به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، سایت خبری افکارنیوز در این خصوص نوشت: ضیا عربشاهی درباره شرایط پرسپولیس پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همه باشگاه‌های ما می‌دانند که پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران باید در فینال آسیا بازی کند و باید به این تیم به چشم نماینده ایران نگاه کنیم. سازمان لیگ و باشگاه‌هایی مثل نساجی می‌توانستند همکاری بیشتری داشته باشند و یک مقدار کم‌لطفی کردند. نساجی با برگزاری بازی‌ مقابل پرسپولیس در تهران مخالفت کرد و سازمان لیگ به عنوان برگزارکننده مسابقات می‌توانست این بازی را در تهران برگزار کند و بازی برگشت را در قائمشهر تا به این شکل بازیکنان پرسپولیس از شرایط مسابقه دور نمی‌شدند.

از پربازدیدترین اخبار پرسپولیس در خصوص عزیمت تیم پرسپولیس به قطر بود. به گزارش مشرق‌نیوز،  کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ظهر روز (یک‌شنبه) با یک پرواز چارتر، از طریق فرودگاه مهرآباد، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد. پرسپولیس قرار است از تمرینات خود را برای بازی فینال از سر بگیرد.به غیر از عیسی آل‌کثیر، سایر نفرات تیم فوتبال پرسپولیس در این سفر حضور دارند.

مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: مطمئنم هر ایرانی دلسوز علاقه‌مند به این است که پرسپولیس در آسیا موفق شود. این خبر نیز با بازدید زیادی از سوی کاربران روبرو شد.

دیگر اخبار پربازدید در مورد شانس تیم پرسپولیس برای قهرمانی بود. حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس برای فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس نسبت به مراحل قبلی تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و برخی بازیکنان هم که جدا شدند. کار پرسپولیس برای فینال سخت است، ولی شانس قهرمانی این تیم اصلاً کم نیست.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.