به گزارش صفحه آخرین خبر سایت شهر خبر، همزمان با ایام شهادت سردار سلیمانی و به همت هسته مرکزی بین الملل بسیج دانشجویی پویش بیعت سلیمانی‌ها  راه اندازی شد. دانشجویان و جوانان در این پویش با امضای بیعت‌نامه با رهبر معظم انقلاب بیعت می کنند. اسامی امضاکنندگان و دلنوشته های دانشجویی به صورت مجلد تقدیم رهبر انقلاب می شود.

دیگر اخبار پربازدید از صفحه آخرین خبرسایت شهر خبر در خصوص جزئیات جلسه غیر علنی بودجه‌ای مجلس بود. حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در تشریح جزئیات جلسه غیر علنی، گفت:همه نسبت به لایحه بودجه ۱۴۰۰ نگرانی داشتند و معتقد بودند که لایحه‌ای که دولت داده سیاسی‌ترین، مخدوش‌ترین و بی انضباط ترین بودجه در طول این سال‌هاست. عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه در این جلسه 5 نماینده در موافقت و 5 نماینده در مخالفت با لایحه بودجه سال 1400 اظهار نظر کردند، ادامه داد: اکثریت مجلس با توجه به ثبت‌نامی که در سامانه مربوطه به عنوان مخالف و موافق لایحه بودجه ثبت‌نام کرده بودند، تعداد مخالفان لایحه بودجه بیشتر از تعداد موافقین بود.

خبر دیگر صفحه آخرین اخبار مربوط به صحبت های سخنگوی ارتش در تشریح برنامه های فرهنگی – تبلیغی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالگرد شهادت شهیدحاج قاسم سلیمانی است. وی با اعلام این که نشان افتخاری ارتش به آن شهید بزرگوار اعطا خواهد شد، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همگام با سایر قوای مسلح وبه ویژه ملت شریف ایران در بزرگداشت یاد و نام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های مختلفی را تدوین و در تمامی یگان‌های ارتش و کوی‌های سازمانی در سراسر کشور به اجرا خواهدگذاشت. این مطلب نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان اخبار سیاسی روبرو شد.

دیگر خبر پربازدید به قول وزارت صمت برای کاهش قیمت فولاد مربوط می شود. به گزارش سایت خبری افکارنیوز، نایب رئیس مجلس گفت: وزارت صمت قول داده که طی این هفته قیمت فولاد را به کم‌تر از ۱۰ هزار تومان برساند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار ایران ، اخبار ایران و جهان  و اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.