بهترین صندلی استاندارد که از ارگونومیک خوبی برخوردار باشد ، کدام است و از کجا باید آن را تهیه کرد؟ آیا صندلی استاندارد برند گلدسیت می تواند گزینه ی خوبی برای شرکت شما باشد؟ صندلی از بخش های مهم و انکارناپذیر زندگی یک کارمند ، صندلی کارمندی او می باشد زیرا در یک شرکت یا اداره ، کارمندان ساعت های طولانی کار خود را بر روی صندلی سپری می کنند و از آنجا که نشستن بر روی صندلی آن هم در یک فضای کاری بسته و پرمشغله کار آسانی نیست ، تحمل صندلی ارگونومیک که کارمند برای طولانی مدت بر روی آن می نشیند ، کار آسانی نیست و بهتر است که جهت راحتی هر چه بیشتر کارمندان و بالا رفتن راندمان کاری آنها مدیران اداره تا حد ممکن صندلی های مناسبی برای آنها تهیه نمایند ، در همین راستا در این مقاله ، صندلی استاندارد مناسب و کارمندی که نوعی صندلی اداری محسوب می شود ، مورد بررسی قرار گرفته شده است، پس با گلدسیت همراه باشید.

انواع صندلی استاندارد از نظر ارگونومیک و زیبایی

صندلی استاندارد خودش به پنج دسته ی ؛ صندلی مدیریتی ، کارمندی ، کنفرانس ، انتظار و چهارپایه تقسیم می شوند که هر کدام کارایی خاص خود را دارا می باشند که در این میان وجود صندلی استاندارد شرکت گلدسیت در تقسیم بندی ذکر شده ، نشان می دهد که کارمندان نمی توانند بر روی هر صندلی بنشیند بلکه صندلی مخصوص کارمند دارای یک سری ویژگی های خاصی است که سبب آرامش و راحتی بیشتر کارمند در طول ساعات کاری طولانی مدت می شود به نحوی که کارمند کمتر دچار کلافگی ، خستگی و کاهش راندمان کاری خواهد شد .

به دلیل فضای محدود ادارات و شرکت ها و همچنین تعداد بیشتر کارمندان نسبت به تعداد مدیران یک اداره ، صندلی استاندارد از نظر سایز و ابعاد از صندلی مدیریتی کوچک تر بوده ، آپشن و تنظیمات کمتری نیز نسبت به آن دارا است .

شما علاقه مندان عزیز جهت بررسی ، اطلاع دقیق از قیمت ها و خرید انواع صندلی اداری بخصوص صندلی کارمندی می توانید به سایت گروه تولید گلدسیت به آدرس اینترنتی goldsit.ir مراجعه فرمایید.

ویژگی های صندلی اداری استاندارد

ویژگی های صندلی اداری استاندارد برند گلدسیت

 یک صندلی استاندارد دارای ویژگی هایی است که سبب تشخیص نوع استاندارد آن از غیر استاندارد خواهد شد که این ویژگی ها ( البته در نظر داشته باشید که برند گلدسیت تمامیه مواردی که یک صندلی ارگونومیک باید داشته باشد را با مشاوره از افراد متخصص، طراحی و پیاده سازی کرده است ) عبارتند از :

 • دسته های یک صندلی کارمندی استاندارد باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد تا کارمند بتواند با توجه راحتی خود ، آنها را تنظیم نماید .

صندلی استاندارد گلدسیت ارائه شده در سایت goldsit.ir دارای آپشن ها و تنظیمات متعددی هستند که می تواند با مشاهده ی گالری تصاویر ، به خوبی جزئیات آنها را مشاهده ک مورد بررسی قرار دهید .

 • تنظیمات مخصوص به پشتی کمر و قفل آن در یک صندلی کارمندی استاندارد باید تعبیه شده باشد تا با توجه وضعیت کمر افراد مختلف بتوان راحت ترین حالت را تنظیم و سپس در جای خود قفل کرد .
 • صندلی استاندارد کارمندی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد زیرا باید وزن فرد را در طول ساعات کاری تحمل نماید در غیر این صورت به سرعت دچار خرابی و فرسودگی خواهد شد .

صندلی های اداری گلدسیت ، از مواد باکیفیت تولید شده در ساخت آنها از جدیدترین تکنولوژی های روز جهان بهره گرفته شده است ، از این رو با آسوده خاطر می توانید یک خرید مطمئن و امن را با گروه تولیدی گلدسیت تجربه کنید .

 • وجود جک تنظیم ارتفاع برای کارمندان با قدهای مختلف بسیار ضروری است ، از سوی دیگر از این طریق کارمند می توان ارتفاع صندلی را با توجه به ارتفاع میز و قد خود تنظیم کند .
 • جنس چرخ های صندلی کارمندی باید با توجه به نوع کفپوش اداره یا شرکت ( پارکت ، سرامیک و ... ) انتخاب شود .

شما مشتریان عزیز می توانید جنس های مختلفی را برای روکش صندلی کارمندی خود تعیین و سفارش دهید زیرا گروه تولیدی گلدسیت با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتری اقدام به سفارش سازی صندلی های اداری این مجموعه می کند .

 • روان بودن حرکت چرخ های صندلی استاندارد بر روی سطوح مختلف و جنس چرخ ها بسیار مهم می باشد زیرا کارمند در طول ساعات کاری نیاز به حرکت و جا به جایی زیادی دارد .
 • میزان تحمل وزنی یک صندلی کارمندی برای افراد مختلف به دلیل متفاوت بودن وزن کارمندان نیز باید مورد توجه قرار گیرد .
 • از آنجا که کارمندان یک شرکت یا اداره وظایف متفاوتی چون ؛ منشی ، کدنویس و ... را دارا هستند ، لذا با توجه به کار هر کارمند باید صندلی کارمندی مخصوص هر فردی را تهیه کرد زیرا صندلی های کارمندی خود نیز دارای طرح و مدل های مختلفی هستند که هر یک برای کارمند خاصی ، مناسب خواهد بود .

تنوع طرح ، رنگ و جنس را می توان در صندلی های اداری گلدسیت در سایت goldsit.ir مشاهده کنید ، این تنوع همه جانبه  پاسخگوی سلایق مختلف برای ادارات و شرکت های زیادی خواهد بود .

 • کیفیت روکش صندلی استاندارد بسیار مهم می باشد ، اگر چه در نگاه اول به نظر می رسد که نوع جنس و رنگ روکش صندلی کارمندی یک آیتم سلیقه ای است اما روکش یک صندلی کارمندی استاندارد باید دارای کیفیت مطلوبی باشد تا دوام لازم را داشته و به راحتی دچار خراش و پارگی نشود ، سرما و گرما را بیش از حد به خود جذب نکند ، سبب تعریق بدن کارمند نگردد ، حالت لیزی ایجاد نکند و در نهایت راحتی هر چه بیشتر را برای کارمند به ارمغان آورد .

چنانچه خواهان کیفیت بالای ساخت در صندلی استاندارد برند گلدسیت هستید ، پیشنهاد ما بررسی سایت تخصصی goldsit.ir می باشد ، پس فرصت را از دست ندهید و بهترین کیفیت صندلی اداری را از ما بخواهید .

 • ابعاد صندلی کارمندی باید با توجه فضای کار و تعداد کارمندان انتخاب شود .
 • هرگز نباید کیفیت صندلی کارمندی را فدای ارزانی کرد ، صندلی های کارمندی با کیفیت ساخت بالا به طبع قیمت خاص خود را دارند که نمی توان در صندلی های ارزان ، کیفیت ساخت لازم را یافت .
 • صندلی استاندارد مناسب ، باید دارای طراحی ارگونومیک باشد به گونه ای که تا حد ممکن ، نقاط بیشتری از بدن کارمند را دربرگیرد ، لذا هنگام خرید باید قسمت گودی کمر و تیکه گاه صندلی گلدسیت مورد بررسی قرار گیرد .
 • صندلی کارمندی با ابعاد کوچک سبب راحتی بیشتر ، جا به جایی آسان تر ، عدم ایجاد مزاحمت برای اطرافیان چرخش بهتر پشت میز و ... خواهد شد ، پس حتما باید به ابعاد صندلی کارمندی توجه کرد .
 • لبه ی انتهایی نشیمن گاه صندلی استاندارد ، جایی که زانوی فرد قرار می گیرد باید حالت نرم و راحتی داشته باشد تا فرد حین کار ، خسته نشود .

طراحی ارگونومیک ، کیفیت بالای مواد ساخت ، تکنولوژی به روز تولید و ... ، سبب راحتی هر چه تمام تر کارمندان حین ساعت ها کار مداوم خواهد شد و خستگی را به حداقل خواهد رساند .

 • نشیمن گاه صندلی استاندارد برند گلدسیت نباید به گونه باشد که فرد هنگام نشستن بر روی آن ، در صندلی فرو رود زیرا سبب عدم تسلط کارمند به میز خود و کلافگی او خواهد شد .
 • صندلی کارمندی به دلیل ساعات کاری زیاد کارمند ( حجم استفاده بالا در طول روز ) نیاز به سرویس و تعمیرات خواهد داشت ، از این رو یک صندلی کارمندی استاندارد باید دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر باشد .

گارانتی مدت دار صندلی استاندارد گلدسیت ، سبب ضمانت همه جانبه ی محصولات تولیدی این گروه تخصصی شده است ، پس با اطمینان از goldsit.ir خرید کنید .

فروشگاه آنلاین گلدسیت

گلدسیت با فراهم آوری یک بازار آنلاین معتبر در زمینه فروش انواع صندلی استاندارد توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند و همچنین با جلب رضایت بالای این عزیزان ، خود را به عنوان یک برند معتبر و مهم در عرضه ی ارائه ی صندلی های اداری معرفی نماید .

گروه تولیدی صندلی استاندارد برند گلدسیت ( goldsit.ir ) همواره با ضمانت محصولات باکیفیت خود ، در کنار شما و همراه شما خواهد بود .