زمانی که از داروخانه یک جعبه ماسک می‌‌خرید، با یک نگاه کلی متوجه کیفیت و کارایی آن ماسک می‌شوید اما با نگاهی جزئی تر قصد داریم تمامی نکات یک ماسک استاندارد با یک بسته بندی استاندارد را خدمت شما ارائه دهیم. نکات خیلی مهمی در انتخاب و خرید یک جعبه ماسک وجود دارد.

اخطار ! قبل از دیدن این ویدیو دست به خرید یا تولید ماسک نزنید:

1 – جعبه ماسک اولین نماینده یک ماسک استاندارد:

یک بسته بندی مناسب برای ماسک‌های می‌تواند ماسک ها را از عناصر خارجی در امان نگه دارد از این رو جعبه‌های ماسک باید کاملا بهداشتی باشند و مقاومت بالایی داشته باشند. تقلبی بودن و اصلی بودن جعبه‌های ماسک نشان دهنده کیفیت ماسک‌های درون جعبه است.جعبه ماسک های تقلبی از مقوا‌های پشت طوسی و پشت سفید ساخته می‌شوند که عموما قیمت کمی دارند. جعبه ماسک های اصلی از مقوای بهداشتی و با کیفیت ایندربرد استفاده می‌شوند که در زیر تفاوت آنها را مشاهده می‌کنید.

t1

برند ایرانیان پک توانسته است با تولید جعبه‌های ماسک مناسب با استفاده از مواد اولیه درجه یک قدمی مهم و تاثیر گزار در این مسیر بردارد. با استفاده از مواد با دوام و جدیدترین تکنیک‌های چاپ شروع به ساخت جعبه‌های ماسک صورت کرده است.

 

 2 – دوخت ماسک نشان دهنده کیفیت آن است:

بعد از باز کردن جعبه ماسک با کیفیت نوع دوخت و کیفیت پارچه ماسک مواجه می‌شویم. دوخت ماسک ها دو حالت دارند یا دوخت آنها به صورت پرس و توسط دستگاه انجام شده است و یا در کارگاه‌های خانگی دوخته شده اند که کیفیت مطلوبی ندارند.

t2

 

3- اجزای سازنده یک ماسک استاندارد: 

ماسک‌هایی که استفاده می‌کنیم حتما باید سه لایه داشته باشند! از این سه لایه، دو لایه پارچه اسپان باند و لایه وسطی که اهمیت خیلی زیادی دارد لایه ایی بنام ملت بلون است.ملت بلون نقش اساسی در یک ماسک دارد و می‌توانیم یک ماسک استاندارد و غیر استاندارد از وجود این لایه ارزیابی کنیم.

 

t3

 

کلمه‌های مرتبط:

جعبه ماسک سه لایه

تولید جعبه ماسک

جعبه ماسک پزشکی