لازم است بدانید برای شاغل شدن در هر یک از رشته های شغل آرایشگری ابتدا باید به صورت تخصصی و توسط اساتید درجه یک آموزش ببینید. در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان بسیاری از اساتید برتر رشته آرایشگری دوره های مختلف هر رشته را به صورت تخصصی برگزار می کنند که شما می توانید با شرکت در دوره ی مورد نظر و صرف هزینه ای معقول به سرعت وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

یکی از کار هایی که هر خانم زیبا و شیک باید در برنامه ماهانه خود قرار دهد، رفتن به سالن زیبایی و انجام امور زیبایی می باشد. در سال زیبایی خدماتی ارائه می شود که به صورت تخصصی در جهت زیبا تر شدن شما می باشد. به عنوان مثال خدماتی مانند رنگ مو، اصلاح صورت و ابرو، خدمات ناخن، پاکسازی پوست، آرایش و میکاپ، خدمات عروس، شینیون، کاشت مژه، لیفت و لمینت مژه و ابرو، اکستنشن مو و ... تنها بخشی از خدمات یک سالن زیبایی حرفه ای و تخصصی می باشند. انجام این خدمات باید توسط متخصص انجام شود. سالن های زیبایی زیادی در سطح شهر وجود دارد اما افراد معمولا زیبایی خود را به دستان حرفه ای ترین سالن و آرایشگرها می سپارند چرا که این امر سبب می شود بدون دیدن آسیب در ناحیه مورد نظر به خواسته زیبایی خود برسند.

آموزش اکستنشن مژه 

اکستنشن مژه یکی از ترند های آرایشی روز دنیا می باشد. در بسیاری از خانم ها این حسرت وجود دارند که مژه های آن ها پر و یا بلند نیستند. برخی از بانوان نیز از از فرم و حالت مژه های خود شکایت دارند. به همین دلیل بسیاری از بانوان به صورت ماهانه برای اکستنشن مژه و یا ترمیم آن اقدام می کنند. آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان با برگزاری دوره ی تخصصی آموزش اکستنشن مژه توسط اساتید مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

آموزش اکستنشن مژه

در این دوره ی تخصصی شما به صورت حرفه ای انواع اکستنشن مژه را یاد می گیرید. در این دوره شما یاد می گیرید هر فرم مژه ای به چه نوع اکستنشنی نیاز دارد و کدام نوع اکستنشن به فرم صورت مشتری می آید. همچنین در این دوره شما به صورت تخصصی کار با مواد مورد نیاز برای اکستنشن مژه را یاد می گیرید.

آموزش اکستنشن مو

موی برخی از خانم ها به صورت ذاتی کم پشت و نازک است. همچنین در برخی موارد مشاهده می کنیم موی برخی از بانوان دیر رشد می کند. همان طور که می دانید موی زیبا یکی از اصلی ترین دلایل زیبایی هر بانویی به شمار می رود اما در برخی از موارد بانوان عزیز از موهای خود شکایت دارند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • موی آن ها به صورت ذاتی کم پشت و نازک است.
  • موی آن ها به دلیل رنگ کردن و یا دکلره کردن زیاد دچار سوختگی شده است و باید کوتاه شود.
  • موی آن ها به صورت ذاتی دیر رشد می کند.
  • آن ها مو های خود را کوتاه کرده اند و بعد از این کار دچار پشیمانی شدید شده اند.
  • موی آن ها زیاد می ریزد.

آموزش اکستنشن مو

 

هر کدام از این دلایل می توانند سبب شوند بانوان به اکستنشن مو روی بیاورند. آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان با برگزاری دوره آموزش اکستنشن مو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید با شرکت در این دوره به صورت تخصصی توسط اساتید مجرب مورد آموزش ببینید و سپس وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید. در این دوره شما انواع اکستنشن مو و انواع روش انجام اکستنشن مو به صورت حرفه ای آشنا خواهید شد.

آموزش لیفت و لمینت

لیفت و لمینت دو تکنیک تخصصی و ترند برای ابرو و مژه هستند. لیفت مژه به معنای آن است که مژه های شما دارای حالت می شوند و مانند این است که شما فرمژه دائم دارید. البته لیفت و لمینت مژه نیازمند تمدید ماهانه می باشد. لمینت مژه نیز به معنای این است که برای شما کاشت مژه انجام می شود. این مسئله در رابطه با لیفت و لمینت ابرو نیز به همین صورت می باشد.

آموزش لیفت و لمینت

آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان با برگزاری دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به صورت تخصصی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید در این دوره ها شرکت کرده و توسط اساتید حرفه ای لیفت و لمینت مژه و ابرو را یاد بگیرید. سپس می توانید وارد بازار کار شده و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان، دیگر دوره های آموزشی در این حوزه را نیز برگزار می کند. برای شرکت در دوره های آموزش گریم و میکاپ ، رنگ مو، کوتاهی ژورنالی مو، کاشت ناخن، میکروپیگمنتیشن و دیگر خدمات زیبایی تحت نظر مجرب تربن مربیان و کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.