اجاره خودرو می تواند به شما کمک کند تا در زیباترین شب زندگی خود به وسیله یک خودرو زیبا، شبی رویایی را برای خود و همسرتان بسازید. این روزها بسیاری از افراد که در تهران زندگی می کنند، سعی می کنند با اجاره خودرو در تهران از یک ماشین شیک و زیبا برای اولین شب زندگی مشترکشان استفاده نمایند. قیمت خودرو یکی دیگر از مهمترین عوامل در انتخاب نوع خودروی انتخابی شما است. بنابراین شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود، یک ماشین زیبا را برای شب عروسی خود اجاره کنید. اجاره ماشین فقط به شب عروسی شما ختم نمی شود. بلکه بسیاری از افراد در تلاش هستند که در موقعیت های خاص خود، با اجاره ماشین کار خود را به اتمام برسانند. این روزها اجاره خودرو در تهران نسبت به سایر شهرها بیشتر دیده می شود.

v1

چگونه اجاره خودرو را انجام دهیم؟

بسیاری از افراد در تلاش هستند که در صورت عدم وجود خودرو، با اجاره کردن خودرو از مزایای وجود خودرو استفاده کنند. بسیاری از افراد برای شب عروسی خود، اگر یک خودروی گران قیمت را سفارش بدهند، سعی می کنند که ماشین را با یک راننده اجاره کنند. ولی بسیاری از افراد سعی می کنند که از راننده کمک نگیرند، و خودشان رانندگی کنند. بنابراین شما برای اجاره ماشین باید از شرایط زیر استفاده نمایید، تا بتوانید به راحتی ماشین دلخواه خود را اجاره نمایید.

 • استفاده از بیمه اجاره ماشین
 • استفاده از سیستم رزرو خودرو
 • شرایط پرداخت هزینه
 • شرایط تحویل و بازگرداندن خودرو
 • مدارک لازم برای اجاره ماشین
 • شرایط بنزین برای اجاره ماشین
 • تعداد روزهای اجاره ماشین  
 • شرایط کیلومتر مجاز
 • قیمت اجاره خودرو
 • لوازم و هزینه های جانبی

بنابراین شما می توانید برای اجاره ماشین مورد نظر خود، از سایت نیازیتو که یک سایت معرفی مشاغل مختلف است، استفاده نمایید. سایت نیازیتو کوشیده است تا با معرفی بهترین ها، به کاربران خود کمک کند تا بهترین، با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات و خدمات را دریافت نمایند.

v2

قیمت خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهمترین عواملی که می تواند بر روی انتخاب شما تاثیر بگذارد، قیمت خودرو است. به عبارت دیگر هرچه ماشینی که انتخاب می کنید، مدل بهتر و بالاتری داشته باشد، طبیعی است که قیمت آن نیز به فراخور امکانات و قابلیت های موجود در آن بالاتر خواهد رفت. به طور مثال فردی که برای شب عروسی خود ماشینی اجاره می کند، طبیعتا به دنبال ماشینی مدل بالاو زیبا است. بنابراین شما می توانید برای شب عروسی خود هزینه بیشتری را برای داشتن یک ماشین زیبا پرداخت نمایید. قیمت خودرو و اجاره خودرو در تهران به نسبت سایر شهرها، بالاتر است. شما می توانید برای کارهای معمولی خود نیز ماشین اجاره کنید. به طور مثال ماشین شما، به مدت یک هفته برای تعمیرات باید در تعمیرگاه بماند، بنابراین شما می توانید با اجاره خودرو در این یک هفته بدون ماشین نمانید، و به راحتی کارهای خود را انجام دهید. خودروهای خارجی نسبت به خودروهای ایرانی قیمت بالاتری را دارند، بنابراین اگر به دنبال قیمت پایین هستید، از خودروهای ایرانی استفاده نمایید.

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

اگر قصد دارید در تهران خودرو اجاره کنید، شما تنها با مدارک مورد نظر خود می توانید خودروی مورد نظر خود را اجاره نمایید. عواملی چون بودجه، تعداد روزهایی که ماشین را اجاره می کنید و نوع خودروی انتخابی شما می تواند بر روی قیمت خودروی اجاره ای شما تاثیر گذار باشد. شما می توانید برای انجام دادن کارهای معمولی خود، از یک خودروی ساده استفاده نمایید. شما برای اجاره ماشین موظف هستید که، مدارکی چون کارت ملی معتبر، چک یا سفته به قیمت روز ماشین، ودیعه نقدی، گواهی اشتغال به کار و چک کارمندی برای کارمندان را به مراکز اجاره ماشین ارائه نمایید.

انواع اجاره خودرو در تهران

بسیاری از افراد برای فعالیت های مختلف خودرو اجاره می کنند، که ما قصد داریم تا در این بخش انواع آن ها را برای شما معرفی کنیم.

 • اجاره خودرو تشریفات
 • اجاره خودرو سواری ارزان قیمت
 • اجاره خودروهای اسپرت
 • اجاره ماشین عروس

v3

حق و حقوق موجر و مستاجر در اجاره خودرو

به طور کلی اجاره خودرو یک نوع قرارداد محسوب می شود که در آن فرد می تواند مالکیت اموال خود را به صورت موقت به افراد دیگری واگذار نماید. به طور کلی شما می توانید تمامی اموال خود را که تمام نشدنی است، را به دیگران به صورت موقت واگذار نمایید. از منظر قانون خودرو وسیله ای است که تمام نمی شود، و شما می توانید آن را به مستاجر خود واگذار نمایید. فرد مستاجر موظف است که با ماشین اجاره شده، رفتار متعارفی داشته تا به آن خسارتی وارد نشود. در صورتی که مستاجر با خودرو رفتار متعارفی داشت، و به خودرو به هر دلیلی که مستاجر مقصر نبود، آسیبی رسید موجر وظیفه دارد، هزینه های خسارت اتومبیل را به عهده بگیرد. شما به عنوان فردی که خودرو را اجاره کرده است، باید تمامی جوانب احتیاط را در نظر داشته باشید، تا مشکلی برای خودرو پیش نیاید.

v4

پس:

 • شما می توانید در صورت نیاز به خودرو، از طریق اجاره آن به بهترین و مناسبترین خودرو دست پیدا کنید.
 • شما می توانید برای شب عروسیتان، بهترین و زیباترین ماشین را به عنوان ماشین عروس انتخاب و اجاره نمایید.
 • شما می توانید برای استفاده های روزمره خود، با اجاره خودرو به کارهای خود سرو سامان ببخشید.

بنابراین شما می توانید با استفاده از سایت نیازیتو، بهترین خدمات و مراکز اجاره ماشین را در شهر خود پیدا کنید، و با اجاره ماشین از آن ها باعث سریع شدن فعالیت های خود بشوید.