گلکسی سامسونگ هست. با توجه به اینکه این گوشی از آخرین سری نوت سامسونگ (طبق گفته خود سامسونگ) خواهد بود می توانیم بگوییم که پیدا کردن قطعات اصل آن برای شما شاید کمی در ابتدا سخت باشد. اما نگران نباشید.

این گوشی از نمایشگر 6.9 اینچی بهره می برد که نرخ نوسازی آن مانند پرچم داران دیگر آن در سال 2020 از نرخ نوسازی 120 هرتزی و نرخ ثبت لمس 240 هرتزی بهره می برد. صفحه نمایش آن حدود 0.2 اینچ از مدل ساده آن بیشتر هست. مطمئنا شما علاقه زیادی به دیدن ویدیو و فیلم با گوشی هوشمند دارید که به سمت خرید این مدل رفته اید. با توجه به قیمت تاچ ال سی دی Not 20 ultra مطمئنا شما باید برای تعویض آن از جایی اقدام کنید که در صورت پرداخت هزینه، بتوانید دوباره همان کیفیت و وضوح بالای صفحه نمایش را مشاهده کنید.

با توجه به رزولوشن بالای 1440 در 3088 و همچنین تراکم پیکسلی 494 این مدل شما مسلما می توانید از یک صفحه نمایش بسیار باکیفیت برای دیدن فیلم و سریال و همچنین بازی های با گرافیک بالا بهره ببرید.

o3

از کجا بتوانم قیمت تاچ ال سی دی Not 20 ultra را بررسی کنم و خرید کنم؟

اما تمام این موارد بستگی به این دارد که شما برای تعویض تاچ ال سی دی Not 20 ultra از جایی اقدام و آن را تهیه کنید که هم قطعات آن اصل باشد و هم شما بدون هیچ استرس و با خیال راحت بتوانید دوباره از گوشی خود استفاده کنید.

مجموعه موبایل کمک MOBILEKOMAK.COM علاوه بر اینکه تعویض و تعمیر قطعات هر نوع موبایل موجود در بازار را انجام می دهد. همچنین اگر نیاز به تعمیر قطعات باشد پیک رایگان را برای این مورد در نظر گرفته است. این مجموعه تمامی قطعت موبایل را چه برای تعویض و تعمیر و چه برای فروش ، ضمانت اصل بودن و گارانتی اصلی خواهد کرد.

اگر هم قصد دارید قطعه ای را خریداری کنید نیاز به پرداخت هزینه حمل نخواهد بود. زیرا ارسال رایگان مجموعه موبایل کمک به عنوان بزرگترین مجموعه تعمیر و فروش موبایل ، گواه بر کیفیت کار آنها هست.